KORENINY PREDAJ

KORENINY PREDAJ

Korenina alebo korenie sa zvyčajne používa na vylepšenie chute a vône pokrmov,  niekedy tiež k ich konzervácii. Vyrába sa zo sušených alebo čerstvých častí rastlín.

Ázia je „matkou“ väčšiny korenín, ktoré sa začali vyvážať do celého sveta kvôli svojej lahodnej chuti a pozitívnym zdravotným účinkom. Mnohé staré národy ako Egypťania, Číňania, Feníčania a Rimania používali koreniny na liečenie ľudských neduhov. Všetky koreniny a korenia by mali mať prírodný základ bez ďalších prímesí (farbivo, konzervant, cukor, soľ), pretože väčšina korenín pochádza z rôznych druhov a častí rastlín (plody, listy, semienka…). Okrem červenej papriky a čierneho korenia sú aj iné koreniny, ktoré Vám pohladia chuťové poháriky, ozvláštnia jedlo a môžu pomôcť aj so zdravým. Každé korenie má svoju typickú farbu, chuť a iné účinky na zdravie, ale vo všeobecnosti koreniny obsahujú liečivé látky.

Ktoré látky obsahujú koreniny?

ALKALOIDY - dusíkaté zlúčeniny, vo vode nerozpustné, pôsobiace na centrálnu nervovú sústavu.GLYKOZIDY- v organizme podporujú vstrebávanie minerálnych látok, majú regulačný účinok na srdcovú činnosť.HORČINY -podporujú tvorbu slín a žalúdočných kyselín, povzbudzujú činnosť lymfatických buniek v črevných stenách, ktoré majú dôležitú úlohu pri vstrebávaní bielkovín.MINERÁLNE LÁTKY - zaraďujú sa medzi látky budujúce telo, sú dôležitými stavebnými látkami kostí a tkanív. Najviac sa nachádzajú v plodoch a semenách korenín. RASTLINNÉ FARBIVÁ- zlepšujú zovňajšok potravín a zvyšujú chuť do jedla.SACHARIDY- Zásobujú organizmus energiou, znižujú zápaly. SILICE (éterické oleje)- dávajú koreniu charakteristickú a ušľachtilú arómu. Éterický olej dodáva rastline dušu, potravine zase vôňu a chuť.TRIESLOVINY- majú zvieravú chuť. Sú to trieslové prírodné kyseliny vo vode rozpustné. Majú antibakteriálny účinok, pôsobia proti krvácaniu a proti hnačkám. Koreniny obsahujúce triesloviny sa nemajú dlho variť. TUKY A OLEJE- koreniny ich obsahujú vo veľmi malom množstve, takže významne neovplyvňujú ich celkovú výživnú hodnotu. 

Predaj koreniny nesmie chýbať v žiadnom obchode s potravinami. Koreniny eshop je obľúbeným spôsobom nakupovania kvôli prehľadnosti produktov.

Zobrazenie: Zoznam Vedľa seba
Zobraziť:
Zoradiť podľa:
Výrobca: Abido
Kmín rímsky mletý 500g  Použitá časť rastliny: mleté semeno Vzhľad a farba: sypká zmes, farba svetlohnedá do hneda Vôňa a chuť: aromatická silná vôňa, ostrá korenistá chuť Použitie v kuchyni: pri pečení pečiva, výroba salámov a syrov, prís..
€ 7.95
Výrobca: Abido
Korenie 7 druhov 1kg Vnímajte volanie oázy a preskúmajte pikantné vône Arábie v jednej exotickej  zmesi siedmych korení. Zložky tu použité, vybrané a vyrobené v krajinách pôvodu, ako je Libanon, sú v úplnej harmónii s prírodou, a preto sú bez..
€ 26.50
Výrobca: Abido
Korenie 7 druhov 50g Vnímajte volanie oázy a preskúmajte pikantné vône Arábie v jednej exotickej  zmesi siedmych korení. Zložky tu použité, vybrané a vyrobené v krajinách pôvodu, ako je Libanon, sú v úplnej harmónii s prírodou, a preto sú bez..
€ 1.98
Výrobca: Abido
Abido Kurkuma 100g Korenina, zvaná tiež žltý zázvor, pochádza z južnej Ázie. Používaná ako liek, korenie a aj farbivo. Dodáva jedlu jemne pikantnú a exotickú chuť. Kurkuma privádza do tela energiu, dodáva ju pečeni, žlčníku, ničí škodlivé baktéri..
€ 2.15
Výrobca: Abido
Sumak je  usušený a zomletý plod palice stromu a kríka Škumky garbiarskej. Ovocno kyslá chuť je neostrá a bez vône. Využíva sa podobne ako citrónová šťava alebo ocot. Hodí sa k mäsám, rybe a do šalátov. Výborne sa hodí na grilované pokrmy. Podpo..
€ 14.95
Výrobca: Abido
Na základe 1 recenzií.
Sumak je  usušený a zomletý plod palice stromu a kríka Škumky garbiarskej. Ovocno kyslá chuť je neostrá a bez vône. Využíva sa podobne ako citrónová šťava alebo ocot. Hodí sa k mäsám, rybe a do šalátov. Výborne sa hodí na grilované pokrmy. Podpo..
€ 1.98
Výrobca: Abido
Na základe 1 recenzií.
Zaatar Halabi 500g  Je zmes korenia, používaná na Blízkom východe. Základom zmesi je tymián obyčajný (Thymus vulgaris), opražené semienka sezamu, Sumak (tiež sumah, mleté ​​plody sumachu garbiarského) a soľ. Ďalšími zložkami v zmesi Halabi sú..
€ 5.45
Výrobca: Abido
Zaatar Thymian mix  500g Je zmes korenia, používaná na Blízkom východe. Základom zmesi je tymián obyčajný (Thymus vulgaris), opražené semienka sezamu, sézamová kôra, soľ a pšeničné otruby. Ďalšími zložkami v zmesi Thymian mix sú kurkuma, kyse..
€ 5.45
Výrobca: Abido
Použitá časť rastliny: mleté semeno Vzhľad a farba: sypká zmes, farba svetlohnedá do hneda Vôňa a chuť: aromatická silná vôňa, ostrá korenistá chuť Použitie v kuchyni: pri pečení pečiva, výroba salámov a syrov, prísada do karí, do polievok, omáčok..
€ 2.35
Výrobca: Ekoprodukt
Táto sójová omáčka je vyrobená čisto prírodnou cestou, metódou prírodnej fermentácie. Tradičná technológia výroby dáva tejto sójovej omáčke jedinečnú chuť a dlhú trvanlivosť bez použitia akýchkoľvek chemických prísad. Krajina pôvodu: ČR. 165ml. ..
€ 1.89
Výrobca: Ekoprodukt
Výborná worchestrovej omáčka, vyrobená prírodne fermentovanom základe, charakteristická sladko-kyslou chuťou. K dochucovanie hotových jedál, omáčok i studenej kuchyne. Použitie: ľahké dochutenie všetkých pokrmov, najmä mäsové šťavy, gr..
€ 1.50
Výrobca: Exotic food
Tom yum pasta 50g Tom Yum je jedna z najznámejších a najobľúbenejších thajských polievok. Existuje v mnohých rôznych variantoch (bezmäsité, s kuracím mäsom, krevetami). Tom Yum pasta zabezpečuje základné chuťovú esenciu tejto vynikajúcej poriadne ..
€ 1.88
Výrobca: Grešík
Do čínskej kuchyne, pokrmov z hovädzieho mäsa, na dusené ryby. Tiež do perníkov a likérov. Táto séria sa vyznačuje mimoriadnou kvalitou jednotlivých korenín a veľmi prianzivou cenou v pomere k hmotnosti. Všetko korenie je bez glutamánu sodné..
€ 1.56
Výrobca: Grešík
Bazalka Bazalka pravá alebo inak tiež bazalka voňavá (Ocimum basilicum) je domovom v prednej časti Indie. Odtiaľ sa začala šíriť do sveta v staroveku. A čoskoro si získala nadšených obdivovateľov. Bazalka účinky Dnes považujeme bazalku z..
€ 1.31
Výrobca: Grešík
Do polievok, do šalátov a na omáčky, tiež pod sviečkovú.  Zloženie: karotka, paštrňák, petržlen, pažitka, zeler, pór, ligurček list, rasca  Táto séria sa vyznačuje mimoriadnou kvalitou jednotlivých korenín a veľmi prianziv..
€ 2.98
Výrobca: Grešík
Dodáva príjemne korenisto kyslú chuť morským rybám, mäsovým minútkam a pikantným omáčkam.  Zloženie: citrón oplodie, čierne korenie, citrónová aróma, sójová múka, fruktózový sirup, cukor, kyselina citronová, kurkum..
€ 2.10
Výrobca: Grešík
Na základe 1 recenzií.
Čubrica korenie Táto zmes je pre milovníkov saturejky a balkánskej kuchyne. Originálne zloženie čubrice je saturejka, senovka a chilli, ktorú v tejto zmesi nenájdete. Saturejka aj pískavica sú jedny z najzdravších bylin..
€ 1.38
Výrobca: Grešík
Na základe 1 recenzií.
Do šalátov, majonéz, marinád, plniek do hydiny, slaných palaciniek, tiež pri nakladaní zeleniny.  Výrobca: Valdemar Grešík – Natura s.r.o., Saská 134/60, 405 02 Děčín X, ČR Krajina pôvodu: Česká Republika &nb..
€ 1.35
Výrobca: Grešík
Do indických jedál, s koriamdrom a citrónom; vhodné aj na morské ryby.  Zloženie: koriander, čierne korenie, rasca, muškát, škorica, kardamón, klinček, citrónová kôra  Výrobca: Valdemar Grešík – Natura s.r...
€ 1.72
Výrobca: Grešík
Kajenské korenie, z gréckeho slova "štípať", v skutočnosti nie je korenie, ale prášok zo sušených chili papričiek druhu Capsicum frutescens. Pochádza z Indie a do Európy bol privezený v 16 storočí. Má žltú až červenú farbu a veľmi pálivú chuť. Kapsai..
€ 1.39
Výrobca: Grešík
Zvýrazňuje chuť sladkých aj slaných jedál. Nepostrádateľný v indickej kuchyni. Štipka karadmónu výrazne ovonia kávu.  Táto séria sa vyznačuje mimoriadnou kvalitou jednotlivých korenín a veľmi prianzivou cenou v pomere k hmotnosti. Všetko ..
€ 2.29
Výrobca: Grešík
Do kompótov, kečupov a nakladanej zeleniny, pár kúskov tiež do varenej ryže. Táto séria sa vyznačuje mimoriadnou kvalitou jednotlivých korenín a veľmi prianzivou cenou v pomere k hmotnosti. Všetko korenie je bez glutamánu sodného. Balen..
€ 1.55
Výrobca: Grešík
Kmín drtený 50g Rasca patrí k najstarším korením, rastie divoko po celej Európe, severnej Afrike a prednej Ázii. Jeho pálčivé aróma a korenistá, ľahko horkastá chuť z neho robia jedno z najvýraznejších ochucovadiel. Rasca je nevyhnutnou prísad..
€ 1.31
Výrobca: Grešík
Do polievok, dusených jedál, na vaječnú omeletu a zapekané zemiaky. Táto séria sa vyznačuje mimoriadnou kvalitou jednotlivých korenín a veľmi prianzivou cenou v pomere k hmotnosti. Všetko korenie je bez glutamánu sodného. Balenie: 15 g ..
€ 1.66
Výrobca: Grešík
Na prípravu perníkov a pečiva. Zloženie: škorica, koriander, klinček, badyán, zázvor, muškátový orech, nové korenie. Táto séria sa vyznačuje mimoriadnou kvalitou jednotlivých korenín a veľmi prianzivou cenou v pomere k hmotnosti. Všetko..
€ 1.69
Výrobca: Grešík
Veľmi originálne stredne ostré juhoafrické korenie na dusenú zeleninu, pikantné omáčky a rôzne úpravy mäsa.  Zloženie: paradajkové vločky, koriander, kurkuma, horčica, chilli, čierne korenie, rasca, senivka grécka,..
€ 1.78
Výrobca: Grešík
Na prípravu duseného mäsa a zeleniny, najmä v indickej a arabskej kuchyni. Táto séria sa vyznačuje mimoriadnou kvalitou jednotlivých korenín a veľmi prianzivou cenou v pomere k hmotnosti. Všetko korenie je bez glutamánu sodného. Balenie..
€ 1.26
Výrobca: Grešík
Grešík Kurkuma mletá 50g Korenina, zvaná tiež žltý zázvor, pochádza z južnej Ázie. Používaná ako liek, korenie a aj farbivo. Dodáva jedlu jemne pikantnú a exotickú chuť. Kurkuma privádza do tela energiu, dodáva ju pečeni, žlčníku, ničí škodli..
€ 1.68
Výrobca: Grešík
Do polievok, gulášov, zemiakových placiek a fašírok. Táto séria sa vyznačuje mimoriadnou kvalitou jednotlivých korenín a veľmi prianzivou cenou v pomere k hmotnosti. Všetko korenie je bez glutamánu sodného. Balenie: 20 g Zloženie: Ma..
€ 1.36
Výrobca: Grešík
Nové korenie do omáčok, polievok, pri marinovanie mäsa a rýb, Do omáčok, polievok, pri marinovanie mäsa a rýb,k nakladaniu húb a zeleniny. Táto séria sa vyznačuje mimoriadnou kvalitou jednotlivých korenie a veľmi priaznivou cenou v pomere k..
€ 1.38
Výrobca: Grešík
Pamajorán obyčajný  Pamajorán je vynikajúci v talianskej a gréckej kuchyni, na pizzu, cestoviny, ryby a hydinu.  Táto séria sa vyznačuje mimoriadnou kvalitou jednotlivých korenín a veľmi prianzivou cenou v pomere k hmotnosti. Všet..
€ 1.26
Výrobca: Grešík
Pestrec mariánsky drvený Pôsobí priaznivo na trávenie, funkciu pečene a prirodzenú obranyschopnosť. Dávkovanie: Denne 1 - 3 čajové lyžičky samostatne alebo v jogurte a pod. Deti od 3 rokov 1 čajovú lyžičku denne. Neprekračujte odporúč..
€ 3.80
Výrobca: Grešík
Pikantné, mierne ostré korenie na mäso a omáčky. Zloženie: chilli, cibuľa, paprika, čierne korenie, cesnak, morská soľ, trebuľka. Táto séria sa vyznačuje mimoriadnou kvalitou jednotlivých korenín a veľmi prianzivou cenou v pomere k hmotnost..
€ 1.53
Výrobca: Grešík
Do šalátov, na hydinu, bylinkové omáčky.  Zloženie: oregáno, saturejka, bazalka, majorán, levanduľa, fenikel, tymián, rozmarín, anýz, koriander. Táto séria sa vyznačuje mimoriadnou kvalitou jednotlivých korenín a veľmi prianzivou cenou..
€ 1.31
Výrobca: Grešík
Na pečenú hydinu, ryby, do paradajkovej omáčky a polievky, na bravčové pečené mäso. Táto séria sa vyznačuje mimoriadnou kvalitou jednotlivých korenín a veľmi prianzivou cenou v pomere k hmotnosti. Všetko korenie je bez glutamánu sodného.&nbs..
€ 0.89
Výrobca: Chtoura Garden
Korenie šafrán 0,1g Šafran pravý je trvalkou, ktorá dorastá do výšky 10 - 30 cm. Každý kvet nesie piestik (samičie rozmnožovacie orgány), tvorený oranžovo červenými sťažňami s tromi nitkovitým ramenami s dĺžkou 2 - 3 cm. Niekedy bývajú myln..
€ 2.50
Výrobca: Grešík
Na základe 1 recenzií.
Saturejka Saturejka pôsobí antisepticky, potláča nežiaduce kvasné pochody v zažívacom ústrojenstve, mierni zápaly slizníc vrátane zápalu horných dýchacích ciest. Užíva sa v náleve alebo v čajových zmesiach pri náhlych zažívacích poruchách z d..
€ 1.36
Výrobca: Grešík
Na základe 1 recenzií.
Do vareného vína, kompótov, mäsových jedál v ázijskej kuchyni. Ceylonská škorica má oveľa jemnejšiu chuť ako bežne používaná škorica čínska. Táto séria sa vyznačuje mimoriadnou kvalitou jednotlivých korenín a veľmi prianzivou cenou v pomere k ..
€ 2.37
Výrobca: Grešík
Na sladké jedlá, v azijskej kuchyni i na mäso. Zloženie: škorica Alergény: škorica Výrobca: Valdemar Grešík – Natura s.r.o., Saská 134/60, 405 02 Dečín X, ČR ..
€ 2.83
Výrobca: Grešík
Ostrejšie karí s paprikou, na prípravu polievok, omáčok, ryže, hydiny, rýb. Zloženie: paprika, kurkuma, koriander, horčica semeno, chilli, senovka semeno, soľ, cesnak Táto séria sa vyznačuje mimoriadnou kvalitou jednotlivých korenín a v..
€ 1.56
Výrobca: Grešík
Tymián Tento nízky poloker dorastá do výšky asi 30 cm, má menšiu čiarkovité listy. Plodí vajcovité tvrdky a v máji až septembri na ňom môžeme nájsť aj kvety. Voľne rastúce tymian možno vidieť na lúkach, okrajoch lesov a pri cestách. Využiti..
€ 1.26
Výrobca: Grešík
Vanilka plod  Struky vanilky si aj napriek svojej vysokej cene udržiavajú svoje miesto na trhu. Ak porovnáte vôňu a chuť vanilky s umelou náhradou (vanilkovým cukrom), pravdepodobne prestanete vanilkový cukor použí..
€ 4.50
Výrobca: Grešík
Prírodná vanilková aróma. Určená pre ochutenie potravín, najmä krémov, pudingov, nápojov a sladkého pečiva. Neobsahuje cukor. Zloženie: 10% výťažok z vanilky v 35% liehu Výrobca: Valdemar Grešík – Natura s..
€ 2.55
Výrobca: Jannis
Katsifas Grécke korenie na Tzatziki 100g Pripravte si doma lahodné tradičné grécke Tzatziky! Nehanbite sa túto zmes použiť tiež do zemiakových placiek či do strukovinových polievok a kaší, výsledok Vás veľmi ..
€ 2.30
Výrobca: Jannis
Katsifas Grécka udena paprika 100g Grécka červená paprika údená na dubovom dreve po dobu 12 dní. Pridá jedinečnú chuť a príchuť vášmu jedlu Skladujte v suchu, nie na slnku. Zloženie: 100% sušená &..
€ 2.90
Výrobca: Monolith
Korenie na boršč 50g    Známa a výdatná polievka, jej pôvod sa pripisuje oblasti Ruska, ale vraj boršč poznali už Rimania. Existuje hneď niekoľko druhov tejto polievky; boršč poznáme ruský, ukrajinský, poľský alebo bulharský, pripravovať..
€ 0.95
Výrobca: Monolith
Korenie na pelmene 50g    Ruské pelmene sa zväčša spájajú s nehostinnou a studenou Sibírou. A naozaj je to tak. Hádam najznámejšie ruské jedlo pochádza zo Sibíre, kde ich odjakživa robili vo veľkom množstve a potom zmrazovali a skladoval..
€ 0.65
Výrobca: Monolith
Korenie na polievku Ucha  Pripravte sa na originálnu kombináciu chutí. Zloženie: soľ, sušená cibuľa, cukor, sušená mrkva, koriander, čierna korenie, fenikel, sušená petržlen, kurkuma, majorán, bobkový list, zázvor. Skladujte v suchom mi..
€ 0.80
Výrobca: La finestra
Gomasio BIO 150g Gomasio je sezamová soľ vhodná ako stolné dochucovadlo. V japonskom jazyku “goma” znamená sezam a “shio” znamená soľ. Sezam je označovaný za prírodný poklad a poznali ho už v starom Egypte. Sezam je tiež prvou rastlinou, z..
€ 3.95
Výrobca: MIDA
Garam masala indická zmes 100g Mierne ostrá indická zmes korenia, vhodná najmä na grilovanie kurčaťa ale iných druhov mäsa. Zloženie: mletá škorica, sušený mletý zázvor, mleté čierne korenie, mleté kardamóm, mletý koriander, mletá rasca rímska,..
€ 2.80
Výrobca: MIDA
Kari madraské nepálivé 100g Koreniaci prípravok sypký, jemne pálivý Zloženie: mletý koriander, mletá kurkuma, horčica, mleté chilli, mletá rasca rímska, mletá senovka grécka, fenikel, čierne korenie mleté, sušený mletý cesnak, 1% listy curry, jed..
€ 2.29
Výrobca: MIDA
Koriander siaty (Coriandrum sativum) je jednoročná rastlina, ktorá s sa pestuje prevažne v Indii Egypte. Ako rovine rastúce bylinu ju však môžeme uvidieť po celom Stredomorí. Koriander obsahuje účinné Látky, napr. silice a niektoré vitamíny skupi..
€ 1.98
Výrobca: MIDA
Kurkuma mletá 100g Kurkuma mletá, niekedy tiež nazývaná indický šafrán má podobnú vôňu ako zázvor. Kurkuma je súčasťou kari korenia, ktorému prepožičiava žltkastú farbu. Kurkuma je hojne používaná v indickej kuchyni. Ako farbivo sa používa do horč..
€ 2.15
Výrobca: MIDA
Tandoori masala indická zmes 100g Mierne ostrá indická zmes korenia, vhodná najmä na grilovanie kurčaťa ale iných druhov mäsa. Zloženie: mletý koriander, mletá kurkuma, mleté chilli, mleté zázvor, mleté cesnak, tamarínd indický, mletá rasca rím..
€ 1.98
Výrobca: Exotic food
Wasabi pasta 43g Obľúbená ázijská pochúťka. Používa sa do sushi, sashimi, rezancov, ako prídavok do polievok, mäsitých jedál a morských plodov. Wasabi je dobrým zdrojom vlákniny a vitamínu C, tiež draslíka, vápnika a horčíka. Používa sa na dochute..
€ 2.90
Výrobca: Muso
Miso Mugi – jačmeň 400g Miso neodmysliteľne patrí k japonskej kuchyni Mugi Miso Muso (jačmenné miso) má jemnú chuť a arómu. Je vyrábané rodinnou firmou s viac ako šesťdesiatročnou tradíciou, ktorá zachováva tradičné výrobné postupy. Vh..
€ 3.89
Výrobca: Muso
Miso obsahuje rad minerálov, vitamínov a celkovo povzbudzuje organizmus. Neodmysliteľne patrí k japonskej kuchyni. Sladkastá chuť, svetlá farba a jemné aróma - tak by sa dalo charakterizovať Miso Shiro. Na rozdiel od misa, ako ho poznáme,..
€ 4.89
Výrobca: NUEVO PROGRESO
Na základe 1 recenzií.
Mexické korenie Fajita 30 g Autentické korenie na Fajitas s arómou Mesquite, čo je drevo, ktoré sa používa v Mexiku na údenie. Obsahuje zkrehčovač na mäso. Grilovacia zmes vychádzajúca z Texaskej-mexickej kuchyne. Obsahuje údenú a sladkú paprik..
€ 1.59
Výrobca: NUEVO PROGRESO
Mexické korenie Taco 30 g Ostrá zmes chilli, rímskeho kmínu a ďalšieho korenia vhodná na všetky mexické jedlá Zloženie: rímska mletá rasca, ďalšie korenie, soľ, cesnak Výrobca: Front Line s.r.o., Kovářská 4, 190 00, Praha, ČR Nutričné hod..
€ 1.59
Výrobca: Provita
Vláknina, ktorá obnovuje a posilňuje črevnú mikroflóru, stabilizuje krvný cukor, zväčšuje objem stravy v žalúdku, a tým navodzuje pocit sýtosti. Zloženie: vláknina zo sušených jabĺk Dovozca: Vega Provita s.r.o., tr.T.G.Masaryka 1131..
€ 0.98
Výrobca: Provita
Zmes korení vhodná na prípravu každého jedla, do polievok, cestovín, na maso, do omáčok.. Zloženie: jedlá soľ (jodidovaná) max. 58%, sušená granulovaná zelenina v rôznych pomeroch 23,05% (kukuričná múčka, karotka, paštrnák, petržlenová..
€ 1.23
Výrobca: Sera
Sera Mäta sušená 250g  Je to mäta, ktorá svojou kvalitou a prenikavou vôňou zatieni všetky ostatné pestovené vo svete. Pochádza z Turecka my Vám ju ponúkame aj u nás na Slovensku. Dovozca: Linexia, s.r.o., Lucemburská 1261/23, 130 00, Pra..
€ 5.95
Výrobca: Sunfood
Miso obsahuje rad minerálov, vitamínov a celkovo povzbudzuje organizmus. Neodmysliteľne patrí k japonskej kuchyni. Látky obsiahnuté v Miso majú priaznivý vplyv na trávenie iných potravín a podporujú dobrú funkciu tráviacich štiav v žalúdk..
€ 7.49
Výrobca: Sunfood
Miso obsahuje rad minerálov, vitamínov a celkovo povzbudzuje organizmus. Neodmysliteľne patrí k japonskej kuchyni. Sladkastá chuť, svetlá farba a jemné aróma - tak by sa dalo charakterizovať Miso Shiro. Na rozdiel od misa, ako ho poznáme,..
€ 7.49
Výrobca: ***
Vyvážený zeleninový bujón Würzl dodá vašim jedlám skvelú chuť. Čisto rastlinný, bez glutamátov, pridaných zvýrazňovačov chuti, ztužených tukov a cholesterolu. V praktickom balení v podobe kociek. Hodí sa na prípravu polievok, pre dochute..
€ 1.88

Infolinka tel.:0907994670, info@svetchuti.eu

Prevádzka:Slovenskej jednoty 19, Košice

DOPRAVA ZDARMA PRI NAKUPE OD 55,-eur

×

DOPRAVA ZDARMA PRI NAKUPE OD 55,-eur

Výrazné zľavy na Vaše top produkty

Doprava zdarma pri objednávke od 55,-eur. Zásielka bude zaslaná na Vašu najbližšiu poštu.

 

 

Prepravné od 1,60 eur

×

Prepravné od 1,60 eur

Doručíme k Vám domov, na 1450 odberných miest Slov.pošty alebo expresne nasledujúci deň.

Od 0,000 kg do 0,399 kg - 1,60 
Od 0,400 kg do 0,899 kg - 2,30 

Od 0,900 kg do 4,999 kg - 2,70 

Od 5,000 kg do 8,999 kg - 3,70 

Od 9,000 kg do 10,000 kg -5,60 

Pri nákupe tovaru nad 60,-eur doprava na najbližšiu poštu zdarma.

Od 0,000 kg do 0,399 kg - 1,60 
Od 0,400 kg do 0,899 kg - 2,30 

Od 0,900 kg do 1,999 kg - 3,30 

Od 2,000 kg do 4,499 kg - 3,90 

Od 4,500 kg do 10,000 kg -4,90 

 

Od 0,000 kg do 9,999 kg -    6,60 
Od 10,000 kg do 14,999 kg - 6,90 

Od 15,000 kg do 19,999 kg - 7,50 

Od 20,000 kg do 29,999 kg - 10,00 

Od 30,000 kg do 39,999 kg - 14,00 

Od 40,000 kg do 49,999 kg - 18,60 

 

4. Doručenie balíka na adresu v Českej republike - doručenie 7dní:

                                                     od 0kg do 0,45kg                 4,30eur

                                                     od 0,45kg do 0,90kg            8,00eur

                                                     od 0,90kg do 4,90kg            9,00eur

                                                     od 4,90kg do 9,90kg          12,50eur

                                                     od 9,90kg do 14,90kg       25,00eur

                                                     od 14,90kg do 19,00kg     30,00eur

5. Doručenie balíka na adresu v Európe - doručenie 10dní:

od 0kg do 0,49kg                5,50eur

od 0,49kg do 0,99kg           8,50eur

od 0,99kg do 1,95kg          13,90eur

od 1,95kg do 2,95kg          19,90eur

od 2,95kg do 4,95kg          25,00eur

od 4,95kg do 6,90kg          30,00eur

od 6,90kg do 9,90kg          37,00eur

 

 

Vernostný program

×

Vernostný program

Celý nákup za vernostné body

VERNOSTNÝ   PROGRAM

Ako vernostný program funguje?

Za každé minuté euro nákupu dostanete jeden bod.

Počet bodov, ktoré získate nákupom produktu je uvedený pri každom produkte nad jeho fotografiou.

Prehľad o celkových nazbieraných vernostných bodoch nájde každý registrovaný zákazník v prehľadoch svojho Konta v časti Vaše vernostné body.

Ako a kde je možné získané body použiť?

Následne si Vaše nazbierané vernostné body pripísané na Vaše konto môžete uplatniť pri nákupe tovaru pri ďalších objednávkach. Vernostné body môžete použiť aj na celý nákup tovaru. Vernostné body sa uplatňujú v nákupnom košíku v časti ZOBRAZIŤ OBSAH KOŠÍKA.

PRAJEME VÁM PRÍJEMNÉ NAKUPOVANIE.

 

     

×

Infolinka +421907994670

Nakupovanie u nás zvládnete veľmi hladko. V každom prípade si základný postup zhrnieme v nasledujúcom návode:

RÝCHLY NÁVOD: Keď ste si Váš tovar už vybrali, stlačte pri príslušnom výrobku tlačidlo DO KOŠÍKA. Tovar sa automaticky vloží do nákupného košíka. Ak ste si už všetko potrebné vložili do košíka, tak prejdite do pravého horného rohu na ikonu nákupného košíka a následne odkliknite pole POKLADŇA. Vyberte si jednu z možností:  1.uskutočniť nákup bez registrácie alebo 2. s registráciou účtu - ktorú Vám odporúčame pre množstvo výhod, ktoré má. Po výbere jednej z možností kliknite na pole POKRAČOVAŤ a následne budete pokračovať vo vypĺňaní osobných údajov potrebných pre doručenie Vašej zásielky a vo výbere spôsobu dopravy a platby. V poslednom kroku potvrdite objednávku a my Vám Váš tovar, čo najskôr doručíme domov.

 

 

PODROBNÝ POPIS:

Ako si tovar vybrať :

    Pokiaľ ste si istý o aký tovar máte záujem odporúčame Vám  použiť vyhľadávanie v hornej časti stránky – biele pole s lupou v záhlaví eshopu.  Stačí zadať názov výrobku alebo jedno zo slov nachádzajúce sa v názve výrobku a kliknúť na ikonku lupy, prípadne stlačiť ENTER na klávesnici počítača. Pole na vyhľadávanie vám už pri písaní názvu výrobku, či slova samo vyberá produkty, ktoré by mohli súvisieť s písaným textom.

    Pokiaľ nemáte zatiaľ žiadny produkt vybraný a chcete sa ešte len pre nejaký rozhodnúť, vyberte si najskôr v záhlaví stránky kategóriu, v ktorej sa výrobok nachádza. Tovar sa u nás člení na niekoľko základných kategórii a to Produkty zdravej výživy - kde nájdete druhové členenie produktov, tak ako ich poznáte v iných obchodoch, Delikatesy – kde Vám ponúkame výber tých najlepších gurmánskych lahôdok, podľa príslušnosti k jednotlivým regiónom a krajinám, Diétne potraviny – vyberte si u nás produkty podľa konkrétnej diéty, ktorú dodržiavate,  Darčekové koše – darčekové koše na rôzne príležitosti, pre muža, ženu, deti alebo aj z rôznych regiónov sveta, Domáce potraviny – kvalitné slovenské produkty podľa druhov. Niektoré  podkategórie v tejto časti ako farmárske produkty, kozie produkty a raw torty sa dajú objednať len podľa podmienok, ktoré sú uvedené osobitne v každej podkategórii.  Následne si vyberte produkt, o ktorý máte záujem.

Ako vložiť tovar do nákupného košíka, dostupnosť tovaru:

    Keď ste si Váš tovar už vybrali, stlačte pri príslušnom výrobku tlačidlo DO KOŠÍKA. Tovar sa automaticky vloží do nákupného košíka a v pravom hornom rohu obrazovky sa zobrazí  okienko s informáciou, aký tovar a za akú cenu s práve vložili do nákupného košíka.  Následne vkladáte do košíka ďalší a ďalší tovar, kým tam nevložíte posledný a tu sa môžete rozhodnúť, či už pôjdete do košíka a dokončíte objednávku, alebo pridáte do košíka ešte ďalší tovar. Všímajte si prosím aj či je Vami vybraný produkt dostupný na sklade. Údaj o dostupnosti nájdete nad fotkou produktu.

        Pokiaľ už chcete ísť do nákupného košíka  dokončiť objednávku, nastavte sa, prípadne kliknite do pravého horného rohu na nákupný košík, jeho ikonu alebo sumu. Tam odkliknite pole POKLADŇA.

Zmeny v obsahu košíka, uplatnenie zliav, odhad dopravy     

  V prípade že chcete ešte pred konečným pristúpením k uzavretiu objednávky pozrieť obsah košíka a urobiť v ňom prípadne zmeny alebo uplatniť zľavu zo zľavového kódu, vernostného systému alebo dať si odhadnúť platbu za dopravu pri Vašom nákupe, tak v pravom hornom rohu pri nastavení sa na nákupný košík kliknite na pole ZOBRAZIŤ OBSAH KOŠÍKA.

        V košíku je vidieť prehľadne zobrazený zoznam tovarov, ktoré si chcete kúpiť. Môžete tu ešte zmeniť jeho množstvo v okienku s počtom kusov , prípadne výrobok celkom z košíka vymazať ikonkou krížika . V prípade že Váš košík obsahuje momentálne nedostupný produkt, ktorý bude v zozname označený troma červenými hviezdičkami, je potrebné ho vymazať pred tým ako pristúpite k zadávaniu ďalších údajov potrebných k uzavretiu objednávky. Prejaviť Váš záujem o tento produkt môžete následne v časti 4. Spôsob dodania zadaním komentáru a mi Vám následne zašleme informáciu o dostupnosti tohto tovaru.

Pokiaľ už nie je potrebné nič meniť a chcete pokračovať, kliknite na dole pod textom na pole  POKLADŇA.

POSTUP  UZAVRETIA OBJEDNÁVKY

  1. Možnosti pokladne:

V tejto časti sa môžete prihlásiť prostredníctvom svojho emailu a hesla ako náš zaregistrovaný zákazník, prípadne vybrať si spôsob nákup bez registrácie. Vyplnenie potvrdíte tlačidlom POKRAČOVAŤ.

  1. Účet a fakturačné údaje a podrobnosti o dodaní:

V tejto časti Vám budú Vaše údaje predvyplnené v prípade že ste už registrovaný zákazník alebo ich postupne vyplníte, v prípade že nakupujete bez registrácie. Ak ste firemný zákazník, odkliknite prosím príslušné pole, následne zadáte identifikačné údaje  Vašej firmy.

V prípade že Vaša dodacia adresa nie je rovnaká ako fakturačná adresa prosím zrušte kliknutie v poslednom riadku tejto časti a prejdite na pole POKRAČOVAŤ, kde následne zadáte údaje o adrese doručenia. Toto je zvlášť dôležité ak nakupujete u nás darčekový košík pre niekoho do daru a zasielate ho priamo na jeho adresu. Vyplnenie potvrdíte tlačidlom POKRAČOVAŤ.

  1. Spôsob dodania:

Vyberáte si konkrétny druh prepravy podľa Vašich preferencii. Tu je zároveň pre Vás miesto na zadanie komentáru týkajúceho sa dodania tovaru, prípadne otázky týkajúcej sa dostupnosti tovaru, ktorý ste nemohli zahrnúť do objednávky. Vyplnenie potvrdíte tlačidlom POKRAČOVAŤ.

  1. Spôsob platby:

Vyberáte si konkrétny druh platby podľa Vašich preferencii. Tu je zároveň pre Vás miesto na zadanie komentáru týkajúceho sa platby za tovar.  Na konci tejto časti si prosím prečítajte naše obchodné podmienky a následne potvrdíte ich prečítanie. Vyplnenie potvrdíte tlačidlom POKRAČOVAŤ.

  1. Potvrdenie objednávky:

Na záver si ešte raz môžete prezrieť  kompletne Vašu objednávku a následne kliknúť na pole POTVRDENIE OBJEDNÁVKY.

Po potvrdení objednávky je proces objednania v našom obchode ukončený. V niektorých prípadoch Vám na záver nákupu dáme k nahliadnutiu ponuku nákupu u nášho obchodného partnera.

POSTUP PO UZAVRETÍ  OBJEDNÁVKY

Následné potvrdenie o prijatí objednávky a vybavenie objednávky :

    Akonáhle náš systém zaznamená prijatie objednávky, zašle vám automatický e-mail, že sme vašu objednávku obdŕžali.  Pokiaľ toto oznámenie do 24 hodín neobdržíte, skontrolujte najskôr svoju zložku nevyžiadanej pošty (spam), pokiaľ ani tam e-mail nenájdete, kontaktujte našu infolinku 0907 994 670.

O odoslaní Vašej objednávky z nášho obchodu Vás následne budeme v krátkom čase informovať v ďalšom emaily.

Výzva k odberu pri osobnom odbere

     V prípade, že ste si zvolili osobný odber z našej predajne, budeme Vás obratom informovať o tom že Vaša objednávky je pripravená k odberu a to prostredníctvom zaslaného emailu.

     V prípade, že ste si zvolili osobný odber z našej predajne, budeme Vás obratom informovať o tom že Vaša objednávky je pripravená k odberu a to prostredníctvom zaslaného emailu.

 

Ladislav Saučin - konteľ, Svet chutí,s.r.o.

×

BONUSY a ZĽAVY v našom bio obchode

Za každé celé euro nákupu u nás získate 1 vernostný bod. 

Vernostné body sa pripočítavajú na konto registrovaného zákazníka. Počet vernostných bodov, ktoré za nákup konkrétneho produktu získate je uvedený pri každom produkte v časti nad fotkou. Prehľad o celkových nazbieraných vernostných bodoch nájde každý registrovaný zákazník v prehľadoch svojho Konta v časti Vaše vernostné body.

Každých 20 vernostných bodov sa rovná 1EUR.

Následne si Vaše nazbierané vernostné body môžete uplatniť pri nákupe tovaru pri ďalšich objednávkach. Vernostné body môžete použiť aj na celý nákup tovaru. Vernostné body sa uplatňujú v nákupnom košíku v časti ZOBRAZIŤ OBSAH KOŠÍKA.

PRAJEME VÁM PRÍJEMNÉ NAKUPOVANIE.

×

ženy,mužov,gurmánov...

Jedinečné darčekové koše nájdete na: https://www.svetchuti.eu/darcekove-kose

PRAJEME VÁM PRÍJEMNÉ NAKUPOVANIE.

×