Doplnky stravy

Doplnky stravy

Doplnky stravy, ktoré Vám ponúkame predstavujú produkty dôležité pre správne fungovanie organizmu. Obsahujú minerálne látky, vitamíny a stopové prvky v jednoduchej forme ako prášok, olej, tekutý extrakt a hodia sa ako doplnok na riešenie rôznych zdravotných či iných problémov. U nás nájdete doplnky stravy pre zachovanie pevného zdravia a dlhej mladosti. Doplnky stravy sú vhodné tak pre mužov ako aj pre ženy.

Zobrazenie: Zoznam Vedľa seba
Zobraziť:
Zoradiť podľa:
Výrobca: ***
Probio24 je unikátny probiotický výživový doplnok. Obsahuje komplex 11 odolných bakteriálnych kmeňov a 33 miliárd živých kultúr v dennej dávke - maximálna kvalita a odolnosť bakteriálnych kultúr. Prípravok P..
€ 20.90
Výrobca: ***
Epsomská soľ 1kg  Športovci ju bežne využívajú na natiahnuté svaly, zatiaľ čo záhradníci na posypanie rastlín, aby zrýchlili ich rast. Reč je o Epsomské soli, ktorá bola pôvodne získavaná z minerálnej v..
€ 10.00
Bachove esencie Agrimony repík lekársky 20ml Agrimony je vhodný pre ľudí, často vyzerajúci veselo a žartovne, ktorých životné radosť ale ukrýva strachy, obavy, ako aj pravé vnútorné útrapy, ktoré sa snažia skryť pred sebou samým práve tak ako pred..
€ 13.80
Bachove esencie Aspen topoľ osika 20ml Aspen je vhodný pre ľudí, ktorí bez určitého dôvodu prepadajú náhlym strachom a obavám a ktorí sú preto všeobecne nervózny a úzkostliví. Typickým spôsobom použitia Aspene je po prebudení sa zo zlého sna, aleb..
€ 13.80
Bachove esencie Beech Buk lesný 20ml Beech pomáha ľuďom, ktorí neustále kritizujú, nemajú žiadne porozumenie k nedostatkom iných a nechcú robiť žiadne ústupky. To dobré na iných ľuďoch vnímajú len veľmi ťažko. Tým u nich vzniká silný pocit vlastne..
€ 13.80
Bachove esencie Centaury Zemežlč lekárska 20ml Centaurami je pre ľudí, ktorí len ťažko hovoria "nie". Nechávajú sa často využívať alebo dokonca komandovať druhými. Obvykle pripadajú iným ľuďom nesmelí, plachí a tíši, s malou silou vôle. To môže vi..
€ 13.80
Bachove esencie Cerato rožec 20ml Cerato je vhodné pre ľudí, ktorí nedôverujú pri rozhodovaní svojmu vlastnému úsudku. Aj keď spoznajú svoje pravé priania a potreby a majú plno vnútornú múdrosti a intuitívnych schopností, hľadajú neustále cudzie r..
€ 13.80
Bachove esencie  Cherry Plum Slivka 20ml Cherry Plum je pre ľudí, ktorí majú strach, že stratia kontrolu nad svojím správaním. Môže u nich nastať pocit, akoby stáli pred nervovým zrútením. Prevláda u nich ako zúfalstvo, tak aj strach zo strat..
€ 13.80
Bachove esencie Chestnut Bud pagaštan konský 20ml Chestnut Bud je vhodný pre ľudí, ktorí sa nepoučia zo skúseností, čím pokrok v živote nie je možný. Opakujú rovnaké chyby, napríklad vyhľadávajú znovu a znovu nesprávnych partnerov alebo pokračujú ..
€ 13.80
Bachove esencie Chicory čakanka obecná 20ml Centaurami je pre ľudí, ktorí len ťažko hovoria "nie". Nechávajú sa často využívať alebo dokonca komandovať druhými. Obvykle pripadajú iným ľuďom nesmelí, plachí a tíši, s malou silou vôle. To môže viesť..
€ 13.80
Bachove esencie Clematis biela lesná réva 20ml Clematis je vhodný pre ľudí, ktorí žijú vo svojom vlastnom svete, nemajú záujem o realitu a len ťažko žijú v prítomnosti.Títo ľudia nie sú v skutočnosti šťastní a túžia po lepších časoch, ale nie sú a..
€ 13.80
Bachove esencie Crab apple Plánka 20ml Crab Apple je "čistiacim prostriedkom" pre dušu a telo a odporúča sa ľuďom, ktorí cítia vnútorné alebo vonkajšie pocity nečistoty. Môže sa však jednať aj o prehnaný zmysel pre čistotu a poriadok alebo o nutka..
€ 13.80
Bachove esencie Elm Brest 20ml Elm je pre ľudí, ktorí sa cítia preťažení úlohami a vlastnou zodpovednosťou. Inak schopní a spoľahliví, zrazu strácajú dôveru vo vlastné schopnosti a cítia sa porazení. Mnohokrát práve k tejto skupine ľudí patrí úspe..
€ 13.80
Bachove esencie Gentian Horec nahorký 20ml Gentian pôsobí proti pochybnostiam a sklúčenosti.Postihnutí sú ľahko zbavení odvahy, keď sa im veci vymknú z rúk alebo nastúpia ťažkosti. Na rozdiel od Mustard nie je pre ich depresívne rozladenie presne ..
€ 13.80
Bachove esencie Gorse Cesmína európska 20ml Gorse sa používa pri extrémnej beznádeji a zúfalstve, keď človek rezignuje a vzdáva boj. Postihnutí môžu trpieť pocitom, že všetko je beznádejné a bezvýchodiskové a neexistuje už žiadna nádej na riešenie..
€ 13.80
Bachove esencie Heather vres obycajny 20ml Heather je skvelý pre ľudí, ktorí si zo svojej životnej situácie alebo choroby vytvorili právo, že nie sú schopní sa zaoberať medziľudskými vzťahmi k iným ľuďom. Ich extrémna potreba, byť stále v strede, ..
€ 13.80
Bachove esencie Holly cezmína ostrolistá 20ml Holly je pre ľudí, ktorí sú žiarliví, zatvrdilí, bezcitní a niekedy môžu byť až hnevlivý.Často vnútorne trpia bez skutočných príčin. Je pre nich ťažké otvoriť svoje srdce láske. Ich negatívny postoj p..
€ 13.80
Bachove esencie Honeysuckle Zimolez kozí list 20ml Honeysuckle je vhodný pre ľudí, ktorí silne lipnú na svojich spomienkach z minulosti. Títo ľudia majú sklon žiť v minulosti, v stave spomínania na domov alebo v nostalgii. Napriek ľútosti a žiaľu,..
€ 13.80
Bachove esencie Hornbeam hrab obecný 20ml Hornbeam je určený ľuďom, ktorí sa cítia vyčerpane a ako vyžmýkaný, ale skôr na duševné než telesné úrovni.Tito ľudia sa prebúdzajú s pocitom skepsy a pochybnosťami, či zvládnu úlohy a povinnosti dňa. Pova..
€ 13.80
Bachove esencie Impatiens Netykavka zlazonosá 20ml Impatiens je vhodná pre ľudí, ktorí sú ľahko podráždení. Sú netrpezliví a všetko chcú okamžite vybaviť. Pri hovorení a myšlienkových pochodoch počas dňa nasadzujú rýchle tempo.Jejich vlastné kompe..
€ 13.80
Bachové esencie krízové kvapky 20ml RESCUE® Remedy Krízová esencia je k dostaniu vo forme tradičných kvapiek s kvapkadlom alebo praktického spreja. Je to jedna z najznámejších a najpoužívanejších esencií. Nie je ojedinelé, že túto esenciu nosia ľu..
€ 16.50
Bachové esencie krízové kvapky pre deti 10ml RESCUE® Remedy Krízová esencia pre deti bez alkoholu, je tiež výborným prostriedkom prvej voľby pre deti všetkých vekových kategórií od novorodencov až po staršie deti. Ak sa dieťa príliš hnevá, vyvádz..
€ 12.50
Bachové esencie krízové kvapky pre zvieratá 10ml Bojí sa váš domáci maznáčik silvestrovských petárd, neznáša poštára, suseda, svokru, zrazu sa u neho objavilo podivné správanie (ešte hodný a bezproblémový pes bezdôvodne začne napádať cudzie psy, j..
€ 12.50
Bachove esencie Larch smrekovec opadavý 20ml Larch je určený pre ľudí, ktorí majú málo sebavedomia, a tak sa zo strachu ani nepokúša čokoľvek uskutočnit.Dominuje u nich pocit menejcennosti, hoci majú určité schopnosti. Tie ale popierajú, aby sa vy..
€ 13.80
Bachove esencie Mimulus Čarodejka škvrnitá 20ml Mimulus, pomáha ľuďom, ktorí trpia konkrétnymi strachmi a fóbiami. Môžu to byť strachy z choroby, smrti, nehôd, bolesti, tmy, zimy, chudoby, iných ľudí, určitých zvierat (např.pavouků), z rozprávania..
€ 13.80
Bachove esencie Mustard horčica poľná 20ml Mustard pomáha pri depresii a stavoch hlbokého smútku, ktoré sa objavia znenazdajky a bez viditeľného dôvodu a rovnako tak neočakávane zmizne. Tento pocit zádumčivosti sa môže navonok prejaviť celkom záva..
€ 13.80
Bachove esencie Oak dub letný 20ml Oak je vhodný pre ľudí, ktorí sú za normálnych okolností silní, statoční a spoľahliví, ktorých však vnútorná sila opúšťa a na jej miesto nastupuje vyčerpanie. Pracujú však ďalej a ignorujú vyčerpanie. Sú hnaní si..
€ 13.80
Bachove esencie Olive Oliva 20ml Oliva je vhodná pre ľudí, ktorí sú telesne i duševne vyhoreli a ktorí sú dlhodobo vyčerpaní osobnými problémami, intenzívnym štúdiom alebo prácou, dlhou chorobou alebo dlhú starostlivosťou o iného člověka.Oliva je ..
€ 13.80
Bachove esencie Pine borovica lesná 20ml Pine je vhodná pre ľudí, ktorí majú silné pocity viny a robia si výčitky. Viní sa za chyby ostatných - vlastne za všetky veci, ktoré nejdú správne a dobre. Ovláda ich pocit bezcennosti a nedôstojnosti. Ich ..
€ 13.80
Bachove esencie Redchestnut gaštan červený 20ml Red Chestnut je pre ľudí, ktorí majú prehnané strachy o blaho iných, obzvlášť o rodinu a blízkych priateľov. Obávajú sa, že ich milovanému sa stane to najhoršie, že menšie ťažkosť môže viesť k vážnej..
€ 13.80
Bachove esencie Rockrose devätorník peniažtekový 20ml Rock Rose je vhodný v prípadoch hlbokých otrasov, spôsobených napríklad nehodou, v ktorej je človek jej priamym účastníkom, svedkom alebo tesne unikne podobnej udalosti. V akútnych prípadoch, a..
€ 13.80
Bachove esencie Rockwater liečivá voda 20ml Rock Water je vhodná pre ľudí, ktorí sú nepružní, kladú na seba veľké požiadavky a potláčajú vlastné vitálne potreby.Ich železná disciplína môže viesť až k sebamučeniu. Tak napríklad strnulo nasledujú di..
€ 13.80
Bachove esencie Scleranthus hmerek ročný 20ml Scleranthus je vhodný pre ľudí trpiacich nerozhodnostou.Tažko sa rozhodujú, obzvlášť vtedy, keď sa musí rozhodnúť medzi dvoma vecami. Chýba im vnútorná vyrovnanosť a rovnováha. Ich roztržitá myseľ a ne..
€ 13.80
Bachove esencie Star betlehem bledavka okoličnatá 20ml Star of Bethlehem je vhodná pri duševnej alebo fyzickej traume, ktoré vzniká následkom nehôd, neblahej správy, úmrtia, náhleho sklamania alebo šokom.Hoci jeho ideálne použitie je okamžite po u..
€ 13.80
Bachove esencie Sweet chestnut gaštan jedlý 20ml Sweet Chestnut je vhodný pre ľudí, ktorí trpia extrémnymi vnútornými útrapami, popísané Dr Bachom ako "beznádejná zúfalosť ľudí, ktorí veria, že dosiahli hranice znesiteľnosti" .Môžu sa prejaviť hlb..
€ 13.80
Bachove esencie Vervian železník lekársky 20ml Vervain je vhodný pre ľudí, ktorí majú fixné princípy a predstavy, ktoré sú podľa ich vnútorného presvedčenia absolútne správne a ktoré zriedkakedy mení. Ich neústupné odhodlanie môže viesť k preťažen..
€ 13.80
Bachove esencie Vine vinná réva 20ml Vine je vhodný pre ľudí, ktorí chcú dominovať ostatným. Sú ctižiadostiví a majú často obrovské schopnosti alebo sú veľmi nadaní, ale tieto nepochybne existujúce schopnosti využívajú k dominancii alebo komandova..
€ 13.80
Bachove esencie Walnut vlašský orech 20ml Walnut je vhodný pre ľudí, ktorí sa len sťažka prispôsobujú zmenám alebo sú vo veľkej miere precitlivení na určité myšlienky, nálady a vply. Je to kvet pre obdobie veľkých životných zmien - ako je detstvo,..
€ 13.80
Bachove esencie Water violet berutník bahenný 20ml Water Violet je vhodná pre ľudí, ktorí sú považovaní za chytrých, pokojných a schopných.Ako mierni, v súkromnej sfére vážení ľudia, sú často žiadaní o radu, ale nikdy nevnucujú ostatným svoje názo..
€ 13.80
Bachove esencie Whitechestnut gaštan biely 20ml White Chestnut je vhodný pre ľudí, ktorí trpia nutkavým, nepokojnými myšlienkami, ktoré nemôžu dostať pod kontrolu.Negativne udalosti alebo výmeny názorov nemôžu spracovať, takže ich v mysli neustále..
€ 13.80
Bachove esencie Wild rose šípová ruža 20ml Wild Rose je vhodná pre ľudí, ktorí rezignovali na nepríjemnú situáciu. Tým môže byť choroba, monotónne životné situácie alebo nevhodné zamestnanie. Títo ľudia si nesťažujú a sú apatickí, než by sa znovu ..
€ 13.80
Bachove esencie Wildoat Stoklas vetevnatý 20ml Wild Oat je dôležitý pre ľudí, ktorí sa dostali vo svojom živote na križovatku a nie je im úplne jasné, ktorým smerom sa vydat.I keď sú ctižiadostiví a vybavení nespočetným talentom a schopnosťami, pl..
€ 13.80
Bachove esencie Wilow vŕba žltá 20ml Willow pomáha ľuďom, ktorí prežívajú nespokojnosť a hnev, sebaľútosť a zatrpknutosť. Takmer každý mal niekedy pocit, že je v určitých okolnostiach bezmocný. Tento Bachov kvet pomáha tieto pocity hnevu a rozmrze..
€ 13.80
Výrobca: TML
Befungin extrakt z čagy Čaga je druh choroša - huby, rastúcej hlavne na brezách, najmä v Rusku na Sibíri. Huba je na povrchu čierna, na reze má hnedasté zafarbenie. Plodnice dorastajú veľkosti od 30 do 50 cm, váži až 3 kg a rastie až 10 rokov. Vyž..
€ 16.50
Výrobca: TML
Cordyceps kvapky 50 ml Prípravok s extraktom huby Cordyceps Sinensis - Žezlovka čínska je určený na posilnenie organizmu. Stimuluje imunitný systém, povzbudzuje vitalitu a energetiku organizmu. Zvyšuje výkon a vytrvalosť pri fyzickej námahe či špo..
€ 15.95
Výrobca: ***
Dr. Jentschura Meine base 750g Zasaditá-minerálna kúpeľová soľ. Tá najlepšia telová starostlivosť je z prírody Zásaditá telová starostlivosť s optimálnou hodnotou pH kúpeľovej vody pH 8,5. MeineBase® je ..
€ 19.50
Výrobca: TML
Extrakt huby REISHI 80 tbl. Huba REISHI je bohatá na vitamíny a minerály (vápnik, fosfor a železo) a tiež na najaktívnejšie polysacharidy. Pomáha pri únave, nespavosti, podráždenosti, duševnej vyčerpanosti a používa sa k posilneniu energetick..
€ 14.50
Výrobca: Health link
Spirulina 500mg 100 tbl BIO HEALTH LINK Spirulina je sladkovodná sinica s vysokým obsahom chlorofylu, ktorá dokáže človeku poskytnúť komplexné výživové vlastnosti. Je ideálnym doplnkom stravy pre každého, kt..
€ 5.95
Výrobca: Topnatur
Zelený jačmeň ZELENÝ JAČMEŇ  je vyrobený zo sušených lístkov mladého jačmeňa. Mladý zelený jačmeň je svojím vzhľadom a chuťou radený medzi tzv. Zelené potraviny ako sú chlorella a spirulina. Rovnako ako..
€ 4.80
Výrobca: Z - technology
Moringa oleifera 60 kapsulí  Mletý sterilizovaný prášok z listov a kvetov Moringou oleifera. Listy a struky moringy sa používajú ako potrava v mnohých kultúrach po celom svete. Ako prvá bola kultivo..
€ 19.90
Výrobca: Nadeje
Mumio čisté Kirgizské Slovo mumio znamená v gréčtine "zachovanie tela", ide o prospešný doplnok zdravej výživy. Táto unikátna prírodná látka, tu vo vysoko očistené a koncentrovanej forme, pochádza z veľhorského masívu Altaj v Ázii. Mumio je boha..
€ 12.99
Výrobca: Nadeje
Tinktúra bylinná jarabina vtáčia Podpora pri prekonávaní stresu a vyčerpania, pôsobenie proti prejavom starnutia, posilnenie imunitného systému....
€ 5.90
Výrobca: Nadeje
Špeciálny výluh eleuterokok Originálna zmes pre posilnenie imunitného systému a pre celkovú podporu organizmu. Eleuterokok povzbudzuje imunitný..
€ 7.70
Výrobca: Nadeje
Tinktúra leukostop s betaglukánom Odborná literatúra uvádza: spojením zmesi Leukostop s betaglukánom vzniká prostriedok, ktorý dokáže pomôcť organizmu v boji s nežiaducimi procesmi v tkanivách. Celkovo posilňuje krvotvorbu, obranný systém a pomáha..
€ 8.50
Výrobca: Nadeje
Špeciálny výluh psorisan Zmes lopúcha, smilaxu lekárskeho, ďateliny a šišiaka sa intenzívne stará o stav pokožky. Pre udržiavanie zdravej kože je nutné zbaviť telo odpadových a toxických látok. Lopúch stimuluje vylučovacie a očisťovacie funkcie or..
€ 7.70
Výrobca: Nadeje
Tinktúra púčiková borievka obyčajná Posilnenie fyziologickej odolnosti organizmu pri nepriaznivých okolitých podmienkach, podpora trávenia, optimalizácia metabolizmu sacharidov a tukov. ..
€ 6.99
Výrobca: Nadeje
Tinktúra púčiková breza previsnutá Udržiavanie normálnej hladiny cholesterolu v krvi, podpora funkcie pečene, obličky a črevného traktu, uľahčenie trávenia a prečisťovanie tela. ..
€ 6.99
Výrobca: Nadeje
Tinktúra púčiková dub letný Zvlhčovanie slizníc úst a krku, pozitívne Pôsobenie na zdravie a vzhľad pokožky ..
€ 6.99
Výrobca: Nadeje
Tinktúra púčiková figovník obyčajný Stimulácia rastu prospešnej črevnej mikroflóry, uľahčenie priebehu menštruačného a menopauzálneho cyklu, udržiavanie pohyblivosti a pružnosti kĺbov, metabolizmu cholesterolu a tukov, priaznivé účinky na kožu, v..
€ 6.99
Výrobca: Nadeje
Tinktúra púčiková ginkgo dvojlaločné Povzbudenie mozgovej činnosti a výkonnosti, zachovanie pamäte s postupujúcim vekom, podpora periférneho prekrvenia, priaznivý vplyv na zrak a sluch, udržiavanie duševnej rovnováhy. ..
€ 6.99
Výrobca: Nadeje
Tinktúra púčiková kukurica Použitie čnělku zo samičích kvetov sa pre ich pozitívne zdravotné účinky stále rozširuje.. ..
€ 6.99
Výrobca: Nadeje
Tinktúra púčiková lieska Veľmi vhodný prostriedok pre starostlivosť o urogenitálny systém mužského organizmu, priaznivé pôsobenie na cievne steny, normalizácia hladiny cholesterolu, tonizácia organizmu, posilnenie sexuálnej potencie. ..
€ 6.99
Výrobca: Nadeje
Tinktúra púčiková lipa Blahodarné účinky na dýchací systém, podpora obranných reakcií organizmu, posilnenie imunitného systému, upokojenie a optimálnu relaxácie a spánok, povzbudenie pečeňové aktivity, uľahčenie trávenia. ..
€ 6.99
Výrobca: Nadeje
Tinktúra púčiková rimbaba obyčajná Upokojenie, uvoľnenie, zníženie napätia v hlave, udržiavanie normálneho glukóza-inzulínového metabolizmu, periférneho krvného obehu, fyzickej a psychickej povzbudenie, uľahčenie prekonávanie menopauzálnych prejav..
€ 6.99
Výrobca: Nadeje
Tinktúra púčiková rozmarín Ochrana pečene pred pôsobením početných toxických látok, podpora ich činnosti, udržiavanie prečisťovacej funkcie, stimulácia tvorby tráviacich štiav a žlče, uľahčenie trávenie tukov, podpora obranyschopnosti a imunitného..
€ 6.99
Výrobca: Nadeje
Tinktúra púčiková sekvojovec mamutí Stále širšie využívaná v gerontológickej starostlivosti ..
€ 6.99
Výrobca: Nadeje
Tinktúra púčiková šišak bajkalský Tradičná, dnes v celom svete univerzálne použiteľná bylina z oblasti Sibíri. ..
€ 6.99
Výrobca: Nadeje
Tinktúra púčiková tamariška francúzska Účinný adaptogén, regenerácia duševnej a telesnej kondície, posilnenie fyzickej i psychickej odolnosti organizmu, podpora funkcie pečene, trávenia a prečisťovanie tela. ..
€ 6.99
Výrobca: Nadeje
Tinktúra bylinná tekvica Kultúrne plodina používaná hojne aj pre zdravotné účely. ..
€ 5.90
Výrobca: Nadeje
Špeciálny výluh valocardum Zmes mučenky, ľubovníka, valeriány, chmeľu, srdcovníka, hlohu, medovky a imela. Mučenka navodzuje pokojný spánok, napomáha duševnému uvoľneniu. Ľubovník podporuje pozitívnu náladu, priaznivo pôsobí na stav kardiovaskulár..
€ 7.70
Výrobca: Nadeje
Tinktúra púčiková vŕba biela Normalizácia hormonálnej tvorby, udržovanie hormonálnej rovnováhy, optimálna relaxácie, fyzického i psychického stavu, zdravého spánku. ..
€ 6.99
Výrobca: Nadeje
Tinktúra bylinná vres, pichliač, nechtík Upokojujúce, relaxačné účinky, podpora prekonávanie stresov a vyčerpania, potláčaní prejavov postupujúceho veku, upokojenie organizmu pri reakciách z precitlivenosti na vonkajšie podnety (alergia), antibakt..
€ 5.90
Výrobca: ***
Natura Sibecia Soľ do kúpeľa Anti-Age 700g  Kúpeľová soľ Natura siberica je vyrobená na báze divoko rastúcich bylín Sibíri, známych pre svoje užitočné vlastnosti. Ženšen Ďalekého východu je už dlho pova..
€ 5.50
Výrobca: TCM Slovakia
Slzovka obycajna  Použitie: Slzovka je určená k ďalšej tepelnej úprave, na prípravu polievok, kaší, šalátov, čajov a pod. Je možné ju použiť aj na výrobu múky. Má silné čistiace účinky, používá sa k detoxikácii organizmu, podporuje funkciu..
€ 3.98
Výrobca: TCM Slovakia
Bylinná zmes cestičky palácového parku 33g Bolesti na hrudi, ostré bolesti hlavy a iných oblastí hornej polovice tela.   ..
€ 8.70
Výrobca: TCM Slovakia
Bylinná zmes priesmyk veternej hory 33g Hlavné zameranie:  - prechladnutie s bolesťami hlavy  - zimomravosť, svalová stuhnutosť a bolesti pri viróze  - bolesti hlavy či šije po ofúknutí  - bolesti alebo tlak v hlave pri zme..
€ 8.70
Výrobca: TCM Slovakia
Bylinná zmes údolie mokraďových polí 33g Svrbivé kožné zápaly dolnej polovice tela. Potenie dolných končatín. Gynekologický výtok. ..
€ 8.70
Výrobca: Health link
BIO Spirulina 500 tabliet  Spirulina je absolútne výnimočná tým, že jej celkový objem tvoria takmer 70% bielkovín, takže je jedným z najväčších zdrojov proteínov v rastlinnej ríši. Vďaka tejto vlastnosti ..
€ 5.95
Výrobca: Topnatur
Chlorella Original 250 tbl Chlorella Pyrenoidosa je sladkovodná riasa s vysokým obsahom bielkovín, vitamínov A, C, B2, vápnika, horčíka, železa a chlorofylu, je tiež zdrojom vitamínov B6 a B1. Chlorella ORIG..
€ 8.98
Výrobca: TML
Ženšeň so sladkým drievkom 80tabl. Existuje celý rad liečivých bylín, ale doteraz nebola na zemi nájdená podobná bylina, ktorá by pôsobila tak blahodarne a životodarne ako ŽENŠEN. Slovo ženšen má pôvod v čínskych slovách Džen a šen. Džen z..
€ 13.90
Výrobca: Eco mil
Mandľový nápoj BIO 1l Tento bio nápoj predstavuje zdravú a chutnú, rastlinnú alternatívu mlieka pre celú rodinu. Neobsahuje laktózu, lepok, cholesterol a sóju. Zloženie:  Voda, mandle* (7 %), agávový sirup*, ..
€ 3.99
Výrobca: Grešík
UŇA DE GATO, známa tiež ako Vilcacora, čaj - liana dosahujúca výšky až 20 metrov, rastúca v Amazónii. Vedľa listov vyrastajú typické zahnuté pazúriky, ktorými sa prichytáva okolitých stromov na svojej púti za svetlom. P..
€ 4.49
Výrobca: Health link
Lucuma je exotické ovocie, ktoré pochádza z Peru. Je označované ako „zlato Inkov”. Rastie v oblasti Ánd. Má výraznú vôňu a chuť, ktorá sa podobá javorovému sirupu a sladkým zemiakom. Zrelé ovocie má žltú dužinu..
€ 5.80
Výrobca: Health link
Maca je rastlina z Južnej Ameriky, pestuje sa hlavne v stredných Andách v Peru. Využíva sa jej koreň, ktorý sa suší a melie na jemný prášok podobný múke. Je využívaná ako potravina, aj ako liečivá rastlina. Jej..
€ 5.68
Výrobca: Health link
Plody stromu Mesquite sa radia medzi strukoviny a predstavujú tradičný pokrm pôvodných obyvateľov púštnych oblastí Južnej a Severnej Ameriky, ktorí tieto dlhé struky po storočia používajú ako výživnú potravinu,..
€ 6.79
Výrobca: Medar
PROPOLISOVÁ TINKTÚRA 50ml   Vysoko kvalitná tinktúra vyrabana priamo u nás, z veľmi kvalitných surovín. Je na vonkajšie i na vnútorné použitie. Použitie: na afty, paradentózu, krvácanie ďasien, pri problémoch so žalúdkom, ako kloktadlo ..
€ 3.99
Výrobca: Medar
Medar Včelí peľ  100g Včelí peľ je 100% čistý prírodný produkt. Ide o zmes peľov rôznych druhov rastlín, vďaka čomu je jeho zloženieveľmi bohaté na veľké množstvo vitamínov a minerálov. Tie majú rôzne priaznivé účinky na zdraviečloveka. Peľ o..
€ 2.98
Výrobca: ***
Ryžový nápoj je univerzálny osviežujúci nápoj, vhodný tiež na varenie a pečenie, alebo do obľúbených cereálií. Bez laktózy, prirodzene bezlepkový, neobsahuje cholesterol, je bez cukru. Zloženie: voda, ryža  (14%), slnečnicový..
€ 1.94
Výrobca: Country life
Fungus živé kombuchy v náleve pre domácu prípravu kombuchy. Pri dlhšom skladovaní umožnite prístup vzduchu a dopĺňajte osladený čaj. Výrobca: Stevikom s.r.o., Vitkova 13, ČR Krajina pôvodu: EU/mimo EU   ..
€ 3.50
Výrobca: Topnatur
Zloženie: rozomleté osemenie skorocelu indického Výživové údaje na 100g výrobku: energetická hodnota: 68 kJ / 16 kcal; tuky: 1 g; nasýtené mastné kyseliny: 0,4 g; sacharidy: 0,1 g; bielkoviny: 1,7 g, soľ..
€ 3.48
Výrobca: Topnatur
Srvátka vzniká ako vedľajší produkt pri výrobe syrov a tvarohu. Je to tekutina, ktorá takmer neobsahuje tuky a soli, obsahuje však množstvo kvalitných bielkovín, vo vode rozpustné vitamíny: B1, B2, B6, B12, E, C. Ďalej obsahuje minerály: ..
€ 2.09
Výrobca: Biopurus
Konopný olej s CBD 2%, 10ml "Konopný olej s CBD je zastudena lisovaný konopný olej zo semien obohatený o prírodné CBD - Kanabidiol. Olej je vyrobený z legálnych odrôd konope a obsahuje koktail kanabinoidov." Chuť, vzhľad a v..
€ 29.90
Výrobca: Biopurus
Konopný olej s CBD 5%, 10ml "Konopný olej s CBD je zastudena lisovaný konopný olej zo semien obohatený o prírodné CBD - Kanabidiol. Olej je vyrobený z legálnych odrôd konope a obsahuje koktail kanabinoidov." Chuť, vzhľad a v..
€ 32.50
Výrobca: Biopurus
Konopná zmes Konopná zmes - doplnok stravy bola s láskou vypěstována.Obsahuje cenné kanabinoidy (CBD - Kanabidiol). Konopné semienko harmonizuje základné procesy v tele, a tým podporuje jeho prirodzenú obranyschopnosť. Má relax..
€ 5.50
Výrobca: Biopurus
Konopný chladivec - konope a mäta 100ml Konopné chladivé mazanie s obsahom konopného oleja a mäty bolo vyrobené tak, aby sa jednoducho dostalo do hĺbky vášho telesného problému. Pôsobenie konopného chladivého gélu: Gél pôsobí..
€ 7.50

Infolinka tel.:0950 377 594, info@svetchuti.eu

Prevádzka:Slovenskej jednoty 19, Košice

DOPRAVA ZDARMA PRI NAKUPE OD 55,-eur

×

DOPRAVA ZDARMA PRI NAKUPE OD 55,-eur

Výrazné zľavy na Vaše top produkty

Doprava zdarma pri objednávke od 55,-eur. Zásielka bude zaslaná na Vašu najbližšiu poštu.

 

 

Prepravné od 1,60 eur

×

Prepravné od 1,60 eur

Doručíme k Vám domov, na 1450 odberných miest Slov.pošty alebo expresne nasledujúci deň.

Od 0,000 kg do 0,399 kg - 1,60 
Od 0,400 kg do 0,899 kg - 2,30 

Od 0,900 kg do 4,999 kg - 2,70 

Od 5,000 kg do 8,999 kg - 3,70 

Od 9,000 kg do 10,000 kg -5,60 

Pri nákupe tovaru nad 60,-eur doprava na najbližšiu poštu zdarma.

Od 0,000 kg do 0,399 kg - 1,60 
Od 0,400 kg do 0,899 kg - 2,30 

Od 0,900 kg do 1,999 kg - 3,30 

Od 2,000 kg do 4,499 kg - 3,90 

Od 4,500 kg do 10,000 kg -4,90 

 

Od 0,000 kg do 9,999 kg -    6,60 
Od 10,000 kg do 14,999 kg - 6,90 

Od 15,000 kg do 19,999 kg - 7,50 

Od 20,000 kg do 29,999 kg - 10,00 

Od 30,000 kg do 39,999 kg - 14,00 

Od 40,000 kg do 49,999 kg - 18,60 

 

4. Doručenie balíka na adresu v Českej republike - doručenie 7dní:

                                                     od 0kg do 0,45kg                 4,30eur

                                                     od 0,45kg do 0,90kg            8,00eur

                                                     od 0,90kg do 4,90kg            9,00eur

                                                     od 4,90kg do 9,90kg          12,50eur

                                                     od 9,90kg do 14,90kg       25,00eur

                                                     od 14,90kg do 19,00kg     30,00eur

5. Doručenie balíka na adresu v Európe - doručenie 10dní:

od 0kg do 0,49kg                5,50eur

od 0,49kg do 0,99kg           8,50eur

od 0,99kg do 1,95kg          13,90eur

od 1,95kg do 2,95kg          19,90eur

od 2,95kg do 4,95kg          25,00eur

od 4,95kg do 6,90kg          30,00eur

od 6,90kg do 9,90kg          37,00eur

 

 

Vernostný program

×

Vernostný program

Celý nákup za vernostné body

VERNOSTNÝ   PROGRAM

Ako vernostný program funguje?

Za každé minuté euro nákupu dostanete jeden bod.

Počet bodov, ktoré získate nákupom produktu je uvedený pri každom produkte nad jeho fotografiou.

Prehľad o celkových nazbieraných vernostných bodoch nájde každý registrovaný zákazník v prehľadoch svojho Konta v časti Vaše vernostné body.

Ako a kde je možné získané body použiť?

Následne si Vaše nazbierané vernostné body pripísané na Vaše konto môžete uplatniť pri nákupe tovaru pri ďalších objednávkach. Vernostné body môžete použiť aj na celý nákup tovaru. Vernostné body sa uplatňujú v nákupnom košíku v časti ZOBRAZIŤ OBSAH KOŠÍKA.

PRAJEME VÁM PRÍJEMNÉ NAKUPOVANIE.

 

     

×

Infolinka +421907994670

×

BONUSY a ZĽAVY v našom bio obchode

Za každé celé euro nákupu u nás získate 1 vernostný bod. 

Vernostné body sa pripočítavajú na konto registrovaného zákazníka. Počet vernostných bodov, ktoré za nákup konkrétneho produktu získate je uvedený pri každom produkte v časti nad fotkou. Prehľad o celkových nazbieraných vernostných bodoch nájde každý registrovaný zákazník v prehľadoch svojho Konta v časti Vaše vernostné body.

Každých 20 vernostných bodov sa rovná 1EUR.

Následne si Vaše nazbierané vernostné body môžete uplatniť pri nákupe tovaru pri ďalšich objednávkach. Vernostné body môžete použiť aj na celý nákup tovaru. Vernostné body sa uplatňujú v nákupnom košíku v časti ZOBRAZIŤ OBSAH KOŠÍKA.

PRAJEME VÁM PRÍJEMNÉ NAKUPOVANIE.

×

ženy,mužov,gurmánov...

Jedinečné darčekové koše nájdete na: https://www.svetchuti.eu/darcekove-kose

PRAJEME VÁM PRÍJEMNÉ NAKUPOVANIE.

×