Francúzske delikatesy

Francúzske delikatesy

Wine food

Iste ste to mnohokrát zažili. Večer ste si s vaším partnerom otvorili flašku vína a chceli ste stráviť príjemný večer. Lenže ste začali riešiť pomerne zásadné otázky: Čo dobrého k vínu zahryznúť? Iste môžete túto dilemu riešiť kusom zrejúceho syra, olivami či slanými arašidy. Ovšem je to ku každému vínu to pravé?

Radi by sme Vám preto ponúkli wine food v zastúpení rady prestížnych francúzskych potravín od známych výrobcov s dlhoročnou tradíciou ako Jean Brunet, Arnaud, Avon a Ragobert, Gourmet Partners  a ďalšieho zaujímavého sortimentu pochutín a delikates ako Foie gras, Tapenády Meditea, ktoré sú pre účel wine food ako stvorené.  Ponúkaný tovar je starostlivo vyberaný s ohľadom na spôsob výroby a zdravotnú prospešnosť.  Naším cieľom je ponúknuť kvalitné a zdravé potraviny, ktoré reprezentujú zdravý životný štýl a na ktorých si zároveň môže skutočne pochutnať aj ten najväčší labužník. Jednoducho francúzske potraviny k Vám domov.

Ak chcete pomôcť s výberom tých správnych potravín z wine food máme pre Vás pripravený výber v časti darčekové koše gurmán francúzske.

Zobrazenie: Zoznam Vedľa seba
Zobraziť:
Zoradiť podľa:
Výrobca: Jean Brunet
Kurací pečeňový krém s portským vínom 90g Vynikajúca jemná francúzska paštéta z kuracích pečienok. Kurací pečeňový krém s portským vínom je jemný a hodí sa k akejkoľvek príležitosti. Zloženie: Bravčové..
€ 3.50
Husacie rillettes 180g Husacie rillety sú nadrobno pokrájané kúsky husacieho mäsa, ktoré sa pomaly pečú vo vlastnom sadle. Môžu sa robiť aj z diviny. Pôvodne sú ochutené iba soľou a korením. Vďaka..
€ 6.30
Kačacie rillettes 180g Kačacie rillettes sú nadrobno pokrájané kúsky kačacieho mäsa, ktoré sa pomaly pečú vo vlastnom sadle. Môžu sa robiť aj z diviny. Pôvodne sú ochutené iba soľou a ko..
€ 5.99
Avon & Ragobert Labužnicke trio 234g Darčekové balenie francúzkých pašték v plechu obsahuje: - farmárská terina s hríbikom, 78g - terina z kuracích pečienok s hrozienkami, 78g - terina z bravčov..
€ 8.99
Avon & Ragobert Polovnicke trio 225 g Darčekové balenie francúzkýcj pašték v plechu obsahuje: - srnčia terina, 75g - kančia terina, 75g - kačacia terina, 75g Avon & Ragobert je francúzska značka s dlhočnu tradici..
€ 8.99
Avon & Ragobert Sedliacke trio rilletes 234 g Balenie francúzkých pašték v plechu obsahuje: - srnčia terina, 78g - kančia terina, 78g - kačacia terina, 78g Zloženie: Kačacia terina – bravčové sadlo, kačacie mäso, b..
€ 9.99
Bažantia terina s Armagnacom 180 g Vynikajúca bažantia terina, ktorú odporúčame ako doplnok k niečomu ostrejšiemu. Francúzská terina je tradičná francúzská hrubozrnná paštéka. Pripravuje sa z bravčového, telacieho alebo hydi..
€ 4.80
Bravcova pečeň s hľúzovkou 180g S hľúzovkou šťavou naložená bravcova pečienka.Francúzska značka Cuisine en France je dlhoročný výrobca širokého portfólia veľmi kvalitných produktov bez akýchkoľvek umelých prísad po..
€ 6.90
Bravčová terina s provensálskym korením  180g Pokiaľ máte radi bravčové, vyskúšajte jeho obmenu s provensálským korením. Vhodné k akejkoľvek príležitosti. Francúzska značka Jean Brunet je dlhoročný výrobca širo..
€ 4.00
Jelenia terina s koňakom 180 g Jelenia terina Jean Brunet neobsahuje konzervanty, emulgátory, lepok a je preto výrobok vhodný pre celiatikov. Francúzska terina je tradičná franczúská hrubozrnná paštéka. Pripravuje sa z..
€ 4.90
Kančia terina  180g Pripravuje sa zo zmesi kančieho, bravčového, teľacieho alebo hydinového mäsa, ale tiež z kačacích či husacích pečienok. Tento druh obsahuje väčšie kúsky mäsa, ako je tomu u klasickej paštéky.Mä..
€ 4.98
Králičia terina so slivkami 90 g Francúzska terina je tradičná franczúská hrubozrnná paštéka. Pripravuje sa z bravčového, telacieho alebo hydinového mäsa, ale tiež z kačacích či husacích pečienok. Tento druh obsahuje v..
€ 4.90
Terina z Prepeličky s hrozienkami 180g Prepeličiaí paštéka, to znie ako z dôb našich babiček. Ochutnajte, čo si pred sto rokmi dopriavala vrchnosť. Objavte tento originálny recept, kombináciu sladkého slaného. Chuť..
€ 4.98
Výrobca: Meditea
Kúsky chobotnice s cesnakom 120ml Skutočná pochúťka, ktorá Vám nedá spávať kým nebude dojedená :-) Meditea vyrába zeleninové a rybie paštéty zo stredomorských produktov ako sú olivy, artičoky, paradajky, b..
€ 5.95
Výrobca: Meditea
Mušle v španielskej omáčke 120ml Španielska spoločnosť Don Gastronom ,združujúca rodinné podniky, si vás určite získa. Vo svojej ponuke má pripravenú širokú škálu produktov, z ktorých je nemožné, nevybrať si! ..
€ 4.85
Výrobca: Meditea
Sépia v atramentovej omáčke 120ml Skutočná pochúťka, ktorá Vám nedá spávať kým nebude dojedená :-) Sépia obyčajná (Sepia officinalis, angl. cuttlefish) má mäkšie mäso než chobotnica. Najčastejšie sa vyskyt..
€ 6.75
Ducs de Gascogne Brusnicové chutney 40 g Zloženie: brusnice (50%), trstinový cukor, citronová šťava, želírovacia látka: ovocný pektin. Výživové hodnoty na 100 g Energia: 940 kJ (2..
€ 3.50
Chutney marhuľa perníkové korenie 40 g  Zloženie: marhule (51%), trstinový cukor, med, vinný ocot, soľ, korenie 0,36% (škorica, anýz, kmín, muškátový oriešok, zázvor, klinček) želírovacia látka: ovocný p..
€ 2.99
Cibuľový confit 40 g Zloženie: cibuľa (51%), trstinový cukor, med, vinný ocot, soľ, korenie 0,36% (škorica, anýz, kmín, muškátový oriešok, zázvor, klinček) želírovacia látka: ovocný pektin, čierne korenie. ..
€ 2.99
Ducs de Gascogne Figový confit 40 g Zloženie: figy (50%), trstinový cukor, citronová šťava, želírovacia látka: ovocný pektin. Výživové hodnoty na 100 g Energia: 940 kJ (222 kcal) ..
€ 3.50
Výrobca: Fini modena
Krém Balsamico di Modena lesné plody 150 ml Redukcia s octom Balsamico di Modena sa skladá z “vyparovaného” octu Balsamico di Modena, ktoré sa v gastronomii používajú po celém svete ..
€ 5.89
Výrobca: Fini modena
Krém Balsamico di Modena s príchuťou čerešne 150 ml Redukcia s octom Balsamico di Modena sa skladá z “vyparovaného” octu Balsamico di Modena, ktoré sa v gastronomii používajú po celém svete na ozdobu a ochuc..
€ 5.89
Výrobca: Fini modena
Krém Balsamico di Modena s príchuťou malín 150 ml Redukcia s octom Balsamico di Modena sa skladá z “vyparovaného” octu Balsamico di Modena, ktoré sa v gastronomii používajú po celém svete na ozdobu a ochucovanie tých najlepších jedál. FINI pre..
€ 5.89
Výrobca: Fini modena
Krém Balsamico di Modena s príchuťou pomaranča 150 ml Redukcia s octom Balsamico di Modena sa skladá z “vyparovaného” octu Balsamico di Modena, ktoré sa v gastronomii používajú po celém svete na ozdobu a ochu..
€ 5.89
Výrobca: Fini modena
Krém s Balsamico di Modena s príchuťou fig 150 ml Redukcia s octom Balsamico di Modena sa skladá z “vyparovaného” octu Balsamico di Modena, ktoré sa v gastronomii používajú po celém svete na ozdobu a oc..
€ 5.99
Výrobca: Grashoff
Biely čokoládový krém čisté potešenie 250g Biely čokoládový krém s lyofilizovaných jahôd. Delicious ako na pečivo tak na koláče, alebo dokonca čistá. Zloženie: Belgickej čokolády krém (cukor, rastlinný olej, sušené odstredené m..
€ 8.50
Výrobca: Grashoff
Grashoff Karamelový krém s jamajským rumom  250g Crème Caramel s Jamaica Rumom. Delicious ako na pečivo tak na koláče, alebo dokonca čisté. Postupom času prirodzene malé, chrumkavé cukrové kryštály zvyšujú potešenie a pôžitok. Bez..
€ 9.90
Výrobca: Grashoff
Mliečny čokoládový krém s kokosom 250g Lahodný čokoládový krém s mliekom, ochutený strúhaným opečeným kokosom . Veľmi dobre na čerstvo opečený chlieb, na koláče, zákusky a podobne, alebo tiež jednoducho ako senzačný štart do nového dňa..
€ 8.90
Výrobca: Grashoff
Tmavý čokoládový krém s banánom 250g Lahodný čokoládový krém z tmavej čokolády, ochutený banánom. Veľmi dobre na čerstvo opečený chlieb, na koláče, zákusky a podobne, alebo tiež jednoducho ako senzačný štart do nového dňa! Zloženie:..
€ 8.50
Výrobca: Grashoff
Tmavý čokoládový krém s cerveným pomarančom Sicilia 250g Lahodný čokoládový krém z tmavej čokolády, ochutený vychýreným červeným pomarančom zo Sicílie. Veľmi dobre na čerstvo opečený chlieb, na koláče, zákusky a podobne, alebo tiež jed..
€ 8.90
Výrobca: Grashoff
Tmavý čokoládový krém s mätou, sklo 250 g Tmavý čokoládový krém s mätou. Delicious ako na pečivo tak na koláče, alebo dokonca čistá. Zloženie: Belgickej čokolády krém  (cukor, rastlinný olej, sušené odstrede..
€ 8.50
Výrobca: Jean Brunet
Jean Brunet Kačacia pena so zeleným korením 90g Francúzska značka Jean Brunet je dlhoročný výrobca širokého portfólia veľmi kvalitných produktov bez akýchkoľ..
€ 3.50
Výrobca: Jean Brunet
Kačacia terina s figamy 90g Figy sa vyznačujú pozitivnym vplyvom na ľudský organismus a sú zároveň veľmi chutné. Terina je určena všetkým, ktorý chcú ochutnať nezvyklú, ale príjemnú chuť . Francúzska značka Jean Brunet je..
€ 3.80
Výrobca: Jean Brunet
Kačacia terina s jablkami 90g Francúzska značka Jean Brunet je dlhoročný výrobca širokého portfólia veľmi kvalitných produktov bez akýchkoľvek umelých prísad podľa tradičních receptúr, ktoré možno použiť i na bezlepkovú diétu.V..
€ 3.50
Výrobca: Jean Brunet
Králičia terina so slivkami prinesie autentický zážitok chuti Francúzska. Francúzska značka Jean Brunet je dlhoročný výrobca širokého portfólia veľmi kvalitných produktov bez akýchkoľvek umelých prísad podľa tradičních rec..
€ 3.80
Výrobca: Jean Brunet
Francúzska značka Jean Brunet je dlhoročný výrobca širokého portfólia veľmi kvalitných produktov bez akýchkoľvek umelých prísad podľa tradičních receptúr, ktoré možno použiť i na bezlepkovú diétu. Výroba siaha až do rok..
€ 4.98
Výrobca: La chinata
Pomazánka Hríb dubový a hľúzovka 180g "Paté" je francúzký stredoveký vynález a znamená "pasta" aleboi paštéka. Hovorí sa, že prvé olivové pasty, známé tiež ako "olivada" alebo "tapanade" vznikli v Pr..
€ 9.98
Výrobca: La chinata
Pomazánka Hríb dubový a hľúzovka 180g Iberský Salchichón La Chinata pochádza z kúskov iberských ošípaných chovaných a kŕmených výlučne žaluďmi a prírodnými bylinkami z lúky Extremadura. Tieto ošíp..
€ 8.98
Výrobca: La chinata
Je ideálny na chlebík alebo pečivo, ako aj na varenie najrôznejších jedál: omáčok, dusených mäsových a rybích jedál, empanadas, ryže, pizze, empanadilla alebo dokonca na dodanie malej chuti akejkoľvek prílohe. Artičoky sa vyznačuj..
€ 6.80
Výrobca: La chinata
Hrebenatky vo vlastnej sťave 115g Hrebenatky v omáčke s extra panenským olivovým olejom La China sú chutným konzervovaným pokrmom pre priamu konzumáciu s jemnou chuťou a textúrou. Umožní Vám v kulisá..
€ 6.98
Výrobca: La chinata
La Chinata krabia pašteka 120g Krabia paštéta La Chinata je súčasťou našej ponuky paštét z morských plodov pripravovaných s naším najlepším extra panenským olivovým olejom. Jedná sa o vysoko kvalitné..
€ 5.98
Výrobca: La chinata
La Chinata krém z modrého syra s hľúzovkou 120g Má intenzívnu chuť vďaka osobitným vlastňostiam plesňového syra a jeho spojenie s hľuzovkou mu dodáva jemnejší a sofistikovanejší nádych. Dobre sa komb..
€ 7.90
Výrobca: La chinata
La Chinata humria pašteka 120g Paštéta z langusty La Chinata je súčasťou našej ponuky paštét z morských plodov pripravovaných s naším najlepším extra panenským olivovým olejom a tradičným spôsobom. V..
€ 7.50
Výrobca: La chinata
Ocot zo Sherry (Vinagre de Jerez) s ochranou pôvodu, sklo 0,25l Mahagonová farba a veľkorysá aróma, s tónmi dubového dreva, v ktorom zreje, to je charakteristika octu z vínnej odrody Sherry. Zvyšuje chuť na jedlo s tako..
€ 5.60
Výrobca: La chinata
Omáčka alioli Omáčka allioli predstavuje chutnú kombináciu prírodných ingrediencií vrátane cesnaku, prírodne lisovanej citrónovej šťavy a nášho extra panenského olivového oleja La Chinata. Výsledk..
€ 6.98
Výrobca: La chinata
Paštéta s mušľami v marináde La Chinata je súčasťou našej ponuky paštét z morských plodov pripravovaných s naším najlepším extra panenským olivovým olejom. Jedná sa o paštétu intenzívnej chuti a s veľmi..
€ 5.98
Výrobca: La chinata
“Paté" je francúzsky stredoveký vynález a znamená "pasta" alebo paštéta. Hovorí sa, že prvé olivové pasty, známe tiež ako "olivada" alebo "tapenada" vznikli v Provence. La Chinata vybrala radu stredomorských produktov, okrem olív..
€ 7.90
Výrobca: Meditea
Tapenáda z čiernych olív s bazalkou 90 g Tapenáda z čiernych olív plných šťavnatej dužiny je obohatená o vôňu a chuť bazalky a zdôraznená extra panenským olivovým olejom. Ľahká ..
€ 3.98
Výrobca: Meditea
Meditéa Francúzská špecialita z tuniaka a suš paradajok 90g Tapenáda je francúzsky stredoveký vynález a znamená "pasta" čiže paštéta. Hovorí sa, že prvá olivová pasta, známa tiež ako "olivada" alebo "tapanade..
€ 3.98
Výrobca: Meditea
Pochúťka z baklažánu " baklažánový kaviár", sklo, 90g Zloženie: grilované baklažány, slnečnicový olej, cesnak, soľ, koncentrovaná citrónová šťava, čierne korenie Výživové ho..
€ 3.98
Výrobca: Meditea
Pochúťka z cukiet s parmezánom, sklo, 90 g Zloženie: cukety, olivový olej, sušené paradajky, parmezán, cesnak, soľ, koncentrovaná citrónová šťava, tymián, čierne korenie Alergény: parmezán, koncentrovaná c..
€ 3.90
Výrobca: Meditea
Tapenáda zo zelených olív s bazalkou  90 g Výrazná sviežo korenistá chuť zelených olív sa v tejto tapenáde výborne snúbi s vôňou bazalky. Ideálna kombinácia, ktorá poteší predovš..
€ 3.90
Výrobca: Meditea
Tresčia pochúťka s kozím syrom, sklo, 90g Zloženie: treska, slnečnicový olej, voda, kozí syr, olivový olej, cesnak, soľ, mliečne bielkoviny, rybia aróma, karagenan, biele koren..
€ 3.50
Výrobca: Meditea
Terina z kreviet s citrónom, 65g Lahôdka s prívlastkom jedinečnej chuti. Bez konzervantov a farbív. Zloženie: krevety (23%), rybie mäso, slnečnicový olej, vajcia, smotana, voda, citrónová šťáva a kôra (4%),..
€ 3.50
Výrobca: Meditea
Terina z údeného lososa s grepfruitom Lahôdka s prívlastkom jedinečnej chuti. Bez konzervantov a farbív. Zloženie: udený losos (20%) mäso, rybie mäso, vajce, smotana, paradajkový pretlak, grapefruit (5%), m..
€ 3.50
Výrobca: Meditea
Terina zo sardinek s opekanymi piniovými orieškami, grapefruitom a koriandrom, 65g Ochutnajte túto delikatesu, ktorá svojou vôňou a chuťou pripomína dovolenkový ráj. Bez konzervantov a farbív. Zloženie..
€ 3.50

Infolinka tel.:0950 377 594, info@svetchuti.eu

Prevádzka:Slovenskej jednoty 19, Košice

DOPRAVA ZDARMA PRI NAKUPE OD 55,-eur

×

DOPRAVA ZDARMA PRI NAKUPE OD 55,-eur

Výrazné zľavy na Vaše top produkty

Doprava zdarma pri objednávke od 55,-eur. Zásielka bude zaslaná na Vašu najbližšiu poštu.

 

 

Prepravné od 1,60 eur

×

Prepravné od 1,60 eur

Doručíme k Vám domov, na 1450 odberných miest Slov.pošty alebo expresne nasledujúci deň.

Od 0,000 kg do 0,399 kg - 1,60 
Od 0,400 kg do 0,899 kg - 2,30 

Od 0,900 kg do 4,999 kg - 2,70 

Od 5,000 kg do 8,999 kg - 3,70 

Od 9,000 kg do 10,000 kg -5,60 

Pri nákupe tovaru nad 60,-eur doprava na najbližšiu poštu zdarma.

Od 0,000 kg do 0,399 kg - 1,60 
Od 0,400 kg do 0,899 kg - 2,30 

Od 0,900 kg do 1,999 kg - 3,30 

Od 2,000 kg do 4,499 kg - 3,90 

Od 4,500 kg do 10,000 kg -4,90 

 

Od 0,000 kg do 9,999 kg -    6,60 
Od 10,000 kg do 14,999 kg - 6,90 

Od 15,000 kg do 19,999 kg - 7,50 

Od 20,000 kg do 29,999 kg - 10,00 

Od 30,000 kg do 39,999 kg - 14,00 

Od 40,000 kg do 49,999 kg - 18,60 

 

4. Doručenie balíka na adresu v Českej republike - doručenie 7dní:

                                                     od 0kg do 0,45kg                 4,30eur

                                                     od 0,45kg do 0,90kg            8,00eur

                                                     od 0,90kg do 4,90kg            9,00eur

                                                     od 4,90kg do 9,90kg          12,50eur

                                                     od 9,90kg do 14,90kg       25,00eur

                                                     od 14,90kg do 19,00kg     30,00eur

5. Doručenie balíka na adresu v Európe - doručenie 10dní:

od 0kg do 0,49kg                5,50eur

od 0,49kg do 0,99kg           8,50eur

od 0,99kg do 1,95kg          13,90eur

od 1,95kg do 2,95kg          19,90eur

od 2,95kg do 4,95kg          25,00eur

od 4,95kg do 6,90kg          30,00eur

od 6,90kg do 9,90kg          37,00eur

 

 

Vernostný program

×

Vernostný program

Celý nákup za vernostné body

VERNOSTNÝ   PROGRAM

Ako vernostný program funguje?

Za každé minuté euro nákupu dostanete jeden bod.

Počet bodov, ktoré získate nákupom produktu je uvedený pri každom produkte nad jeho fotografiou.

Prehľad o celkových nazbieraných vernostných bodoch nájde každý registrovaný zákazník v prehľadoch svojho Konta v časti Vaše vernostné body.

Ako a kde je možné získané body použiť?

Následne si Vaše nazbierané vernostné body pripísané na Vaše konto môžete uplatniť pri nákupe tovaru pri ďalších objednávkach. Vernostné body môžete použiť aj na celý nákup tovaru. Vernostné body sa uplatňujú v nákupnom košíku v časti ZOBRAZIŤ OBSAH KOŠÍKA.

PRAJEME VÁM PRÍJEMNÉ NAKUPOVANIE.

 

     

×

Infolinka +421907994670

×

BONUSY a ZĽAVY v našom bio obchode

Za každé celé euro nákupu u nás získate 1 vernostný bod. 

Vernostné body sa pripočítavajú na konto registrovaného zákazníka. Počet vernostných bodov, ktoré za nákup konkrétneho produktu získate je uvedený pri každom produkte v časti nad fotkou. Prehľad o celkových nazbieraných vernostných bodoch nájde každý registrovaný zákazník v prehľadoch svojho Konta v časti Vaše vernostné body.

Každých 20 vernostných bodov sa rovná 1EUR.

Následne si Vaše nazbierané vernostné body môžete uplatniť pri nákupe tovaru pri ďalšich objednávkach. Vernostné body môžete použiť aj na celý nákup tovaru. Vernostné body sa uplatňujú v nákupnom košíku v časti ZOBRAZIŤ OBSAH KOŠÍKA.

PRAJEME VÁM PRÍJEMNÉ NAKUPOVANIE.

×

ženy,mužov,gurmánov...

Jedinečné darčekové koše nájdete na: https://www.svetchuti.eu/darcekove-kose

PRAJEME VÁM PRÍJEMNÉ NAKUPOVANIE.

×