Grécke a Talianske delikatesy

Grécke a Talianske delikatesy

Vitajte vo svete chutí Grécka a Talianska. Našim cieľom je ponúknuť Vám originálne a vysoko kvalitné produkty priamo od malých tradičných gréckych a talianskych výrobcov a fariem, ktorí výrábajú svoje výrobky s výrazným podielom ručnej práce a hrdia sa titulom ekologických výrobcov. Prinášame Vám napríklad čerstvé a kvalitné olivové oleje, balzamikové octy, olivy, cestoviny, omáčky a pesta, morské špeciality, korenie, sladkosti a ďalšie delikatesy.

V tejto sekcii Vám ponúkame aj rad produktov Eat Greek. Za sýtymi chuťami a vôňami týchto produktov je starostlivý výber čerstvých ingrediencií od drobných osvedčených gréckych farmárov. Spoločnosť sa tým snaží ponúknuť to najlepšie z gréckej gastronómie a priblížiť tak ostatným štátom nesmierne chuťové bohatstvo tejto krajiny.

Neprehliadnite ani nami ponúkané ručne vyrábané cestoviny pochádzajúce z malého mesta Gragnano ležiaceho neďaleko Neapola. La Fabbrica della Pasta di Gragnano je rodinná firma s viac ako 500 ročnou tradíciou a svoje cestoviny vyrába striktne z prírodných prísad, vody, múky z tvrdej pšenice a nepoužíva žiadne farbivá ani aromatické látky. Vďaka svojej legendárnej tradícii sa Gragnano stalo domovom cestovín, ktorú celebrovalo mnoho spisovateľov, historikov a básnikov a v roku 1845 bolo vyhlásené kráľom Ferdinandom II. z Neapolského kráľovstva za "Mesto makarónov". Jedným z hlavných dôvodov, prečo pri kúpe cestovín zvoliť práve značku Pasta di  Gragnano je aj ten, že ju Európska únia označila značkou DPO (Designation of Origin), čím sa dostáva maximálne záruky zákazníkovi, že kupuje kvalitné cestoviny s dlhoročnou spokojnosťou a zastúpením na trhu .

Aj tieto potraviny Vám prienesieme k Vám domov.

Výber tých najlepších gréckych potravín pre Vás vyberáme v časti darčekové koše.

Zobrazenie: Zoznam Vedľa seba
Zobraziť:
Zoradiť podľa:
Výrobca: Bretas
Bretas Červené papriky plnené fetou 460 g  Delikátna záležitosť - syr Feta odľahčený syrom Mizithra, ručne plnený do sladkých malých červených paprík, to celé naložené vo kvalitnom slnečnicovom oleji a doladené gréckymi bylinkami - ideálny ch..
€ 7.80
Výrobca: Bretas
Dokonalá kombinácia mixovaných grilovaných kápií na drevenom uhlí zbavených šupky a jadierok s tradičným gréckym syrom Myzithra a morskou soľou zaručí kvalitnú a chutnú surovinu k príprave najrôznejších špecialít, alebo iba chuťovku k pečiv..
€ 3.75
Výrobca: Bretas
Lahodná zmes paradajok sušených na slnku so skvelými gréckymi olivami a kaparami, naviacc s gréckymi bylinkami a morskou soľou. Skvele sa hodia ako chuťovka k vínam, do cestovín a do cestovinových a zeleninových šalátov. Zloženie: Paradajky sušené..
€ 3.95
Výrobca: Bretas
Pomazánka zo sušených paradajok 180g      Táto tradičná grécka špecialita sa pripravuje tak, že sa rozpolené paradajky nechajú usušiť na slnku a potom sa rozmixujú s olivovým olejom, bylinkami a vinným muštom pre dola..
€ 3.95
Výrobca: Bretas
Olivová pasta čierna 180g       Veľké zelené olivy sa najskôr vykôstkujú, rozmixujú a zmiešajú s olivovým olejom a pravým gréckym korením. Takto vznikne vynikajúca olivová pasta, ktorá rozohraje chuťové poháriky ..
€ 2.95
Výrobca: Onassis
GRILOVANÉ KÁPIE NA DREVENOM UHLÍ 350g Grécke grilované kápie sú pre Vás už špeciálne upravené: najprv sa celé ugrilujú na drevenom uhlí, odstraní sa šupka a jadierka a potom sa naložia do originálneho sladkokyslého nálevu. Tím získajú nezameniteľn..
€ 3.95
Výrobca: Onassis
MALÉ CIBULKY V PARADAJKOVOM PYRÉ 280g Malé cibuľky Stifado vynikajú typicky gréckou chuťou. Sú bez cholesterolu a konzervačných látok a priaznivo pôsobia na naše zdravie. Servírujeme ich ako hotové jedlo, alebo podávame napr. ako prílohu k ..
€ 2.95
Výrobca: Onassis
Pečené okra v oleji a paradajke  Okra je plod ibišteka. Je pečená v oleji, naložená v pretlaku a dochutená gréckym korením podľa tradičnej receptúry. Má delikátnu, veľmi zaujímavú a nenahraditeľnú chuť. Je to už hotové jedlo, nemusí sa..
€ 3.85
Výrobca: Onassis
Veľké biele fazule v pretlaku 280g        V Grécku sú veľmi obľúbeným pokrmom "fasolia gigantes", veľké biele fazule, opečené na oleji, dochutené gréckym korením a naložené v rajčinovom pretlaku. Často sa se..
€ 3.58
Výrobca: Onassis
Vínne listy plnené ryžou 280g         Vinné listy plnené ryžou sa podľa antického receptu pripravovali už v starovekých gréckych kolóniách územia Pontu pri Čiernom mori. Tradičný spôsob výroby sa uchoval až ..
€ 2.98
Výrobca: Agia triada
Balsamikový ocot s tymianovým medom, 0,25 l Vysoko kvalitný ocot, ktorý sa získava iba z hroznového vína a medu z materinej dúšky. Pri výrobe sa balzamikový ocot necháva dlho uležať v dubových sudoch, čo vedie k jedinečnej chuti, bohatej a plnej k..
€ 5.65
Výrobca: Agia triada
Agia triada Olivový olej extra panenský 700ml Tento prvotiedny EXTRA PANENSKÝ OLIVOVÝ OLEJ pochádza z kláštora AGIA TRIADA (Svätá Trojica) na ostrove Kréta. K tomuto kláštoru pripadajú rozľahlé olivové háje, o ktoré sa mnísi sami starajú a olivy..
€ 13.96
Výrobca: Agia triada
AGIA TRIADA Vínny ocot 250ml          Tento prvotriedny vinný ocot sa vyrába priamo v kláštore Agia Triada na Kréte. Jedná sa o výnimočný, vysoko kvalitný výrobok, ktorý sa získava iba ..
€ 3.99
Výrobca: Agritur
Gaštanový džem BIO 330g Kvalitný džem z gaštanov vyrobený s použitím trstinového cukru a zahusťovadla pektínu, jemne dochutený rumom a vanilkovou arómou. Na výrobu 100g džemu bolo použitých 60g čerstvých a dozretých gaštanov, ktoré bo..
€ 6.98
Výrobca: Agritur
Hrušková vellutata BIO 165g Hrušková vellutata je zamatový ovocný krém, ktorý je dochutený balzamikovým octom. Vellutatu oceníte ako ideálnu a kreatívnu omáčku, dressing, či lahôdku hlavne k syrom alebo varenému, či grilovanému mäsu. Využi..
€ 3.85
Výrobca: Agritur
Jablkový džem s orieškami a škoricou BIO 210g Bio jablkový džem bez cukru, bez pektínu a konzervantov. Jablkový lekvár so škoricou s vysokým podielom ovocia obsahuje šťavnaté a dozreté ovocie od miestnych farmárov. Zloženie: jablká* (70%), konc..
€ 5.50
Výrobca: Agritur
Jahodová vellutata BIO 165g Jahodová vellutata je zamatový ovocný krém, ktorý je dochutený balzamikovým octom. Vellutatu oceníte ako ideálnu a kreatívnu omáčku, dressing, či lahôdku hlavne k syrom alebo varenému, či grilovanému mäsu. Využi..
€ 3.85
Výrobca: Bretas
Ajvar 300 g Ajvar  je regionálna, balkánska, zeleninová pasta. Je zložená z paradajok, papriky, cibule, cesnaku, korenia, rastlinného oleja, cukru a soli. Jeden z najjednoduchších receptov na vynikajúce domáce zeleninové špeciality je mať ..
€ 4.50
Výrobca: Biotuscany
Citrónová šťava BIO 250ml Ešte stále kupujete drahé a často aj nedozreté citróny v supermarketoch? Takéto citróny sa musia zbierať nezrelé, aby po dlhej ceste v kamiónoch boli na pultoch dozreté. No častokrát sú takéto citróny bez chute a plné pes..
€ 3.50
Výrobca: Biotuscany
Pesto červené BIO 130g Pesto červené až s 49%- ným podielom paradajok vypestovaných v Taliansku s prídavkom tých najkvalitnejších surovín pre vyváženú a jemnú chuť. Široké uplatnenie v kuchyni, či už k cestovinám, mäsu alebo ako dochu..
€ 3.39
Výrobca: Biotuscany
Pesto zeleninové BIO 130g Bazalkové pesto sa dá použiť do omáčok, ku cestovinám alebo k varenému mäsu. Chuť je vyvážená olivovým olejom a píniovými orieškami. Zloženie: bazalka* (55%), slnečnicový olej*, zemiakové vločky*, extra panenský olivov..
€ 4.45
Výrobca: Bretas
Skvelé grécke veľké zelené olivy z Chalkidiki, plnené lahodnými gréckymi syrmi Feta a Myzithra, chuť je naviac ľahko podtrhnutá gréckymi bylinkami. Neodmysliteľne patria k tým najlepším gréckym vínam ako chuťovka..
€ 3.55
Výrobca: Bretas
Skvelé grécke veľké zelené olivy z Chalkidiki, plnené paradjakami sušenými na slnku. Skvelé spestrenie do gréckeho šalátu či lahodná chuťovka k aperitívu. Zloženie: zelené vykôstkované olivy z Chalkidiki,..
€ 3.85
Výrobca: Bretas
Olivy zelené plnené cesnakom 300g    Tieto mimoriadne veľké grécke zelené olivy obsahujú veľmi veľa dužiny. Sú plnené prírodnou červenou paprikou&nb..
€ 3.35
Výrobca: Bretas
Olivy zelené plnené paprikou 300g        Tieto mimoriadne veľké grécke zelené olivy obsahujú veľa dužiny. Sú plnené prírodné červenou paprikou a nal..
€ 3.48
Výrobca: Bretas
Balsamico z granátového jablka 250 ml Výborne sa hodí na dozdobenie a dochutenie celej rady pokrmov - od ovocných a zeleninových šalátov,cez cestoviny, grilovanú zeleninu, polievky a steaky až po dezerty..
€ 4.90
Výrobca: Bretas
Grécka káva 100 g  Tajomstvo tejto luxusnej gréckej kávy spočíva v unikátnom Blend starostlivo vyberaných kávových zŕn. Master blender naplno využil svojich mnohoročných skúseností a vybral tie najlepšie druhy brazílskej kávy z tých najvhodne..
€ 2.75
Výrobca: La finestra
Kokosová múka bio 250g      Kokosová múka je vyrobená z čerstvej kokosovej dužiny, ktorú predtým sušili, zbavili tuku a najemno pomleli. Konzistencia je veľmi podobná pšeničnej múke. Nahraďte 15-20% iných múk z..
€ 3.50
Výrobca: Bretas
Biele polosladké víno z grécka 2l Imiglykos v gréčtine znamená „prirodzene sladké“ víno a pre jeho obľúbenosť na neho narazíte po celom Grécku. Je to klasické grécke víno a patrí k najdôležitejším gréckym domácim špecialitám. Tot..
€ 8.98
Výrobca: Bretas
Imiglykos Červené suché víno DIONYSOS 750 ml  Toto suché červené víno je vyrobené z tradičných gréckych odrôd červeného vína. Vinice ležia v priaznivých klimatických podmienkach. Do vinárstvo Dionysos sa dostanú až po veľmi prísnej kontrole k..
€ 5.50
Výrobca: Jannis
JEMNÝ NUGÁT S JABLKOM, ARAŠÍDMI A ŠKORICOU 60g ZLOŽENIE: glukóza, cukor, jablkový pretlak 16% (jablčná dreň 55%, cukor, jablko, ananásové vlákan, želírujúca látka: alginát sodný, stabilizátor: fosforečnan..
€ 1.18
Výrobca: Jannis
JEMNÝ NUGÁT S JAHODAMI A MANDĽAMI 60g ZLOŽENIE: glukóza, cukor, jahodový pretlak 16% (jahodová dreň 34%, cukor, jablko, ananás vlákan, želírujúca l..
€ 1.18
Výrobca: Jannis
Lukumi Chios masticha  Lukumi je tradičná grécka sladkosť. Jedná sa o kocky špeciálneho želé v cukre, s príchuťou Chios masticha. ZLOŽENIE: cukor, glukózový sirup, dextróza, kukuričný škrob, upravený k..
€ 3.25
Výrobca: Jannis
Jannis Mandľová tyčinka 40g     ZDRAVÉ CHRUMKANIE NIELEN PRE DETI, SKVELÁ DESIATA, RYCHLÉ DOPLNENIE ENERGIE. Má vynikajúcu chuť pravého gréckeho medu. ZLOŽENIE: mandle, glukózový siru..
€ 0.98
Výrobca: Jannis
Oriešková mix tyčinka 40g          ZDRAVÉ CHRUMKANIE NIELEN PRE DETI, SKVELÁ DESIATA, RYCHLÉ DOPLNENIE ENERGIE. Má vynikajúcu chuť pravého gréckeho medu. ZLOŽEN..
€ 0.95
Výrobca: Jannis
Sezamová tyčinka s medom  30g               Sezamová tyčinka s medom. Vhodná ako desiata do práce, do školy. Sezamové semienka iba v m..
€ 0.58
Výrobca: Jannis
Katsifas Grécke korenie na Tzatziki 100g Pripravte si doma lahodné tradičné grécke Tzatziky! Nehanbite sa túto zmes použiť tiež do zemiakových placiek či do strukovinových polievok a kaší, výsledok Vás veľmi ..
€ 2.30
Výrobca: Jannis
Katsifas Grécka udena paprika 100g Grécka červená paprika údená na dubovom dreve po dobu 12 dní. Pridá jedinečnú chuť a príchuť vášmu jedlu Skladujte v suchu, nie na slnku. Zloženie: 100% sušená &..
€ 2.90
Výrobca: Jannis
GRÉCKA Paradajková omáčka s fetou 420 g Použitie: na cestoviny, krevety, pizzu, ryžu a bruschettu. Zloženie: voda, paradajková pasta (21%), krájané paradajky v paradajkovej šťave (19,3%), syr Feta (5,4%), koncentrovaná hroznová šťava, sušená ci..
€ 4.50
Výrobca: Jannis
Základ na pizzu Zloženie: drvené paradajky, voda, cukor, modifikovaný škrob, zmes korenia (cibuľa, cesnak, tymian, oregano, čierne korenie, petržlenová vňať), príchute, soľ. Skladujte v suchu, nie na priamom slnku. Po otvorení skladujte v chl..
€ 1.75
Výrobca: La finestra
Burger cicerovy s tekvicou BIO 86g Nemáte čas a máte chuť na zdravé a sýte jedlo? Spoľahnite sa na naše cícerové burgre s tekvicou, ktoré si pripravíte rýchlo a navyše ľahko. Cícerové burgre boli špeciálne vyvinuté pre ľudí s intoleranciou na lepo..
€ 2.95
Výrobca: La finestra
Burger sosovicovy s paprickami BIO 86g Nemáte čas a máte chuť na zdravé a sýte jedlo? Spoľahnite sa na naše cícerové burgre s tekvicou, ktoré si pripravíte rýchlo a navyše ľahko. Sosovicove burgre boli špeciálne vyvinuté pre ľudí s intoleranciou n..
€ 2.95
Výrobca: La finestra
Cícerovo-orieškové mlieko je zdravou alternatívou kravského mlieka. Bio rastlinné mlieko neobsahuje umelé prísady a je vhodné pre ľudí s laktózovou intoleranciou. Cícerovo-orieškové mlieko je chutné a bohaté na bielkoviny. Mlieko je cenené pre&nbs..
€ 2.50
Výrobca: La finestra
Fusilli pohánkové celozrnné BIO 250g Bezlepkové cestoviny vyrobené len z pohánkovej celozrnnej múky. Pohánka sa podobá na malé oriešky. Napriek tomu ukrýva v sebe vzácne látky. Najvýznamnejšia látka je vzácny vitamín P – flavonoid rutín. ..
€ 4.45
Výrobca: La finestra
Fusilli z ryže Nerone celozrnné BIO 250g Špeciálne bezlepkové cestoviny vyrobené len z ryže natural typu Nerone a vody. Ryža je bohatá na vitamíny skupiny B, minerály železo, draslík a fosfor. Celozrnná ryža má oproti bielej ryži oveľa..
€ 4.45
Výrobca: La finestra
Gomasio BIO 150g Gomasio je sezamová soľ vhodná ako stolné dochucovadlo. V japonskom jazyku “goma” znamená sezam a “shio” znamená soľ. Sezam je označovaný za prírodný poklad a poznali ho už v starom Egypte. Sezam je tiež prvou rastlinou, z..
€ 3.95
Výrobca: La finestra
Kokosová múka bio 500g      Kokosová múka je vyrobená z čerstvej kokosovej dužiny, ktorú predtým sušili, zbavili tuku a najemno pomleli. Konzistencia je veľmi podobná pšeničnej múke. Nahraďte 15-20% iných múk z..
€ 5.50
Výrobca: La finestra
Bezlepkové kukuričné chlebíčky s obsahom quinoa sú vhodným doplnkom zdravého stravovania. Nevyprážané a solené morskou soľou. Originálne chutné kukuričné chlebíčky s obsahom quinoa sú jemne osolené morskou soľou. Tieto nevyprážané chl..
€ 1.85
Výrobca: La finestra
Mandľový snack s hroz., mochyňou a višňami BIO 45g Úžasný bezlepkový mandľový snack s hrozienkami sultánkami, machovkou peruánskou (Inkské bobule) a višňami. Ideálny na cesty, pre deti alebo na domáce maškrtenie. Mandle obsahujú veľa bielkov..
€ 2.55
Výrobca: La finestra
Mix kamutu a strukovín BIO 400g Veľmi chutný mix kamutu a strukovín. Stačí zohriať, dochutiť a podávať. Ideálne na rýchly obed alebo večeru. Zloženie: zmes strukovín* (87%) (fazuľa cannellini*, cícer*, fazuľa červená*), kamut khorasan* (13..
€ 1.48
Výrobca: La finestra
Multicereálne keksy s kakaom bio 250g  Veľmi chutné a chrumkavé raňajkové multicereálne keksy ochutené kakaom sú vhodné nielen na raňajky s rastlinným mliekom, či jogurtom, ale aj počas dňa ako maškrtenie. Multicereálne keksy s kakaom sú vhod..
€ 3.40
Výrobca: La finestra
Pasírované paradajky bazalka BIO 680g Chutné a výživné pasírované paradajky vyrobené len z čerstvých paradajok vypestovaných v slnečnom Taliansku. Paradajky sú bohaté na látku lykopén, ktoré majú preukázateľné protirakovinové účinky. Ak s..
€ 2.50
Výrobca: La finestra
Pasírované paradajky BIO 680g Chutné a výživné pasírované paradajky vyrobené len z čerstvých paradajok vypestovaných v slnečnom Taliansku. Paradajky sú bohaté na látku lykopén, ktoré majú preukázateľné protirakovinové účinky. Ak sú paradajk..
€ 2.30
Výrobca: La finestra
Pesto zeleninové BIO 120g Bazalkové pesto, ktoré obsahuje až 36% extra panenského olivového oleja. Chuť je dotvorená orieškami kešu, vlašskými orechami a píniovými orieškami. Ideálne k cestovinám, varenému mäsu, do omáčok alebo dressingov...
€ 4.45
Výrobca: La finestra
Polievka toskánska BIO 400g Veľmi chutná hotová toskánska polievka. Stačí otvoriť, zohriať a už si len pochutnávať na hotovej polievke. Zloženie: voda, fazuľová zmes* (12%) (fazuľa červená*, fazuľa cannellini*, fazuľa borlotti*, fazuľa biela*),..
€ 1.95
Výrobca: La finestra
Polievka vidiecka BIO 400g Veľmi chutná hotová vidiecka polievka. Stačí otvoriť, zohriať a už si len pochutnávať na hotovej polievke. Zloženie: zemiaky* (25%), pór* (13%), šošovica*, cibuľa*, slnečnicový olej*, extra panenský olivový olej*..
€ 2.15
Výrobca: La finestra
Rastlinná majonéza BIO 240g Netrápte sa prípravou domácej majonézy. Rastlinná vegánska majonéza neobsahuje vajcia a ani kravské mlieko. Môžete využiť do bešamelu a iných omáčok. Zloženie: sójové mlieko* (voda, sója*), slnečnicový olej*, voda, k..
€ 3.95
Výrobca: La finestra
Seitan pšeničný BIO 120g Seitan je 100% rastlinná náhrada mäsa a obsahuje veľké množstvo kvalitných bielkovín, minerálov a vitamínov. Jeho výhodou je veľmi dobrá stráviteľnosť. Seitan je rastlinná bielkovina vyrobená zo pšeničnej múky. Pripravu..
€ 3.50
Výrobca: La finestra
Špagety kukuričné BIO 500 g Špagety sú vyrobené z kukuričnej múky a sú vhodné pre ľudí s intoleranciou na lepok. Zloženie: kukuričná múka*, emulgátor: slnečnicový lecitín *z biologického poľnohospodárstva Špagety sú vyrobené z kukur..
€ 2.99
Výrobca: La finestra
Špagety semolinové celozrnné BIO 500g Špeciálne bezlepkové cestoviny vyrobené len z ryže natural typu Nerone a vody. Chutné spaghetti vyrobené z celozrnnej krupice z tvrdej pšenice, ktorá je ideálna na výrobu cestovín. Čas prípravy: cca...
€ 2.68
Výrobca: La finestra
Špagety semolinové s morskými riasami BIO 500 g Špeciálne cestoviny vyrobené z krupice z tvrdej pšenice (Semolina Durum) a morských rias Kombu, ktorých je až 3%.  Riasy Kombu dodávajú týmto cestovinám unikátnu chuť a výživnú hodnotu. ..
€ 3.90
Výrobca: La finestra
Šťava z jabĺk, granát. jablka a čučor. BIO 200ml Vynikajúca a osviežujúca šťava z jabĺk, granátového jablka a čučoriedok v praktickej sklenenej fľaši. Bez prídavných sladidiel, konzervačných látok a vody. Len 100% ovocie. Ideálne na ces..
€ 1.95
Výrobca: Agia triada
Meletiadis Sézamová chalva vanilková 250 g   Grécka sezamová chalva Salonikos sa vyrába podľa tradičných receptúr z rozomletých sezamových semienok. Podáva sa nakrájaná na plátky, niekedy mierne pokvapkaná citrónom a posypaná mletou & ..
€ 4.99
Výrobca: Bretas
Tahini s kakaovo-lieskovo-orieškovým krémom 400g   Tachini je pasta zo sezamových semienok. Sezamové semienka sa olúpu, opražia a rozomelú, potom vznikne lahodná pasta tachini. Tento výrobok tvorí z 50% tachini a z..
€ 4.90
Výrobca: Bretas
Olivy zelené s pomarančom a bazalkou 100g        Praktická a lahodná chuťovka pre pohodový relax napr. s bielym  polosladkým vínom Imiglykos. B..
€ 1.45

Infolinka tel.:0907994670, info@svetchuti.eu

Prevádzka:Slovenskej jednoty 19, Košice

DOPRAVA ZDARMA PRI NAKUPE OD 55,-eur

×

DOPRAVA ZDARMA PRI NAKUPE OD 55,-eur

Výrazné zľavy na Vaše top produkty

Doprava zdarma pri objednávke od 55,-eur. Zásielka bude zaslaná na Vašu najbližšiu poštu.

 

 

Prepravné od 1,60 eur

×

Prepravné od 1,60 eur

Doručíme k Vám domov, na 1450 odberných miest Slov.pošty alebo expresne nasledujúci deň.

Od 0,000 kg do 0,399 kg - 1,60 
Od 0,400 kg do 0,899 kg - 2,30 

Od 0,900 kg do 4,999 kg - 2,70 

Od 5,000 kg do 8,999 kg - 3,70 

Od 9,000 kg do 10,000 kg -5,60 

Pri nákupe tovaru nad 60,-eur doprava na najbližšiu poštu zdarma.

Od 0,000 kg do 0,399 kg - 1,60 
Od 0,400 kg do 0,899 kg - 2,30 

Od 0,900 kg do 1,999 kg - 3,30 

Od 2,000 kg do 4,499 kg - 3,90 

Od 4,500 kg do 10,000 kg -4,90 

 

Od 0,000 kg do 9,999 kg -    6,60 
Od 10,000 kg do 14,999 kg - 6,90 

Od 15,000 kg do 19,999 kg - 7,50 

Od 20,000 kg do 29,999 kg - 10,00 

Od 30,000 kg do 39,999 kg - 14,00 

Od 40,000 kg do 49,999 kg - 18,60 

 

4. Doručenie balíka na adresu v Českej republike - doručenie 7dní:

                                                     od 0kg do 0,45kg                 4,30eur

                                                     od 0,45kg do 0,90kg            8,00eur

                                                     od 0,90kg do 4,90kg            9,00eur

                                                     od 4,90kg do 9,90kg          12,50eur

                                                     od 9,90kg do 14,90kg       25,00eur

                                                     od 14,90kg do 19,00kg     30,00eur

5. Doručenie balíka na adresu v Európe - doručenie 10dní:

od 0kg do 0,49kg                5,50eur

od 0,49kg do 0,99kg           8,50eur

od 0,99kg do 1,95kg          13,90eur

od 1,95kg do 2,95kg          19,90eur

od 2,95kg do 4,95kg          25,00eur

od 4,95kg do 6,90kg          30,00eur

od 6,90kg do 9,90kg          37,00eur

 

 

Vernostný program

×

Vernostný program

Celý nákup za vernostné body

VERNOSTNÝ   PROGRAM

Ako vernostný program funguje?

Za každé minuté euro nákupu dostanete jeden bod.

Počet bodov, ktoré získate nákupom produktu je uvedený pri každom produkte nad jeho fotografiou.

Prehľad o celkových nazbieraných vernostných bodoch nájde každý registrovaný zákazník v prehľadoch svojho Konta v časti Vaše vernostné body.

Ako a kde je možné získané body použiť?

Následne si Vaše nazbierané vernostné body pripísané na Vaše konto môžete uplatniť pri nákupe tovaru pri ďalších objednávkach. Vernostné body môžete použiť aj na celý nákup tovaru. Vernostné body sa uplatňujú v nákupnom košíku v časti ZOBRAZIŤ OBSAH KOŠÍKA.

PRAJEME VÁM PRÍJEMNÉ NAKUPOVANIE.

 

     

×

Infolinka +421907994670

Nakupovanie u nás zvládnete veľmi hladko. V každom prípade si základný postup zhrnieme v nasledujúcom návode:

RÝCHLY NÁVOD: Keď ste si Váš tovar už vybrali, stlačte pri príslušnom výrobku tlačidlo DO KOŠÍKA. Tovar sa automaticky vloží do nákupného košíka. Ak ste si už všetko potrebné vložili do košíka, tak prejdite do pravého horného rohu na ikonu nákupného košíka a následne odkliknite pole POKLADŇA. Vyberte si jednu z možností:  1.uskutočniť nákup bez registrácie alebo 2. s registráciou účtu - ktorú Vám odporúčame pre množstvo výhod, ktoré má. Po výbere jednej z možností kliknite na pole POKRAČOVAŤ a následne budete pokračovať vo vypĺňaní osobných údajov potrebných pre doručenie Vašej zásielky a vo výbere spôsobu dopravy a platby. V poslednom kroku potvrdite objednávku a my Vám Váš tovar, čo najskôr doručíme domov.

 

 

PODROBNÝ POPIS:

Ako si tovar vybrať :

    Pokiaľ ste si istý o aký tovar máte záujem odporúčame Vám  použiť vyhľadávanie v hornej časti stránky – biele pole s lupou v záhlaví eshopu.  Stačí zadať názov výrobku alebo jedno zo slov nachádzajúce sa v názve výrobku a kliknúť na ikonku lupy, prípadne stlačiť ENTER na klávesnici počítača. Pole na vyhľadávanie vám už pri písaní názvu výrobku, či slova samo vyberá produkty, ktoré by mohli súvisieť s písaným textom.

    Pokiaľ nemáte zatiaľ žiadny produkt vybraný a chcete sa ešte len pre nejaký rozhodnúť, vyberte si najskôr v záhlaví stránky kategóriu, v ktorej sa výrobok nachádza. Tovar sa u nás člení na niekoľko základných kategórii a to Produkty zdravej výživy - kde nájdete druhové členenie produktov, tak ako ich poznáte v iných obchodoch, Delikatesy – kde Vám ponúkame výber tých najlepších gurmánskych lahôdok, podľa príslušnosti k jednotlivým regiónom a krajinám, Diétne potraviny – vyberte si u nás produkty podľa konkrétnej diéty, ktorú dodržiavate,  Darčekové koše – darčekové koše na rôzne príležitosti, pre muža, ženu, deti alebo aj z rôznych regiónov sveta, Domáce potraviny – kvalitné slovenské produkty podľa druhov. Niektoré  podkategórie v tejto časti ako farmárske produkty, kozie produkty a raw torty sa dajú objednať len podľa podmienok, ktoré sú uvedené osobitne v každej podkategórii.  Následne si vyberte produkt, o ktorý máte záujem.

Ako vložiť tovar do nákupného košíka, dostupnosť tovaru:

    Keď ste si Váš tovar už vybrali, stlačte pri príslušnom výrobku tlačidlo DO KOŠÍKA. Tovar sa automaticky vloží do nákupného košíka a v pravom hornom rohu obrazovky sa zobrazí  okienko s informáciou, aký tovar a za akú cenu s práve vložili do nákupného košíka.  Následne vkladáte do košíka ďalší a ďalší tovar, kým tam nevložíte posledný a tu sa môžete rozhodnúť, či už pôjdete do košíka a dokončíte objednávku, alebo pridáte do košíka ešte ďalší tovar. Všímajte si prosím aj či je Vami vybraný produkt dostupný na sklade. Údaj o dostupnosti nájdete nad fotkou produktu.

        Pokiaľ už chcete ísť do nákupného košíka  dokončiť objednávku, nastavte sa, prípadne kliknite do pravého horného rohu na nákupný košík, jeho ikonu alebo sumu. Tam odkliknite pole POKLADŇA.

Zmeny v obsahu košíka, uplatnenie zliav, odhad dopravy     

  V prípade že chcete ešte pred konečným pristúpením k uzavretiu objednávky pozrieť obsah košíka a urobiť v ňom prípadne zmeny alebo uplatniť zľavu zo zľavového kódu, vernostného systému alebo dať si odhadnúť platbu za dopravu pri Vašom nákupe, tak v pravom hornom rohu pri nastavení sa na nákupný košík kliknite na pole ZOBRAZIŤ OBSAH KOŠÍKA.

        V košíku je vidieť prehľadne zobrazený zoznam tovarov, ktoré si chcete kúpiť. Môžete tu ešte zmeniť jeho množstvo v okienku s počtom kusov , prípadne výrobok celkom z košíka vymazať ikonkou krížika . V prípade že Váš košík obsahuje momentálne nedostupný produkt, ktorý bude v zozname označený troma červenými hviezdičkami, je potrebné ho vymazať pred tým ako pristúpite k zadávaniu ďalších údajov potrebných k uzavretiu objednávky. Prejaviť Váš záujem o tento produkt môžete následne v časti 4. Spôsob dodania zadaním komentáru a mi Vám následne zašleme informáciu o dostupnosti tohto tovaru.

Pokiaľ už nie je potrebné nič meniť a chcete pokračovať, kliknite na dole pod textom na pole  POKLADŇA.

POSTUP  UZAVRETIA OBJEDNÁVKY

  1. Možnosti pokladne:

V tejto časti sa môžete prihlásiť prostredníctvom svojho emailu a hesla ako náš zaregistrovaný zákazník, prípadne vybrať si spôsob nákup bez registrácie. Vyplnenie potvrdíte tlačidlom POKRAČOVAŤ.

  1. Účet a fakturačné údaje a podrobnosti o dodaní:

V tejto časti Vám budú Vaše údaje predvyplnené v prípade že ste už registrovaný zákazník alebo ich postupne vyplníte, v prípade že nakupujete bez registrácie. Ak ste firemný zákazník, odkliknite prosím príslušné pole, následne zadáte identifikačné údaje  Vašej firmy.

V prípade že Vaša dodacia adresa nie je rovnaká ako fakturačná adresa prosím zrušte kliknutie v poslednom riadku tejto časti a prejdite na pole POKRAČOVAŤ, kde následne zadáte údaje o adrese doručenia. Toto je zvlášť dôležité ak nakupujete u nás darčekový košík pre niekoho do daru a zasielate ho priamo na jeho adresu. Vyplnenie potvrdíte tlačidlom POKRAČOVAŤ.

  1. Spôsob dodania:

Vyberáte si konkrétny druh prepravy podľa Vašich preferencii. Tu je zároveň pre Vás miesto na zadanie komentáru týkajúceho sa dodania tovaru, prípadne otázky týkajúcej sa dostupnosti tovaru, ktorý ste nemohli zahrnúť do objednávky. Vyplnenie potvrdíte tlačidlom POKRAČOVAŤ.

  1. Spôsob platby:

Vyberáte si konkrétny druh platby podľa Vašich preferencii. Tu je zároveň pre Vás miesto na zadanie komentáru týkajúceho sa platby za tovar.  Na konci tejto časti si prosím prečítajte naše obchodné podmienky a následne potvrdíte ich prečítanie. Vyplnenie potvrdíte tlačidlom POKRAČOVAŤ.

  1. Potvrdenie objednávky:

Na záver si ešte raz môžete prezrieť  kompletne Vašu objednávku a následne kliknúť na pole POTVRDENIE OBJEDNÁVKY.

Po potvrdení objednávky je proces objednania v našom obchode ukončený. V niektorých prípadoch Vám na záver nákupu dáme k nahliadnutiu ponuku nákupu u nášho obchodného partnera.

POSTUP PO UZAVRETÍ  OBJEDNÁVKY

Následné potvrdenie o prijatí objednávky a vybavenie objednávky :

    Akonáhle náš systém zaznamená prijatie objednávky, zašle vám automatický e-mail, že sme vašu objednávku obdŕžali.  Pokiaľ toto oznámenie do 24 hodín neobdržíte, skontrolujte najskôr svoju zložku nevyžiadanej pošty (spam), pokiaľ ani tam e-mail nenájdete, kontaktujte našu infolinku 0907 994 670.

O odoslaní Vašej objednávky z nášho obchodu Vás následne budeme v krátkom čase informovať v ďalšom emaily.

Výzva k odberu pri osobnom odbere

     V prípade, že ste si zvolili osobný odber z našej predajne, budeme Vás obratom informovať o tom že Vaša objednávky je pripravená k odberu a to prostredníctvom zaslaného emailu.

     V prípade, že ste si zvolili osobný odber z našej predajne, budeme Vás obratom informovať o tom že Vaša objednávky je pripravená k odberu a to prostredníctvom zaslaného emailu.

 

Ladislav Saučin - konteľ, Svet chutí,s.r.o.

×

BONUSY a ZĽAVY v našom bio obchode

Za každé celé euro nákupu u nás získate 1 vernostný bod. 

Vernostné body sa pripočítavajú na konto registrovaného zákazníka. Počet vernostných bodov, ktoré za nákup konkrétneho produktu získate je uvedený pri každom produkte v časti nad fotkou. Prehľad o celkových nazbieraných vernostných bodoch nájde každý registrovaný zákazník v prehľadoch svojho Konta v časti Vaše vernostné body.

Každých 20 vernostných bodov sa rovná 1EUR.

Následne si Vaše nazbierané vernostné body môžete uplatniť pri nákupe tovaru pri ďalšich objednávkach. Vernostné body môžete použiť aj na celý nákup tovaru. Vernostné body sa uplatňujú v nákupnom košíku v časti ZOBRAZIŤ OBSAH KOŠÍKA.

PRAJEME VÁM PRÍJEMNÉ NAKUPOVANIE.

×

ženy,mužov,gurmánov...

Jedinečné darčekové koše nájdete na: https://www.svetchuti.eu/darcekove-kose

PRAJEME VÁM PRÍJEMNÉ NAKUPOVANIE.

×