Orientálne delikatesy

Orientálne delikatesy

Poddajte sa chutiam zo Stredného východu najmä z Libanonu, Turecka, Iránu a Egypta.  Ponúkame Vám arabské potraviny vo vysokej kvalite, ktoré svojou exotickou chuťou prekvapia nejedného gurmána. Do zastúpenia našich produktov patria konzervované potraviny ako je Hommostahini, Babaghannouge, Bamy(okra), hotové jedlá ako varianty úprav baklažánu, cíceru podobne. Ďalej je to arabské korenie a  originálne suché potraviny. Všetky potraviny sú vyrábané podľa pôvodnej arabskej receptúry a s originálnym orientálnym spracovaním, čím sú zachované pôvodné a originálne vlastnosti týchto exotických výrobkov.

Tie najlepšie kúsky orientálnych potravín pre Vás máme v časti darčekové koše.

Vďaka dlhoročnej skúsenosti našich dodávateľov v tomto odbore  sme schopní ponúkať svojim zákazníkom dobré ceny a kvalitu týchto arabských tovarov. Stále sa však snažíme nachádzať nový a zaujímavé potraviny, ktoré by sme Vám mohli priniesť priamo k Vám domov.

 

Zobrazenie: Zoznam Vedľa seba
Zobraziť:
Zoradiť podľa:
Výrobca: Abido
Kmín rímsky mletý 500g  Použitá časť rastliny: mleté semeno Vzhľad a farba: sypká zmes, farba svetlohnedá do hneda Vôňa a chuť: aromatická silná vôňa, ostrá korenistá chuť Použitie v kuchyni: pri pečení pečiva, výroba salámov a syrov, prís..
€ 7.95
Výrobca: Abido
Korenie 7 druhov 1kg Vnímajte volanie oázy a preskúmajte pikantné vône Arábie v jednej exotickej  zmesi siedmych korení. Zložky tu použité, vybrané a vyrobené v krajinách pôvodu, ako je Libanon, sú v úplnej harmónii s prírodou, a preto sú bez..
€ 26.50
Výrobca: Abido
Korenie 7 druhov 50g Vnímajte volanie oázy a preskúmajte pikantné vône Arábie v jednej exotickej  zmesi siedmych korení. Zložky tu použité, vybrané a vyrobené v krajinách pôvodu, ako je Libanon, sú v úplnej harmónii s prírodou, a preto sú bez..
€ 1.98
Výrobca: Abido
Abido Kurkuma 100g Korenina, zvaná tiež žltý zázvor, pochádza z južnej Ázie. Používaná ako liek, korenie a aj farbivo. Dodáva jedlu jemne pikantnú a exotickú chuť. Kurkuma privádza do tela energiu, dodáva ju pečeni, žlčníku, ničí škodlivé baktéri..
€ 2.15
Výrobca: Abido
Sahlab je arabský (egyptský, turecký) horúci nápoj, ktorý je pripravovaný z rovnomenného škrobu získavaného z podzemného koreňa horskej orchidey "Orchismascula". Názov je odvodený z arabského "tha lep", skrátenej formy arabského výrazu pre "líšč..
€ 5.75
Výrobca: Abido
Sumak je  usušený a zomletý plod palice stromu a kríka Škumky garbiarskej. Ovocno kyslá chuť je neostrá a bez vône. Využíva sa podobne ako citrónová šťava alebo ocot. Hodí sa k mäsám, rybe a do šalátov. Výborne sa hodí na grilované pokrmy. Podpo..
€ 14.95
Výrobca: Abido
Na základe 1 recenzií.
Sumak je  usušený a zomletý plod palice stromu a kríka Škumky garbiarskej. Ovocno kyslá chuť je neostrá a bez vône. Využíva sa podobne ako citrónová šťava alebo ocot. Hodí sa k mäsám, rybe a do šalátov. Výborne sa hodí na grilované pokrmy. Podpo..
€ 1.98
Výrobca: Abido
Na základe 1 recenzií.
Zaatar Halabi 500g  Je zmes korenia, používaná na Blízkom východe. Základom zmesi je tymián obyčajný (Thymus vulgaris), opražené semienka sezamu, Sumak (tiež sumah, mleté ​​plody sumachu garbiarského) a soľ. Ďalšími zložkami v zmesi Halabi sú..
€ 5.45
Výrobca: Abido
Na základe 1 recenzií.
Zaatar Thymian mix  500g Je zmes korenia, používaná na Blízkom východe. Základom zmesi je tymián obyčajný (Thymus vulgaris), opražené semienka sezamu, sézamová kôra, soľ a sumak.  Zmes je populárna aj v krajinách severnej Afriky, v Jo..
€ 5.45
Výrobca: Abido
Použitá časť rastliny: mleté semeno Vzhľad a farba: sypká zmes, farba svetlohnedá do hneda Vôňa a chuť: aromatická silná vôňa, ostrá korenistá chuť Použitie v kuchyni: pri pečení pečiva, výroba salámov a syrov, prísada do karí, do polievok, omáčok..
€ 2.35
Výrobca: Al foah
Al Foah Datle Crown Fard Dubai 1kg Vyrobené z najkvalitnejších arabských datlí. Al Foah je prvá medzinárodná značka, ktorá sa začal presadzovať na medzinárodnom trhu v roku 2009. Produkt je zabalený do veľmi atraktívneho dizajnu, ktorý bol in..
€ 10.89
Výrobca: Al foah
Al Foah Datle Crown Fard Dubai 500g Vyrobené z najkvalitnejších arabských datlí. Al Foah je prvá medzinárodná značka, ktorá sa začal presadzovať na medzinárodnom trhu v roku 2009. Produkt je zabalený do veľmi atraktívneho dizajnu, ktorý bol i..
€ 5.50
Výrobca: Al foah
Datle Crown Khalas Dubai 1kg Vyrobené z najkvalitnejších arabských datlí. Al Foah je prvá medzinárodná značka, ktorá sa začal presadzovať na medzinárodnom trhu v roku 2009. Produkt je zabalený do veľmi atraktívneho dizajnu, ktorý bol inšpirov..
€ 10.95
Výrobca: Al foah
Al Foah Datle Crown Lulu Dubai 500g Vyrobené z najkvalitnejších arabských datlí. Al Foah je prvá medzinárodná značka, ktorá sa začal presadzovať na medzinárodnom trhu v roku 2009. Produkt je zabalený do veľmi atraktívneho dizajnu, ktorý bol i..
€ 5.50
Výrobca: Al foah
Datle iránske čerstvé 0,5kg Ide o vskutku jedinečné čerstvé a šťavnaté datle, ktoré Vás úplne ohromí. Exluzívne čerstvé datle. Bez použitia akýchkoľvek konzervačných látok. 100% natural.Narozdiel od sušených datlí sú plné šťavy. Vynikajú šťavnatos..
€ 3.98
Výrobca: Al wadi
Na základe 2 recenzií.
Al wadi Melasa z granátového jablka 300ml Hustý sirup zo semienok granátových jabĺk. Melasa z granátových jabĺk hrá veľkú úlohu v arabskej aj perzské kuchyni. Je veľmi obľúbená ako chuťová prísada, zlepšuje vzhľad a chuť ovocných aj miešaných šalá..
€ 4.69
Výrobca: Al wadi
Al wadi Ocot  z vinných hrozien 500ml      Tento prvotriedny vinný ocot sa vyrába priamo v Libanone. Jedná sa o výnimočný, vysoko kvalitný výrobok, ktorý sa získava iba z hroznového vína pri prísnej k..
€ 3.50
Výrobca: Al wadi
Ružová voda 300ml Jej použitie v kuchyni - Ružová voda má veľmi charakteristickú chuť a je hojne používaná v iránskej kuchyni, najmä na prípravy sladkostí. V Iráne je tiež zvykom ju pridávať do čaju, zmrzlín a sušienok. V Malajzii a Singapure sa r..
€ 3.45
Výrobca: Al wadi
Sirup Jallab datlový 600ml Ďatlový sirup je prírodným sladidlom, ktoré vďaka svojmu zloženiu a nižšiemu glykemickému indexu nezaťažuje slinivku (pankreas). Ďatlový sirup na rozdiel od bežného cukru neprekysľuje žalúdok (má vyššie pH) a neprispiev..
€ 5.95
Výrobca: Al wadi
Voda z vonného kvetu pomaranča pochádza priamo z Libanonu. Tam v tradičných destilačných prístrojoch vyrábajú vodu z týchto vonných pomarančových kvetov. Má veľmi jemnú vôňu používanú v cukrárskych výrobkoch a cukrovinkách. Taktiež sa používa  d..
€ 3.85
Výrobca: Al wadi
Alwazah Čaj Swan sypaný 400g Z hôr Srí Lanky do šálok sveta.Príbeh cejlonského čaju začína pred viac ako 200 rokmi, kedy krajina, bola ešte britskou kolóniou. Tu bola káva dominantnou plodinou. Avšak káva na Srí Lanke bola odsúdená na "záhubu"..
€ 8.70
Výrobca: Al wadi
Baklawa Baklawa je typická arabská cukrovinka vyrábaná z cesta filo a jej varianty sú snúbené so sekanými orechmi, kešu, pistáciami, sladeným sirupom či medom. Zloženie: múka, cukor, tuk, škrob,..
€ 10.99
Výrobca: Sera
Caykur Turecký čierny čaj sypaný 500g Tradičný čierny turecký čaj s výrazne povzbudzujúcim účinkom. Tradične sa suchý list nasucho opraží a následne sa varí na miernom ohni niekoľko minút. Pije sa výrazne osladený zo sklenených pohárikov. Z..
€ 9.50
Výrobca: Chtoura Garden
Falafel (vegetariánsky karbonátok) 200g Instantný vegetariánsky karbonátok. Podávame teplé alebo studené ako samostatný chod s arabským pita chlebom, ochutený paradajkami, kyslou uhorkou a poliaty omáčkou tahini alebo s jogurtovými..
€ 2.19
Výrobca: Chtoura Garden
Sirup tamarindový 600ml Tamarínd je to kyslo chutnajúce ovocie veľkého tropického stromu pochádzajúceho z Indie. Má tvar veľké široké fazule s výrazne hnedou schránkou, v ktorej sú ukryté tmavé semená v hnedej dužine. Tamarinda sirup sa využíva n..
€ 5.85
Výrobca: ***
Plne funkčná, kvalitne spracovaná džezva z nerezu. Dovozca: LINEXIA, s.r.o., Lucemburská 1261/23, 130 00 Praha 3 Krajina pôvodu: Turecko ..
€ 5.50
Výrobca: ***
Plne funkčná, kvalitne spracovaná džezva z nerezu. Dovozca: LINEXIA, s.r.o., Lucemburská 1261/23, 130 00 Praha 3 Krajina pôvodu: Turecko ..
€ 7.50
Výrobca: Chtoura Garden
Tyčinka Halwa s čokoládou 40g Halwa je staroveká pochúťka majúca pôvod na Balkáne a východnom stredomorí. Túto sladkosť konzumovali už starí Sumeri. Je to tradičný pokrm východných a južanských národov. Halwa sa vyrába  zo sezamu, slnečnicový..
€ 0.45
Výrobca: Chtoura Garden
Tyčinka Halwa s liesk.orechami 40g Halwa je staroveká pochúťka majúca pôvod na Balkáne a východnom stredomorí. Túto sladkosť konzumovali už starí Sumeri. Je to tradičný pokrm východných a južanských národov. Halwa sa vyrába  zo sezamu, slnečn..
€ 0.45
Výrobca: Chtoura Garden
Tyčinka Halwa s vanilkou 35g Halwa je staroveká pochúťka majúca pôvod na Balkáne a východnom stredomorí. Túto sladkosť konzumovali už starí Sumeri. Je to tradičný pokrm východných a južanských národov. Halwa sa vyrába  zo sezamu, slnečnicovýc..
€ 0.38
Výrobca: Chtoura Garden
Faragello Guave nektár 250ml Guava má antioxidačný účinok, znižuje krvný tlak, vďaka pektínu znižuje cholesterol v krvi, čistí črevá, uľahčuje vylučovanie stolice s obsahom cholesterolu a žlčových solí. Udržiava zdravé cievy, čím pô..
€ 2.99
Výrobca: Chtoura Garden
Korenie šafrán 0,1g Šafran pravý je trvalkou, ktorá dorastá do výšky 10 - 30 cm. Každý kvet nesie piestik (samičie rozmnožovacie orgány), tvorený oranžovo červenými sťažňami s tromi nitkovitým ramenami s dĺžkou 2 - 3 cm. Niekedy bývajú myln..
€ 2.50
Výrobca: Chtoura Garden
Datľové buchtičky-mamoul-veľmi chutné sladké a mäkké pečivo, plnené datľami s jemnou príchuťou ružovej vody posypané práškovým cukrom a upečené do zlatista. Na ich výrobu sa používajú tradičné formičky a ich typick..
€ 7.95
Výrobca: Al foah
Čerstvé datle 1kg Vyrobené z najkvalitnejších arabských datlí. Medjool je prvá medzinárodná značka, ktorá sa začal presadzovať na medzinárodnom trhu v roku 2009. Produkt je zabalený do veľmi atraktívneho dizajnu, ktorý bol inšpiro..
€ 10.89
Výrobca: Maatouk
Na základe 1 recenzií.
Káva s kardamonom 200g Káva z Libanonu. Ďalšia z káv špeciálne vyrobená pre Vašu Džezvu pochádza z krajiny, kde príprava kávy klasickou Džezvou má dlhodobú tradíciu. O tom napokon hovorí aj množstvo kvalitných značiek, ktoré odtiaľ pochádzajú. Med..
€ 6.95
Výrobca: Chtoura Garden
Kashta, tiež známy ako Kishta je syr - delikatesa Stredného východu. Vyrába sa odstránením najhrubší časť krému. Syr sa používa pri varení alebo na priamu konzumáciu s medom. Bohatej krémovej textúre tohto dezertného syra je veľmi ťažké odolať. Zl..
€ 2.50
Výrobca: Chtoura Garden
Sirup zo šafránu Vynikajúca chuť a vôňa. Zloženie: voda, jablčný koncentrát BIO, citrónová šťava BIO, sušený šafran BIO (obsahuje výluh z 0,01% sušeného šafranu). Výživové údaje na 100 g výrobku: energetická hodnota: 1020 kJ / 2..
€ 2.60
Harissa pikantná omáčka z orientu 135g Harissa (niekedy písané ako Haris) je druh ostrej koreniacej zmesi. Pochádza z Tuniska a je obľúbená aj v Alžírsku, Maroku a na Blízkom východe. V severnej Afrike (v krajinách Maghrebu) sa používa takmer ku ..
€ 1.88
Výrobca: Sera
Sera Ajvar – jemný turecko 335g Ajvar je tradičná hustá omáčka, ktorá sa využíva ako príloha k pečeným alebo grilovaným mäsám, ale tiež sa dá použiť ako ingrediencie do omáčok, na cestoviny, na nátierky ... Ajvar sa môže konzumovať ako nátierka na..
€ 4.50
Výrobca: Sera
Sera Ajvar – ostrý turecký 335g Ajvar je tradičná hustá omáčka, ktorá sa využíva ako príloha k pečeným alebo grilovaným mäsám, ale tiež sa dá použiť ako ingrediencie do omáčok, na cestoviny, na nátierky ... Ajvar sa môže konzumovať ako nátierka na..
€ 3.50
Výrobca: Sera
Sera Mäta sušená 250g  Je to mäta, ktorá svojou kvalitou a prenikavou vôňou zatieni všetky ostatné pestovené vo svete. Pochádza z Turecka my Vám ju ponúkame aj u nás na Slovensku. Dovozca: Linexia, s.r.o., Lucemburská 1261/23, 130 00, Pra..
€ 5.95
Výrobca: Chtoura Garden
Cejlónsky čierny čaj je zmesou vysoko kvalitných čajov vypestovaných vysoko na svahoch kopcov Srí Lanky. Lahodný svetlý čaj s charakteristickou chuťou a nádhernou zlatou farbou. Jantárovo žltý nápoj s charakteristickým arómou naplní ústa ..
€ 6.50
Výrobca: Chtoura Garden
Yerba mate kharta 250g Pri zbere sa starostlivo vyberajú najjemnejšie vetvičky s lístkami, ktoré sú najviac aromatizované, aby sa po dobu dvoch rokov uložili do zvláštnych vakov v špeciálnych skladoch. Vďaka tomuto procesu vzniká potom..
€ 3.95
Výrobca: Al wadi
Al wadi Cícer nakladaný 0,4kg Cícer pochádza zo stredovýchodu a preto zostal i nateraz jednou z najobľúbenejších potravín v týchto končinách. Ľudia ho poznajú už viac ako 7000 rokov. Je bohatým zdrojom bielkovín, i preto sa ho odporúča konzumovať ..
€ 2.56
Výrobca: Al wadi
Al wadi Hummus Tahini (pyré z mletého cíceru s tahini) 400 Hummus je studený pokrm levantského pôvodu, kaša či dip z roztlačeného uvareného cíceru zmiešaného s tahini (sezamovú pastou). Je obľúbený najmä v oblasti Stredného východu. Podávame rozpr..
€ 2.45
Výrobca: Al wadi
Al wadi Tahini 454 g Medzi najdôležitejšie a nenahraditeľné zložky v arabskej kuchyni patrí bezpochyby tahini, pasta z jemne mletých sezamových semienok. Tahini - sezamová pasta je dôležitou zložkou pre hummus a mnoho ďalších arabských pokrmo..
€ 4.99
Výrobca: Al wadi
Turshu (nakladaná zelenina po arabsky) 850 g Výnimočne chutnajúca arabská zmes nakladanej zeleniny v slano kyslom náleve.Turshu je vyrobený s cesnakom, čili papričkami, zelerom, karfiolom, mrkvou, repou, šarlotkou, kapustou, baklažánom a obsahuje ..
€ 6.95
Výrobca: Chtoura Garden
 Babaghannouge(baklažán a sezam) 385g Egyptská verzia, známa v Levante (oblasť zahŕňajúca Izrael, Jordánsko, Libanon, Palestínu a Sýriu)  ako mutabbal je vyrobená z praženého, olúpaného baklažánu, zmiešaného s tahini. Môžu byt prida..
€ 2.96
Výrobca: Chtoura Garden
Foul Medammas  400g Ful medammas je na Strednom východe jedlo veľmi populárne. Je pripravované z fava fazule. Ful je známy pre vytváranie pocitu sýtosti a spokojnosti vďaka vysokému obsahu vlákniny. V moslimských krajinách je Ful často jedáva..
€ 1.96
Výrobca: Chtoura Garden
Nakladaná kvaka orientálna 0,5kg Nakladaná kvaka je kyslá chuťovka vynikajúca k jedlu. Kvaka alebo turín je dnes už takmer zabudnutá koreňová zelenina, ktorá sa u nás pomerne často používala ešte v minulom storočí. Neskôr ju postupne nahradili ..
€ 4.98
Výrobca: Chtoura Garden
Makdous (nakládaný baklažán s orechami v oliv.oleji) 1kg Mladé baklažány plnené zmesou nasekaných vlašských orechov, feferóniek, rozotreného cesnaku a zelenej petržlenovej vňate, nakladané v olivovom oleji. Podávame ako samostatný chod s arabským ..
€ 9.95
Výrobca: Sera
Sera Baklažán pečený - pyré 320g Toto pyré sa pripravuje z baklažánu grilovanie na drevenom uhlí. Má vynikajúcu chuť a vôňu po grilovaní Zloženie: grilovaný baklažán, soľ Dovozca: LINEXIA, s.r.o., Lucemburská 1261/ľš, 130 00 Praha 3, ČR ..
€ 4.90
Výrobca: Sera
Džem z lupeňov ruží 385 g Tradičná turecká delikatesa vyrobená z okvetných lístkov ruží pestovaných  v Turecku. Bylinkári už od pradávna používali ruže pri zápaloch hrdla, ďasien, poruchách trávenia, na upokojenie. Posilňuje srdce a ..
€ 3.29

Infolinka tel.:0907994670, info@svetchuti.eu

Prevádzka:Slovenskej jednoty 19, Košice

DOPRAVA ZDARMA PRI NAKUPE OD 55,-eur

×

DOPRAVA ZDARMA PRI NAKUPE OD 55,-eur

Výrazné zľavy na Vaše top produkty

Doprava zdarma pri objednávke od 55,-eur. Zásielka bude zaslaná na Vašu najbližšiu poštu.

 

 

Prepravné od 1,60 eur

×

Prepravné od 1,60 eur

Doručíme k Vám domov, na 1450 odberných miest Slov.pošty alebo expresne nasledujúci deň.

Od 0,000 kg do 0,399 kg - 1,60 
Od 0,400 kg do 0,899 kg - 2,30 

Od 0,900 kg do 4,999 kg - 2,70 

Od 5,000 kg do 8,999 kg - 3,70 

Od 9,000 kg do 10,000 kg -5,60 

Pri nákupe tovaru nad 60,-eur doprava na najbližšiu poštu zdarma.

Od 0,000 kg do 0,399 kg - 1,60 
Od 0,400 kg do 0,899 kg - 2,30 

Od 0,900 kg do 1,999 kg - 3,30 

Od 2,000 kg do 4,499 kg - 3,90 

Od 4,500 kg do 10,000 kg -4,90 

 

Od 0,000 kg do 9,999 kg -    6,60 
Od 10,000 kg do 14,999 kg - 6,90 

Od 15,000 kg do 19,999 kg - 7,50 

Od 20,000 kg do 29,999 kg - 10,00 

Od 30,000 kg do 39,999 kg - 14,00 

Od 40,000 kg do 49,999 kg - 18,60 

 

4. Doručenie balíka na adresu v Českej republike - doručenie 7dní:

                                                     od 0kg do 0,45kg                 4,30eur

                                                     od 0,45kg do 0,90kg            8,00eur

                                                     od 0,90kg do 4,90kg            9,00eur

                                                     od 4,90kg do 9,90kg          12,50eur

                                                     od 9,90kg do 14,90kg       25,00eur

                                                     od 14,90kg do 19,00kg     30,00eur

5. Doručenie balíka na adresu v Európe - doručenie 10dní:

od 0kg do 0,49kg                5,50eur

od 0,49kg do 0,99kg           8,50eur

od 0,99kg do 1,95kg          13,90eur

od 1,95kg do 2,95kg          19,90eur

od 2,95kg do 4,95kg          25,00eur

od 4,95kg do 6,90kg          30,00eur

od 6,90kg do 9,90kg          37,00eur

 

 

Vernostný program

×

Vernostný program

Celý nákup za vernostné body

VERNOSTNÝ   PROGRAM

Ako vernostný program funguje?

Za každé minuté euro nákupu dostanete jeden bod.

Počet bodov, ktoré získate nákupom produktu je uvedený pri každom produkte nad jeho fotografiou.

Prehľad o celkových nazbieraných vernostných bodoch nájde každý registrovaný zákazník v prehľadoch svojho Konta v časti Vaše vernostné body.

Ako a kde je možné získané body použiť?

Následne si Vaše nazbierané vernostné body pripísané na Vaše konto môžete uplatniť pri nákupe tovaru pri ďalších objednávkach. Vernostné body môžete použiť aj na celý nákup tovaru. Vernostné body sa uplatňujú v nákupnom košíku v časti ZOBRAZIŤ OBSAH KOŠÍKA.

PRAJEME VÁM PRÍJEMNÉ NAKUPOVANIE.

 

     

×

Infolinka +421907994670

Nakupovanie u nás zvládnete veľmi hladko. V každom prípade si základný postup zhrnieme v nasledujúcom návode:

RÝCHLY NÁVOD: Keď ste si Váš tovar už vybrali, stlačte pri príslušnom výrobku tlačidlo DO KOŠÍKA. Tovar sa automaticky vloží do nákupného košíka. Ak ste si už všetko potrebné vložili do košíka, tak prejdite do pravého horného rohu na ikonu nákupného košíka a následne odkliknite pole POKLADŇA. Vyberte si jednu z možností:  1.uskutočniť nákup bez registrácie alebo 2. s registráciou účtu - ktorú Vám odporúčame pre množstvo výhod, ktoré má. Po výbere jednej z možností kliknite na pole POKRAČOVAŤ a následne budete pokračovať vo vypĺňaní osobných údajov potrebných pre doručenie Vašej zásielky a vo výbere spôsobu dopravy a platby. V poslednom kroku potvrdite objednávku a my Vám Váš tovar, čo najskôr doručíme domov.

 

 

PODROBNÝ POPIS:

Ako si tovar vybrať :

    Pokiaľ ste si istý o aký tovar máte záujem odporúčame Vám  použiť vyhľadávanie v hornej časti stránky – biele pole s lupou v záhlaví eshopu.  Stačí zadať názov výrobku alebo jedno zo slov nachádzajúce sa v názve výrobku a kliknúť na ikonku lupy, prípadne stlačiť ENTER na klávesnici počítača. Pole na vyhľadávanie vám už pri písaní názvu výrobku, či slova samo vyberá produkty, ktoré by mohli súvisieť s písaným textom.

    Pokiaľ nemáte zatiaľ žiadny produkt vybraný a chcete sa ešte len pre nejaký rozhodnúť, vyberte si najskôr v záhlaví stránky kategóriu, v ktorej sa výrobok nachádza. Tovar sa u nás člení na niekoľko základných kategórii a to Produkty zdravej výživy - kde nájdete druhové členenie produktov, tak ako ich poznáte v iných obchodoch, Delikatesy – kde Vám ponúkame výber tých najlepších gurmánskych lahôdok, podľa príslušnosti k jednotlivým regiónom a krajinám, Diétne potraviny – vyberte si u nás produkty podľa konkrétnej diéty, ktorú dodržiavate,  Darčekové koše – darčekové koše na rôzne príležitosti, pre muža, ženu, deti alebo aj z rôznych regiónov sveta, Domáce potraviny – kvalitné slovenské produkty podľa druhov. Niektoré  podkategórie v tejto časti ako farmárske produkty, kozie produkty a raw torty sa dajú objednať len podľa podmienok, ktoré sú uvedené osobitne v každej podkategórii.  Následne si vyberte produkt, o ktorý máte záujem.

Ako vložiť tovar do nákupného košíka, dostupnosť tovaru:

    Keď ste si Váš tovar už vybrali, stlačte pri príslušnom výrobku tlačidlo DO KOŠÍKA. Tovar sa automaticky vloží do nákupného košíka a v pravom hornom rohu obrazovky sa zobrazí  okienko s informáciou, aký tovar a za akú cenu s práve vložili do nákupného košíka.  Následne vkladáte do košíka ďalší a ďalší tovar, kým tam nevložíte posledný a tu sa môžete rozhodnúť, či už pôjdete do košíka a dokončíte objednávku, alebo pridáte do košíka ešte ďalší tovar. Všímajte si prosím aj či je Vami vybraný produkt dostupný na sklade. Údaj o dostupnosti nájdete nad fotkou produktu.

        Pokiaľ už chcete ísť do nákupného košíka  dokončiť objednávku, nastavte sa, prípadne kliknite do pravého horného rohu na nákupný košík, jeho ikonu alebo sumu. Tam odkliknite pole POKLADŇA.

Zmeny v obsahu košíka, uplatnenie zliav, odhad dopravy     

  V prípade že chcete ešte pred konečným pristúpením k uzavretiu objednávky pozrieť obsah košíka a urobiť v ňom prípadne zmeny alebo uplatniť zľavu zo zľavového kódu, vernostného systému alebo dať si odhadnúť platbu za dopravu pri Vašom nákupe, tak v pravom hornom rohu pri nastavení sa na nákupný košík kliknite na pole ZOBRAZIŤ OBSAH KOŠÍKA.

        V košíku je vidieť prehľadne zobrazený zoznam tovarov, ktoré si chcete kúpiť. Môžete tu ešte zmeniť jeho množstvo v okienku s počtom kusov , prípadne výrobok celkom z košíka vymazať ikonkou krížika . V prípade že Váš košík obsahuje momentálne nedostupný produkt, ktorý bude v zozname označený troma červenými hviezdičkami, je potrebné ho vymazať pred tým ako pristúpite k zadávaniu ďalších údajov potrebných k uzavretiu objednávky. Prejaviť Váš záujem o tento produkt môžete následne v časti 4. Spôsob dodania zadaním komentáru a mi Vám následne zašleme informáciu o dostupnosti tohto tovaru.

Pokiaľ už nie je potrebné nič meniť a chcete pokračovať, kliknite na dole pod textom na pole  POKLADŇA.

POSTUP  UZAVRETIA OBJEDNÁVKY

  1. Možnosti pokladne:

V tejto časti sa môžete prihlásiť prostredníctvom svojho emailu a hesla ako náš zaregistrovaný zákazník, prípadne vybrať si spôsob nákup bez registrácie. Vyplnenie potvrdíte tlačidlom POKRAČOVAŤ.

  1. Účet a fakturačné údaje a podrobnosti o dodaní:

V tejto časti Vám budú Vaše údaje predvyplnené v prípade že ste už registrovaný zákazník alebo ich postupne vyplníte, v prípade že nakupujete bez registrácie. Ak ste firemný zákazník, odkliknite prosím príslušné pole, následne zadáte identifikačné údaje  Vašej firmy.

V prípade že Vaša dodacia adresa nie je rovnaká ako fakturačná adresa prosím zrušte kliknutie v poslednom riadku tejto časti a prejdite na pole POKRAČOVAŤ, kde následne zadáte údaje o adrese doručenia. Toto je zvlášť dôležité ak nakupujete u nás darčekový košík pre niekoho do daru a zasielate ho priamo na jeho adresu. Vyplnenie potvrdíte tlačidlom POKRAČOVAŤ.

  1. Spôsob dodania:

Vyberáte si konkrétny druh prepravy podľa Vašich preferencii. Tu je zároveň pre Vás miesto na zadanie komentáru týkajúceho sa dodania tovaru, prípadne otázky týkajúcej sa dostupnosti tovaru, ktorý ste nemohli zahrnúť do objednávky. Vyplnenie potvrdíte tlačidlom POKRAČOVAŤ.

  1. Spôsob platby:

Vyberáte si konkrétny druh platby podľa Vašich preferencii. Tu je zároveň pre Vás miesto na zadanie komentáru týkajúceho sa platby za tovar.  Na konci tejto časti si prosím prečítajte naše obchodné podmienky a následne potvrdíte ich prečítanie. Vyplnenie potvrdíte tlačidlom POKRAČOVAŤ.

  1. Potvrdenie objednávky:

Na záver si ešte raz môžete prezrieť  kompletne Vašu objednávku a následne kliknúť na pole POTVRDENIE OBJEDNÁVKY.

Po potvrdení objednávky je proces objednania v našom obchode ukončený. V niektorých prípadoch Vám na záver nákupu dáme k nahliadnutiu ponuku nákupu u nášho obchodného partnera.

POSTUP PO UZAVRETÍ  OBJEDNÁVKY

Následné potvrdenie o prijatí objednávky a vybavenie objednávky :

    Akonáhle náš systém zaznamená prijatie objednávky, zašle vám automatický e-mail, že sme vašu objednávku obdŕžali.  Pokiaľ toto oznámenie do 24 hodín neobdržíte, skontrolujte najskôr svoju zložku nevyžiadanej pošty (spam), pokiaľ ani tam e-mail nenájdete, kontaktujte našu infolinku 0907 994 670.

O odoslaní Vašej objednávky z nášho obchodu Vás následne budeme v krátkom čase informovať v ďalšom emaily.

Výzva k odberu pri osobnom odbere

     V prípade, že ste si zvolili osobný odber z našej predajne, budeme Vás obratom informovať o tom že Vaša objednávky je pripravená k odberu a to prostredníctvom zaslaného emailu.

     V prípade, že ste si zvolili osobný odber z našej predajne, budeme Vás obratom informovať o tom že Vaša objednávky je pripravená k odberu a to prostredníctvom zaslaného emailu.

 

Ladislav Saučin - konteľ, Svet chutí,s.r.o.

×

BONUSY a ZĽAVY v našom bio obchode

Za každé celé euro nákupu u nás získate 1 vernostný bod. 

Vernostné body sa pripočítavajú na konto registrovaného zákazníka. Počet vernostných bodov, ktoré za nákup konkrétneho produktu získate je uvedený pri každom produkte v časti nad fotkou. Prehľad o celkových nazbieraných vernostných bodoch nájde každý registrovaný zákazník v prehľadoch svojho Konta v časti Vaše vernostné body.

Každých 20 vernostných bodov sa rovná 1EUR.

Následne si Vaše nazbierané vernostné body môžete uplatniť pri nákupe tovaru pri ďalšich objednávkach. Vernostné body môžete použiť aj na celý nákup tovaru. Vernostné body sa uplatňujú v nákupnom košíku v časti ZOBRAZIŤ OBSAH KOŠÍKA.

PRAJEME VÁM PRÍJEMNÉ NAKUPOVANIE.

×

ženy,mužov,gurmánov...

Jedinečné darčekové koše nájdete na: https://www.svetchuti.eu/darcekove-kose

PRAJEME VÁM PRÍJEMNÉ NAKUPOVANIE.

×