Doplnky stravy

Doplnky stravy

Doplnky stravy, ktoré Vám ponúkame predstavujú produkty dôležité pre správne fungovanie organizmu. Obsahujú minerálne látky, vitamíny a stopové prvky v jednoduchej forme ako prášok, olej, tekutý extrakt a hodia sa ako doplnok na riešenie rôznych zdravotných či iných problémov. U nás nájdete doplnky stravy pre zachovanie pevného zdravia a dlhej mladosti. Doplnky stravy sú vhodné tak pre mužov ako aj pre ženy.

Zobrazenie: Zoznam Vedľa seba
Zobraziť:
Zoradiť podľa:
Výrobca: ***
Vápnik napomáha k fungovaniu tráviacich enzýmov potrebných pre správnu činnosť tráviaceho ústrojenstva. Je potrebný na udržanie dobrého stavu kostí a zubov, prispieva k normálnej zrážanlivosti krvi, čím priazni..
€ 17.90
Výrobca: ***
Očista hrubého čreva prispieva k regenerácii tráviacej sústavy, aby sa sama dokázala zbaviť usadenín, toxínov a parazitov. Tento prípravok prispieva k podpore harmonizácie&nbs..
€ 13.50
Výrobca: ***
Výživový doplnok Jód je rastlinnou a prírodnou alternatívou pre doplnenie potrebného minerálu. Tvorí ho morská riasa – Kelp - Chaluha bublinatá. Kelp – Chaluha bublinatá - Morská ria..
€ 10.50
Výrobca: ***
Koenzým Q10 prispieva k tvorbe energie v bunkách a napomáha chrániť organizmus pred oxidatívnym poškodením. V ľahko prehĺtateľných kapsulách. Koenzým Q10 bol prvýkrát uvedený na trh v roku 1990 a stal sa ..
€ 14.90
Výrobca: ***
Multi VITAMINERÁL FORTE tvorí jedinečný komplex 15-tich vitamínov, 10-tich minerálov, bioflavonoidov, omega-3 mastných kyselín a mnohých ďalších látok významných pre organizmus. Multi VITAMINERÁL FORTE&..
€ 8.50
Výrobca: ***
Natur Fit Prost je špeciálny prípravok s kombináciou aktívnych látok, ktoré napomáhajú zachovať zdravú prostatu, a tak priaznivo vplývajú na zdravie mužov. Prostatické ťažkosti najčastejšie postihujú mu..
€ 15.50
Výrobca: ***
Probio24 je unikátny probiotický výživový doplnok. Obsahuje komplex 11 odolných bakteriálnych kmeňov a 33 miliárd živých kultúr v dennej dávke - maximálna kvalita a odolnosť bakteriálnych kultúr. Prípravok P..
€ 20.90
Výrobca: ***
Epsomská soľ 1kg  Športovci ju bežne využívajú na natiahnuté svaly, zatiaľ čo záhradníci na posypanie rastlín, aby zrýchlili ich rast. Reč je o Epsomské soli, ktorá bola pôvodne získavaná z minerálnej v..
€ 10.00
Výrobca: Z - technology
Kurkumin a piperin 30 tab  Curcumin + Piperín v pomere 10: 1, želatínové kapsuly. Kurkuma dlhá (Curcuma longa), je jednou z najviac dôkladne preskúmaných rastlín. Najznámejší je zrejme Kurkumín jeho ..
€ 16.50
Bachove esencie Agrimony repík lekársky 20ml Agrimony je vhodný pre ľudí, často vyzerajúci veselo a žartovne, ktorých životné radosť ale ukrýva strachy, obavy, ako aj pravé vnútorné útrapy, ktoré sa snažia skryť pred sebou samým práve tak ako pred..
€ 13.80
Bachove esencie Aspen topoľ osika 20ml Aspen je vhodný pre ľudí, ktorí bez určitého dôvodu prepadajú náhlym strachom a obavám a ktorí sú preto všeobecne nervózny a úzkostliví. Typickým spôsobom použitia Aspene je po prebudení sa zo zlého sna, aleb..
€ 13.80
Bachove esencie Beech Buk lesný 20ml Beech pomáha ľuďom, ktorí neustále kritizujú, nemajú žiadne porozumenie k nedostatkom iných a nechcú robiť žiadne ústupky. To dobré na iných ľuďoch vnímajú len veľmi ťažko. Tým u nich vzniká silný pocit vlastne..
€ 13.80
Bachove esencie Centaury Zemežlč lekárska 20ml Centaurami je pre ľudí, ktorí len ťažko hovoria "nie". Nechávajú sa často využívať alebo dokonca komandovať druhými. Obvykle pripadajú iným ľuďom nesmelí, plachí a tíši, s malou silou vôle. To môže vi..
€ 13.80
Bachove esencie Cerato rožec 20ml Cerato je vhodné pre ľudí, ktorí nedôverujú pri rozhodovaní svojmu vlastnému úsudku. Aj keď spoznajú svoje pravé priania a potreby a majú plno vnútornú múdrosti a intuitívnych schopností, hľadajú neustále cudzie r..
€ 13.80
Bachove esencie  Cherry Plum Slivka 20ml Cherry Plum je pre ľudí, ktorí majú strach, že stratia kontrolu nad svojím správaním. Môže u nich nastať pocit, akoby stáli pred nervovým zrútením. Prevláda u nich ako zúfalstvo, tak aj strach zo strat..
€ 13.80
Bachove esencie Chestnut Bud pagaštan konský 20ml Chestnut Bud je vhodný pre ľudí, ktorí sa nepoučia zo skúseností, čím pokrok v živote nie je možný. Opakujú rovnaké chyby, napríklad vyhľadávajú znovu a znovu nesprávnych partnerov alebo pokračujú ..
€ 13.80
Bachove esencie Chicory čakanka obecná 20ml Centaurami je pre ľudí, ktorí len ťažko hovoria "nie". Nechávajú sa často využívať alebo dokonca komandovať druhými. Obvykle pripadajú iným ľuďom nesmelí, plachí a tíši, s malou silou vôle. To môže viesť..
€ 13.80
Bachove esencie Clematis biela lesná réva 20ml Clematis je vhodný pre ľudí, ktorí žijú vo svojom vlastnom svete, nemajú záujem o realitu a len ťažko žijú v prítomnosti.Títo ľudia nie sú v skutočnosti šťastní a túžia po lepších časoch, ale nie sú a..
€ 13.80
Bachove esencie Crab apple Plánka 20ml Crab Apple je "čistiacim prostriedkom" pre dušu a telo a odporúča sa ľuďom, ktorí cítia vnútorné alebo vonkajšie pocity nečistoty. Môže sa však jednať aj o prehnaný zmysel pre čistotu a poriadok alebo o nutka..
€ 13.80
Bachove esencie Elm Brest 20ml Elm je pre ľudí, ktorí sa cítia preťažení úlohami a vlastnou zodpovednosťou. Inak schopní a spoľahliví, zrazu strácajú dôveru vo vlastné schopnosti a cítia sa porazení. Mnohokrát práve k tejto skupine ľudí patrí úspe..
€ 13.80
Bachove esencie Gentian Horec nahorký 20ml Gentian pôsobí proti pochybnostiam a sklúčenosti.Postihnutí sú ľahko zbavení odvahy, keď sa im veci vymknú z rúk alebo nastúpia ťažkosti. Na rozdiel od Mustard nie je pre ich depresívne rozladenie presne ..
€ 13.80
Bachove esencie Gorse Cesmína európska 20ml Gorse sa používa pri extrémnej beznádeji a zúfalstve, keď človek rezignuje a vzdáva boj. Postihnutí môžu trpieť pocitom, že všetko je beznádejné a bezvýchodiskové a neexistuje už žiadna nádej na riešenie..
€ 13.80
Bachove esencie Heather vres obycajny 20ml Heather je skvelý pre ľudí, ktorí si zo svojej životnej situácie alebo choroby vytvorili právo, že nie sú schopní sa zaoberať medziľudskými vzťahmi k iným ľuďom. Ich extrémna potreba, byť stále v strede, ..
€ 13.80
Bachove esencie Holly cezmína ostrolistá 20ml Holly je pre ľudí, ktorí sú žiarliví, zatvrdilí, bezcitní a niekedy môžu byť až hnevlivý.Často vnútorne trpia bez skutočných príčin. Je pre nich ťažké otvoriť svoje srdce láske. Ich negatívny postoj p..
€ 13.80
Bachove esencie Honeysuckle Zimolez kozí list 20ml Honeysuckle je vhodný pre ľudí, ktorí silne lipnú na svojich spomienkach z minulosti. Títo ľudia majú sklon žiť v minulosti, v stave spomínania na domov alebo v nostalgii. Napriek ľútosti a žiaľu,..
€ 13.80
Bachove esencie Hornbeam hrab obecný 20ml Hornbeam je určený ľuďom, ktorí sa cítia vyčerpane a ako vyžmýkaný, ale skôr na duševné než telesné úrovni.Tito ľudia sa prebúdzajú s pocitom skepsy a pochybnosťami, či zvládnu úlohy a povinnosti dňa. Pova..
€ 13.80
Bachove esencie Impatiens Netykavka zlazonosá 20ml Impatiens je vhodná pre ľudí, ktorí sú ľahko podráždení. Sú netrpezliví a všetko chcú okamžite vybaviť. Pri hovorení a myšlienkových pochodoch počas dňa nasadzujú rýchle tempo.Jejich vlastné kompe..
€ 13.80
Bachové esencie krízové kvapky 20ml RESCUE® Remedy Krízová esencia je k dostaniu vo forme tradičných kvapiek s kvapkadlom alebo praktického spreja. Je to jedna z najznámejších a najpoužívanejších esencií. Nie je ojedinelé, že túto esenciu nosia ľu..
€ 16.50
Bachové esencie krízové kvapky pre deti 10ml RESCUE® Remedy Krízová esencia pre deti bez alkoholu, je tiež výborným prostriedkom prvej voľby pre deti všetkých vekových kategórií od novorodencov až po staršie deti. Ak sa dieťa príliš hnevá, vyvádz..
€ 12.50
Bachové esencie krízové kvapky pre zvieratá 10ml Bojí sa váš domáci maznáčik silvestrovských petárd, neznáša poštára, suseda, svokru, zrazu sa u neho objavilo podivné správanie (ešte hodný a bezproblémový pes bezdôvodne začne napádať cudzie psy, j..
€ 12.50
Bachove esencie Larch smrekovec opadavý 20ml Larch je určený pre ľudí, ktorí majú málo sebavedomia, a tak sa zo strachu ani nepokúša čokoľvek uskutočnit.Dominuje u nich pocit menejcennosti, hoci majú určité schopnosti. Tie ale popierajú, aby sa vy..
€ 13.80
Bachove esencie Mimulus Čarodejka škvrnitá 20ml Mimulus, pomáha ľuďom, ktorí trpia konkrétnymi strachmi a fóbiami. Môžu to byť strachy z choroby, smrti, nehôd, bolesti, tmy, zimy, chudoby, iných ľudí, určitých zvierat (např.pavouků), z rozprávania..
€ 13.80
Bachove esencie Mustard horčica poľná 20ml Mustard pomáha pri depresii a stavoch hlbokého smútku, ktoré sa objavia znenazdajky a bez viditeľného dôvodu a rovnako tak neočakávane zmizne. Tento pocit zádumčivosti sa môže navonok prejaviť celkom záva..
€ 13.80
Bachove esencie Oak dub letný 20ml Oak je vhodný pre ľudí, ktorí sú za normálnych okolností silní, statoční a spoľahliví, ktorých však vnútorná sila opúšťa a na jej miesto nastupuje vyčerpanie. Pracujú však ďalej a ignorujú vyčerpanie. Sú hnaní si..
€ 13.80
Bachove esencie Olive Oliva 20ml Oliva je vhodná pre ľudí, ktorí sú telesne i duševne vyhoreli a ktorí sú dlhodobo vyčerpaní osobnými problémami, intenzívnym štúdiom alebo prácou, dlhou chorobou alebo dlhú starostlivosťou o iného člověka.Oliva je ..
€ 13.80
Bachove esencie Pine borovica lesná 20ml Pine je vhodná pre ľudí, ktorí majú silné pocity viny a robia si výčitky. Viní sa za chyby ostatných - vlastne za všetky veci, ktoré nejdú správne a dobre. Ovláda ich pocit bezcennosti a nedôstojnosti. Ich ..
€ 13.80
Bachove esencie Redchestnut gaštan červený 20ml Red Chestnut je pre ľudí, ktorí majú prehnané strachy o blaho iných, obzvlášť o rodinu a blízkych priateľov. Obávajú sa, že ich milovanému sa stane to najhoršie, že menšie ťažkosť môže viesť k vážnej..
€ 13.80
Bachove esencie Rockrose devätorník peniažtekový 20ml Rock Rose je vhodný v prípadoch hlbokých otrasov, spôsobených napríklad nehodou, v ktorej je človek jej priamym účastníkom, svedkom alebo tesne unikne podobnej udalosti. V akútnych prípadoch, a..
€ 13.80
Bachove esencie Rockwater liečivá voda 20ml Rock Water je vhodná pre ľudí, ktorí sú nepružní, kladú na seba veľké požiadavky a potláčajú vlastné vitálne potreby.Ich železná disciplína môže viesť až k sebamučeniu. Tak napríklad strnulo nasledujú di..
€ 13.80
Bachove esencie Scleranthus hmerek ročný 20ml Scleranthus je vhodný pre ľudí trpiacich nerozhodnostou.Tažko sa rozhodujú, obzvlášť vtedy, keď sa musí rozhodnúť medzi dvoma vecami. Chýba im vnútorná vyrovnanosť a rovnováha. Ich roztržitá myseľ a ne..
€ 13.80
Bachove esencie Star betlehem bledavka okoličnatá 20ml Star of Bethlehem je vhodná pri duševnej alebo fyzickej traume, ktoré vzniká následkom nehôd, neblahej správy, úmrtia, náhleho sklamania alebo šokom.Hoci jeho ideálne použitie je okamžite po u..
€ 13.80
Bachove esencie Sweet chestnut gaštan jedlý 20ml Sweet Chestnut je vhodný pre ľudí, ktorí trpia extrémnymi vnútornými útrapami, popísané Dr Bachom ako "beznádejná zúfalosť ľudí, ktorí veria, že dosiahli hranice znesiteľnosti" .Môžu sa prejaviť hlb..
€ 13.80
Bachove esencie Vervian železník lekársky 20ml Vervain je vhodný pre ľudí, ktorí majú fixné princípy a predstavy, ktoré sú podľa ich vnútorného presvedčenia absolútne správne a ktoré zriedkakedy mení. Ich neústupné odhodlanie môže viesť k preťažen..
€ 13.80
Bachove esencie Vine vinná réva 20ml Vine je vhodný pre ľudí, ktorí chcú dominovať ostatným. Sú ctižiadostiví a majú často obrovské schopnosti alebo sú veľmi nadaní, ale tieto nepochybne existujúce schopnosti využívajú k dominancii alebo komandova..
€ 13.80
Bachove esencie Walnut vlašský orech 20ml Walnut je vhodný pre ľudí, ktorí sa len sťažka prispôsobujú zmenám alebo sú vo veľkej miere precitlivení na určité myšlienky, nálady a vply. Je to kvet pre obdobie veľkých životných zmien - ako je detstvo,..
€ 13.80
Bachove esencie Water violet berutník bahenný 20ml Water Violet je vhodná pre ľudí, ktorí sú považovaní za chytrých, pokojných a schopných.Ako mierni, v súkromnej sfére vážení ľudia, sú často žiadaní o radu, ale nikdy nevnucujú ostatným svoje názo..
€ 13.80
Bachove esencie Whitechestnut gaštan biely 20ml White Chestnut je vhodný pre ľudí, ktorí trpia nutkavým, nepokojnými myšlienkami, ktoré nemôžu dostať pod kontrolu.Negativne udalosti alebo výmeny názorov nemôžu spracovať, takže ich v mysli neustále..
€ 13.80
Bachove esencie Wild rose šípová ruža 20ml Wild Rose je vhodná pre ľudí, ktorí rezignovali na nepríjemnú situáciu. Tým môže byť choroba, monotónne životné situácie alebo nevhodné zamestnanie. Títo ľudia si nesťažujú a sú apatickí, než by sa znovu ..
€ 13.80
Bachove esencie Wildoat Stoklas vetevnatý 20ml Wild Oat je dôležitý pre ľudí, ktorí sa dostali vo svojom živote na križovatku a nie je im úplne jasné, ktorým smerom sa vydat.I keď sú ctižiadostiví a vybavení nespočetným talentom a schopnosťami, pl..
€ 13.80
Bachove esencie Wilow vŕba žltá 20ml Willow pomáha ľuďom, ktorí prežívajú nespokojnosť a hnev, sebaľútosť a zatrpknutosť. Takmer každý mal niekedy pocit, že je v určitých okolnostiach bezmocný. Tento Bachov kvet pomáha tieto pocity hnevu a rozmrze..
€ 13.80
Výrobca: TML
Befungin extrakt z čagy Čaga je druh choroša - huby, rastúcej hlavne na brezách, najmä v Rusku na Sibíri. Huba je na povrchu čierna, na reze má hnedasté zafarbenie. Plodnice dorastajú veľkosti od 30 do 50 cm, váži až 3 kg a rastie až 10 rokov. Vyž..
€ 16.50
Výrobca: TML
Cordyceps kvapky 50 ml Prípravok s extraktom huby Cordyceps Sinensis - Žezlovka čínska je určený na posilnenie organizmu. Stimuluje imunitný systém, povzbudzuje vitalitu a energetiku organizmu. Zvyšuje výkon a vytrvalosť pri fyzickej námahe či špo..
€ 15.95
Výrobca: ***
Dr. Jentschura Meine base 750g Zasaditá-minerálna kúpeľová soľ. Tá najlepšia telová starostlivosť je z prírody Zásaditá telová starostlivosť s optimálnou hodnotou pH kúpeľovej vody pH 8,5. MeineBase® je ..
€ 19.50
Výrobca: ***
Dr.H.R.Clark Pečeňová kúra  "Pečeň vyprodukujú okolo 1-1,5l žlče za deň. Skladajú sa z mnohých malých trubičiek, ktoré žlč dopravujú do jednej väčšej trubice, odkiaľ sa dostáva do žlčníku.Zjedenie tuku..
€ 10.95
Výrobca: TML
Extrakt huby REISHI 80 tbl. Huba REISHI je bohatá na vitamíny a minerály (vápnik, fosfor a železo) a tiež na najaktívnejšie polysacharidy. Pomáha pri únave, nespavosti, podráždenosti, duševnej vyčerpanosti a používa sa k posilneniu energetick..
€ 14.50
Výrobca: Health link
Spirulina 500mg 100 tbl BIO HEALTH LINK Spirulina je sladkovodná sinica s vysokým obsahom chlorofylu, ktorá dokáže človeku poskytnúť komplexné výživové vlastnosti. Je ideálnym doplnkom stravy pre každého, kt..
€ 5.95
Výrobca: Topnatur
Zelený jačmeň ZELENÝ JAČMEŇ  je vyrobený zo sušených lístkov mladého jačmeňa. Mladý zelený jačmeň je svojím vzhľadom a chuťou radený medzi tzv. Zelené potraviny ako sú chlorella a spirulina. Rovnako ako..
€ 4.80
Výrobca: Z - technology
Kremelina 750ml Kremelina (Diatomaceous Earth) je nespevnená (sypká) hornina, ktorá je tvorená väčšinou opálovými schránkami rozsievok (jednobunkové riasy), podľa ktorých sa označuje tiež ako posypová zemin..
€ 13.50
Výrobca: Z - technology
Moringa oleifera 60 kapsulí  Mletý sterilizovaný prášok z listov a kvetov Moringou oleifera. Listy a struky moringy sa používajú ako potrava v mnohých kultúrach po celom svete. Ako prvá bola kultivo..
€ 19.90
Výrobca: Nadeje
Mumio čisté Kirgizské Slovo mumio znamená v gréčtine "zachovanie tela", ide o prospešný doplnok zdravej výživy. Táto unikátna prírodná látka, tu vo vysoko očistené a koncentrovanej forme, pochádza z veľhorského masívu Altaj v Ázii. Mumio je boha..
€ 12.99
Výrobca: TCM Slovakia
Dračí sirup 200ml Dračí sirup prináša výrazné posilnenie obranyschopnosti. • na posilnenie imunitného systému • pri častých infekčných ochoreniach • pri opakujúcom sa kašli • ako podpora pri alergii a astme • na celkové posilnenie energie ..
€ 9.90
Výrobca: Nadeje
Špeciálny výluh aluven Aluven je úplne originálny prípravok určený najmä pre uľahčenie uvoľňovanie ťažkých kovov z tela a pre podporu funkcie pečene. Cesnak medvedí pomáha uvoľňovať ťažké kovy z tela, podporuje obehový systém a črevnú funkciu. Pra..
€ 7.70
Výrobca: Nadeje
Špeciálny výluh amarit forte Amarit forte je unikátny komplexný prípravok pre uľahčenie trávenia a starostlivosť o tráviacu sústavu. Obsahuje Horec žltý - podpora trávenia a posila po psychickej a fyzickej únave. Puškvorec pomáha pri trávení a pri..
€ 7.70
Výrobca: Nadeje
 Tinktúra bylinná cestnak medvedí a cesnak kuchynský Antibakteriálne, antioxidačná aktivita, posilnenie imunitného systému, podpora funkcie ..
€ 5.90
Výrobca: Nadeje
Špeciálny výluh chlamysan forte Inovovaný prípravok Chlamysan pre posilnenie obranyschopnosti a proti nežiaducim baktériám. Lapacho podporuje obranné reakcie, vilkakora a pľuzgierka povzbudzujú imunitný systém. Topoľ pôsobí proti výskytu baktérií ..
€ 7.70
Výrobca: Nadeje
Tinktúra bylinná čierna ríbezľa s betaglukánom Odborná literatúra uvádza: spojením púčikov čiernych ríbezlí s betaglukánom vzniká výborný prostriedok zvyšujúci obranyschopnosť, dokáže zasiahnuť pri reakciách s přecitlivětlosti, vrátane kožných. Ud..
€ 8.99
Výrobca: Nadeje
Tinktúra púčiková dub letný Zvlhčovanie slizníc úst a krku, pozitívne pôsobenie na zdravie a vzhľad pokožky. Púčiky obsahujú mimoriadne hodnotné látky, ktoré sa potom v inej časti rastliny nevyskytujú. Sú to rôzne hormóny, enzýmy, stopové prvky..
€ 6.99
Výrobca: Nadeje
Tinktúra bylinná eleuterokok s betaglukánom Odborná literatrura uvádza: eleuterokok v spojení s betaglukánom pôsobí ako adaptogén, podporuje zdravý metabolizmus, posilňuje odolnosť proti stresom. Stimuluje odbúravanie cholesterolu, aktivuje bunky ..
€ 8.99
Výrobca: Nadeje
Tinktúra bylinná Fit kolon s betaglukánom Odborná literatúra uvádza: zmes púčikov duba, čiernych ríbezlí, ľanu siateho, brusnice, jelša a betaglukanu posilňuje trávenie a má blahodarný vplyv na celú tráviacu sústavu. Posilňuje tiež obranné reakcie..
€ 8.99
Výrobca: Nadeje
Tinktúra bylinná garcinae s betaglukánom Odborná literatúra uvádza: táto zmes, ktorá vznikla z eleuterokoku, vresu, orecha amerického a betaglukanu výrazne posilňuje obranné systémy v organizme v boji proti nežiaducim procesom v tkanivách, silne p..
€ 8.99
Výrobca: Nadeje
Tinktúra bylinná ginkgo dvojlaločné Podpora krvného obehu vrátane periférneho prekrvenia, podpora mozgových funkcií, udržiavanie pamäte a zrakové funkcie pri postupujúcim veku, zachovanie psychickej rovnováhy. ..
€ 5.90
Výrobca: Nadeje
Špeciálny výluh graviola+vilcacora Kombinovaný prípravok na posilnenie imunity, obe zložky dnes patria k široko využívaným rastlinám s početnými priaznivými účinkami. Vilkakora je vynikajúcim prostriedkom pre posilnenie imunitného systému. Graviol..
€ 7.70
Výrobca: Nadeje
Špeciálny výluh Helmifit Zmes cesnaku medvedieho a siateho, paliny, koreňa horca žltého a púčikov orecha amerického pomáha prečistiť črevný trakt a zbaviť ho parazitov. Cesnak prispieva k udržiavaniu mikrobiálnej rovnováhy v čreve, posilňuje obran..
€ 7.70
Výrobca: Nadeje
Tinktúra bylinná jarabina vtáčia Podpora pri prekonávaní stresu a vyčerpania, pôsobenie proti prejavom starnutia, posilnenie imunitného systému....
€ 5.90
Výrobca: Nadeje
Špeciálny výluh eleuterokok Originálna zmes pre posilnenie imunitného systému a pre celkovú podporu organizmu. Eleuterokok povzbudzuje imunitný..
€ 7.70
Výrobca: Nadeje
Tinktúra bylinná krvičistiaci extrakt Zmes žihľavy, ďateliny, púpavy a rebríčka, bylín s vyskúšanými účinkami na klinikách v Kalifornii. Podpora normálneho zloženia krvi, cirkulácia krvi, srdcové a cievne funkcie, udržiavanie normálneho krvného tl..
€ 5.90
Výrobca: Nadeje
Kúra pre harmonizáciu kardiovaskulárneho systému Kúra pre priaznivé ovplyvnenie ciev a periférneho prekrvenia. Podporuje revitalizáciu cievnych stien, znižuje hladinu cholesterolu a pomáha ju udržiavať v normálnych medziach. Jej pôsobenie je veľmi..
€ 17.98
Výrobca: Nadeje
Kúra pre jarnú detoxikáciu Kúra je zostavená z vybraných bylinných a pupenových výťažkov, ktoré spoločne prečistí organizmus po zimnom období. Podporuje detoxikačné aktivitu pečene, stimuluje prečisťovanie tela. ..
€ 17.98
Výrobca: Nadeje
Kúra spánok a depresie Kúra podporuje nadobudnutie a udržiavanie psychickej rovnováhy, upokojuje organizmus a pomáha navodiť pokojný spánok. ..
€ 17.98
Výrobca: Nadeje
Tinktúra leukostop s betaglukánom Odborná literatúra uvádza: spojením zmesi Leukostop s betaglukánom vzniká prostriedok, ktorý dokáže pomôcť organizmu v boji s nežiaducimi procesmi v tkanivách. Celkovo posilňuje krvotvorbu, obranný systém a pomáha..
€ 8.50
Výrobca: Nadeje
Tinktúra bylinná ľubovník šalvia mäta a medovka Pozitívny vplyv na psychický aj fyzický stav, podpora zdravého spánku, optimálna relaxácie a dobrej nálady, priaznivé pôsobenie na produkciu, vylučovanie žlče a na trávenie, uľahčenie dýchania, upoko..
€ 5.90
Výrobca: Nadeje
Mamma gel Mamma gél je určený na starostlivosť o lymfatického tkaniva, obzvlášť vhodné je jeho použitie u prsnej žľazy. Má upokojujúci účinok, stimuluje odvádzanie škodlivých splodín metabolizmu z tela von, pomáha udržiavať dobre priechodné lymfatic..
€ 5.90
Výrobca: Nadeje
Špeciálny výluh neurosan Zmes ježibaba kulatohlavého, bakopa drobnolisté, Javor poľný, ginka dvojlaločného, šalvie lekárskej. Podpora a posilnenie nervovej sústavy, udržovanie duševné koncentrácie a pamäti, periférnej cirkulácie krvi, duševné uvoľ..
€ 7.70
Výrobca: Nadeje
Tinktúra bylinná ofenz s betaglukánom Odborná literatúra uvádza: spojením zmesi Ofenz s betaglukánom získavame produkt, ktorý likviduje nebezpečnú kvasinku Candida albicans. Posilňuje organizmus v boji s nežiaducimi procesmi a revitalizuje ho po o..
€ 8.50
Výrobca: Nadeje
Tinktúra bylinná orech čierny s betaglukánom Odborná literatúra uvádza: spojenie púčikov orecha s betaglukánom vzniká najúčinnejší produkt pre posilu obranných reakcií organizmu. Pôsobí protivírovo a antibakteriálne. Spojením s Nádejou s betagluká..
€ 8.99
Výrobca: Nadeje
Tinktúra bylinná pestrec mariánsky Upevnenie zdravia a funkcie pečene, ochrana pečeňového tkaniva, podpora detoxikačných účinkov pečene, trávenie a prečisťovanie tela, priaznivé ovplyvnenie stavu a funkcie srdca. ..
€ 5.90
Výrobca: Nadeje
Špeciálny výluh psorisan Zmes lopúcha, smilaxu lekárskeho, ďateliny a šišiaka sa intenzívne stará o stav pokožky. Pre udržiavanie zdravej kože je nutné zbaviť telo odpadových a toxických látok. Lopúch stimuluje vylučovacie a očisťovacie funkcie or..
€ 7.70
Výrobca: Nadeje
Tinktúra bylinná pýr plazivý Znižovaní nadváhy a udržiavanie normálnej telesnej hmotnosti, obmedzenie chuti k jedlu. Tinktúry - liehové výťažk..
€ 5.90
Výrobca: Nadeje
Kúra pre regeneráciu ženského organizmu Táto špeciálna kúra je zostavená z bylinných a pupenových výťažkov, ktoré blahodárne pôsobia na ženský organizmus.  ..
€ 17.98
Výrobca: Nadeje
Špeciálny výluh smilax lekársky Smilax (prestup) lekársky pôvodom z Južnej Ameriky a Karibiku sa vďaka rozmanitým priaznivým účinkom rozšíril do celého sveta. Podporuje činnosť vylučovacieho systému, pomáha pri prečisťovaní organizmu. Uľahčuje trá..
€ 7.70
Výrobca: Nadeje
Tinktúra púčiková arónia Antioxidačné účinky. Plod cenený pre vysoký obsah anthokyanov a polyfenolov. ..
€ 6.99
Výrobca: Nadeje
Tinktúra púčiková bakopa Mozgové funkcie, podpora pamäti, posilnenie koncentrácie a mentálnej svěžosti najmä v starobe, zdravý spánok, antioxidačné ochrana buniek a tkanív. ..
€ 6.99
Výrobca: Nadeje
Tinktúra púčiková borievka obyčajná Posilnenie fyziologickej odolnosti organizmu pri nepriaznivých okolitých podmienkach, podpora trávenia, optimalizácia metabolizmu sacharidov a tukov. ..
€ 6.99
Výrobca: Nadeje
Tinktúra púčiková breza previsnutá Udržiavanie normálnej hladiny cholesterolu v krvi, podpora funkcie pečene, obličky a črevného traktu, uľahčenie trávenia a prečisťovanie tela. ..
€ 6.99
Výrobca: Nadeje
Tinktúra púčiková čučoriedka Udržiavanie normálneho metabolizmu glukózy, tukov a bielkovín, podpora kapilárneho krvného obehu vrátane očných mikrociev, Antioxidačné ochranné účinky proti kyslíkovým radikálom, uľahčenie priechodu potravy črevnú tr..
€ 6.99
Výrobca: Nadeje
Tinktúra púčiková dub letný Zvlhčovanie slizníc úst a krku, pozitívne Pôsobenie na zdravie a vzhľad pokožky ..
€ 6.99
Výrobca: Nadeje
Tinktúra bylinná femina Zmes ligurčeka, medovky, hluchavky, nechtíka, šalvie, alchemilky a echinacea. Udržiavanie hormonálnej rovnováhy v ženskom organizme, hladký priebeh menštruačného cyklu, podpora sexuálnej potencie, obmedzenie sprievodných pr..
€ 6.99

Infolinka tel.:0907994670, info@svetchuti.eu

Prevádzka:Slovenskej jednoty 19, Košice

DOPRAVA ZDARMA PRI NAKUPE OD 55,-eur

×

DOPRAVA ZDARMA PRI NAKUPE OD 55,-eur

Výrazné zľavy na Vaše top produkty

Doprava zdarma pri objednávke od 55,-eur. Zásielka bude zaslaná na Vašu najbližšiu poštu.

 

 

Prepravné od 1,60 eur

×

Prepravné od 1,60 eur

Doručíme k Vám domov, na 1450 odberných miest Slov.pošty alebo expresne nasledujúci deň.

Od 0,000 kg do 0,399 kg - 1,60 
Od 0,400 kg do 0,899 kg - 2,30 

Od 0,900 kg do 4,999 kg - 2,70 

Od 5,000 kg do 8,999 kg - 3,70 

Od 9,000 kg do 10,000 kg -5,60 

Pri nákupe tovaru nad 60,-eur doprava na najbližšiu poštu zdarma.

Od 0,000 kg do 0,399 kg - 1,60 
Od 0,400 kg do 0,899 kg - 2,30 

Od 0,900 kg do 1,999 kg - 3,30 

Od 2,000 kg do 4,499 kg - 3,90 

Od 4,500 kg do 10,000 kg -4,90 

 

Od 0,000 kg do 9,999 kg -    6,60 
Od 10,000 kg do 14,999 kg - 6,90 

Od 15,000 kg do 19,999 kg - 7,50 

Od 20,000 kg do 29,999 kg - 10,00 

Od 30,000 kg do 39,999 kg - 14,00 

Od 40,000 kg do 49,999 kg - 18,60 

 

4. Doručenie balíka na adresu v Českej republike - doručenie 7dní:

                                                     od 0kg do 0,45kg                 4,30eur

                                                     od 0,45kg do 0,90kg            8,00eur

                                                     od 0,90kg do 4,90kg            9,00eur

                                                     od 4,90kg do 9,90kg          12,50eur

                                                     od 9,90kg do 14,90kg       25,00eur

                                                     od 14,90kg do 19,00kg     30,00eur

5. Doručenie balíka na adresu v Európe - doručenie 10dní:

od 0kg do 0,49kg                5,50eur

od 0,49kg do 0,99kg           8,50eur

od 0,99kg do 1,95kg          13,90eur

od 1,95kg do 2,95kg          19,90eur

od 2,95kg do 4,95kg          25,00eur

od 4,95kg do 6,90kg          30,00eur

od 6,90kg do 9,90kg          37,00eur

 

 

Vernostný program

×

Vernostný program

Celý nákup za vernostné body

VERNOSTNÝ   PROGRAM

Ako vernostný program funguje?

Za každé minuté euro nákupu dostanete jeden bod.

Počet bodov, ktoré získate nákupom produktu je uvedený pri každom produkte nad jeho fotografiou.

Prehľad o celkových nazbieraných vernostných bodoch nájde každý registrovaný zákazník v prehľadoch svojho Konta v časti Vaše vernostné body.

Ako a kde je možné získané body použiť?

Následne si Vaše nazbierané vernostné body pripísané na Vaše konto môžete uplatniť pri nákupe tovaru pri ďalších objednávkach. Vernostné body môžete použiť aj na celý nákup tovaru. Vernostné body sa uplatňujú v nákupnom košíku v časti ZOBRAZIŤ OBSAH KOŠÍKA.

PRAJEME VÁM PRÍJEMNÉ NAKUPOVANIE.

 

     

×

Infolinka +421907994670

Nakupovanie u nás zvládnete veľmi hladko. V každom prípade si základný postup zhrnieme v nasledujúcom návode:

RÝCHLY NÁVOD: Keď ste si Váš tovar už vybrali, stlačte pri príslušnom výrobku tlačidlo DO KOŠÍKA. Tovar sa automaticky vloží do nákupného košíka. Ak ste si už všetko potrebné vložili do košíka, tak prejdite do pravého horného rohu na ikonu nákupného košíka a následne odkliknite pole POKLADŇA. Vyberte si jednu z možností:  1.uskutočniť nákup bez registrácie alebo 2. s registráciou účtu - ktorú Vám odporúčame pre množstvo výhod, ktoré má. Po výbere jednej z možností kliknite na pole POKRAČOVAŤ a následne budete pokračovať vo vypĺňaní osobných údajov potrebných pre doručenie Vašej zásielky a vo výbere spôsobu dopravy a platby. V poslednom kroku potvrdite objednávku a my Vám Váš tovar, čo najskôr doručíme domov.

 

 

PODROBNÝ POPIS:

Ako si tovar vybrať :

    Pokiaľ ste si istý o aký tovar máte záujem odporúčame Vám  použiť vyhľadávanie v hornej časti stránky – biele pole s lupou v záhlaví eshopu.  Stačí zadať názov výrobku alebo jedno zo slov nachádzajúce sa v názve výrobku a kliknúť na ikonku lupy, prípadne stlačiť ENTER na klávesnici počítača. Pole na vyhľadávanie vám už pri písaní názvu výrobku, či slova samo vyberá produkty, ktoré by mohli súvisieť s písaným textom.

    Pokiaľ nemáte zatiaľ žiadny produkt vybraný a chcete sa ešte len pre nejaký rozhodnúť, vyberte si najskôr v záhlaví stránky kategóriu, v ktorej sa výrobok nachádza. Tovar sa u nás člení na niekoľko základných kategórii a to Produkty zdravej výživy - kde nájdete druhové členenie produktov, tak ako ich poznáte v iných obchodoch, Delikatesy – kde Vám ponúkame výber tých najlepších gurmánskych lahôdok, podľa príslušnosti k jednotlivým regiónom a krajinám, Diétne potraviny – vyberte si u nás produkty podľa konkrétnej diéty, ktorú dodržiavate,  Darčekové koše – darčekové koše na rôzne príležitosti, pre muža, ženu, deti alebo aj z rôznych regiónov sveta, Domáce potraviny – kvalitné slovenské produkty podľa druhov. Niektoré  podkategórie v tejto časti ako farmárske produkty, kozie produkty a raw torty sa dajú objednať len podľa podmienok, ktoré sú uvedené osobitne v každej podkategórii.  Následne si vyberte produkt, o ktorý máte záujem.

Ako vložiť tovar do nákupného košíka, dostupnosť tovaru:

    Keď ste si Váš tovar už vybrali, stlačte pri príslušnom výrobku tlačidlo DO KOŠÍKA. Tovar sa automaticky vloží do nákupného košíka a v pravom hornom rohu obrazovky sa zobrazí  okienko s informáciou, aký tovar a za akú cenu s práve vložili do nákupného košíka.  Následne vkladáte do košíka ďalší a ďalší tovar, kým tam nevložíte posledný a tu sa môžete rozhodnúť, či už pôjdete do košíka a dokončíte objednávku, alebo pridáte do košíka ešte ďalší tovar. Všímajte si prosím aj či je Vami vybraný produkt dostupný na sklade. Údaj o dostupnosti nájdete nad fotkou produktu.

        Pokiaľ už chcete ísť do nákupného košíka  dokončiť objednávku, nastavte sa, prípadne kliknite do pravého horného rohu na nákupný košík, jeho ikonu alebo sumu. Tam odkliknite pole POKLADŇA.

Zmeny v obsahu košíka, uplatnenie zliav, odhad dopravy     

  V prípade že chcete ešte pred konečným pristúpením k uzavretiu objednávky pozrieť obsah košíka a urobiť v ňom prípadne zmeny alebo uplatniť zľavu zo zľavového kódu, vernostného systému alebo dať si odhadnúť platbu za dopravu pri Vašom nákupe, tak v pravom hornom rohu pri nastavení sa na nákupný košík kliknite na pole ZOBRAZIŤ OBSAH KOŠÍKA.

        V košíku je vidieť prehľadne zobrazený zoznam tovarov, ktoré si chcete kúpiť. Môžete tu ešte zmeniť jeho množstvo v okienku s počtom kusov , prípadne výrobok celkom z košíka vymazať ikonkou krížika . V prípade že Váš košík obsahuje momentálne nedostupný produkt, ktorý bude v zozname označený troma červenými hviezdičkami, je potrebné ho vymazať pred tým ako pristúpite k zadávaniu ďalších údajov potrebných k uzavretiu objednávky. Prejaviť Váš záujem o tento produkt môžete následne v časti 4. Spôsob dodania zadaním komentáru a mi Vám následne zašleme informáciu o dostupnosti tohto tovaru.

Pokiaľ už nie je potrebné nič meniť a chcete pokračovať, kliknite na dole pod textom na pole  POKLADŇA.

POSTUP  UZAVRETIA OBJEDNÁVKY

  1. Možnosti pokladne:

V tejto časti sa môžete prihlásiť prostredníctvom svojho emailu a hesla ako náš zaregistrovaný zákazník, prípadne vybrať si spôsob nákup bez registrácie. Vyplnenie potvrdíte tlačidlom POKRAČOVAŤ.

  1. Účet a fakturačné údaje a podrobnosti o dodaní:

V tejto časti Vám budú Vaše údaje predvyplnené v prípade že ste už registrovaný zákazník alebo ich postupne vyplníte, v prípade že nakupujete bez registrácie. Ak ste firemný zákazník, odkliknite prosím príslušné pole, následne zadáte identifikačné údaje  Vašej firmy.

V prípade že Vaša dodacia adresa nie je rovnaká ako fakturačná adresa prosím zrušte kliknutie v poslednom riadku tejto časti a prejdite na pole POKRAČOVAŤ, kde následne zadáte údaje o adrese doručenia. Toto je zvlášť dôležité ak nakupujete u nás darčekový košík pre niekoho do daru a zasielate ho priamo na jeho adresu. Vyplnenie potvrdíte tlačidlom POKRAČOVAŤ.

  1. Spôsob dodania:

Vyberáte si konkrétny druh prepravy podľa Vašich preferencii. Tu je zároveň pre Vás miesto na zadanie komentáru týkajúceho sa dodania tovaru, prípadne otázky týkajúcej sa dostupnosti tovaru, ktorý ste nemohli zahrnúť do objednávky. Vyplnenie potvrdíte tlačidlom POKRAČOVAŤ.

  1. Spôsob platby:

Vyberáte si konkrétny druh platby podľa Vašich preferencii. Tu je zároveň pre Vás miesto na zadanie komentáru týkajúceho sa platby za tovar.  Na konci tejto časti si prosím prečítajte naše obchodné podmienky a následne potvrdíte ich prečítanie. Vyplnenie potvrdíte tlačidlom POKRAČOVAŤ.

  1. Potvrdenie objednávky:

Na záver si ešte raz môžete prezrieť  kompletne Vašu objednávku a následne kliknúť na pole POTVRDENIE OBJEDNÁVKY.

Po potvrdení objednávky je proces objednania v našom obchode ukončený. V niektorých prípadoch Vám na záver nákupu dáme k nahliadnutiu ponuku nákupu u nášho obchodného partnera.

POSTUP PO UZAVRETÍ  OBJEDNÁVKY

Následné potvrdenie o prijatí objednávky a vybavenie objednávky :

    Akonáhle náš systém zaznamená prijatie objednávky, zašle vám automatický e-mail, že sme vašu objednávku obdŕžali.  Pokiaľ toto oznámenie do 24 hodín neobdržíte, skontrolujte najskôr svoju zložku nevyžiadanej pošty (spam), pokiaľ ani tam e-mail nenájdete, kontaktujte našu infolinku 0907 994 670.

O odoslaní Vašej objednávky z nášho obchodu Vás následne budeme v krátkom čase informovať v ďalšom emaily.

Výzva k odberu pri osobnom odbere

     V prípade, že ste si zvolili osobný odber z našej predajne, budeme Vás obratom informovať o tom že Vaša objednávky je pripravená k odberu a to prostredníctvom zaslaného emailu.

     V prípade, že ste si zvolili osobný odber z našej predajne, budeme Vás obratom informovať o tom že Vaša objednávky je pripravená k odberu a to prostredníctvom zaslaného emailu.

 

Ladislav Saučin - konteľ, Svet chutí,s.r.o.

×

BONUSY a ZĽAVY v našom bio obchode

Za každé celé euro nákupu u nás získate 1 vernostný bod. 

Vernostné body sa pripočítavajú na konto registrovaného zákazníka. Počet vernostných bodov, ktoré za nákup konkrétneho produktu získate je uvedený pri každom produkte v časti nad fotkou. Prehľad o celkových nazbieraných vernostných bodoch nájde každý registrovaný zákazník v prehľadoch svojho Konta v časti Vaše vernostné body.

Každých 20 vernostných bodov sa rovná 1EUR.

Následne si Vaše nazbierané vernostné body môžete uplatniť pri nákupe tovaru pri ďalšich objednávkach. Vernostné body môžete použiť aj na celý nákup tovaru. Vernostné body sa uplatňujú v nákupnom košíku v časti ZOBRAZIŤ OBSAH KOŠÍKA.

PRAJEME VÁM PRÍJEMNÉ NAKUPOVANIE.

×

ženy,mužov,gurmánov...

Jedinečné darčekové koše nájdete na: https://www.svetchuti.eu/darcekove-kose

PRAJEME VÁM PRÍJEMNÉ NAKUPOVANIE.

×